Select Page

آزمون تعیین سطح زبان آنلاین رایگان

زبان آموز گرامى؛

 مدت زمان آزمون 20 دقیقه

این تعیین سطح براى ورود به هر سه دوره موسسه باران (آموزش مکالمه زبان تلفنی – TCP, آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی – Starling’s Secret و دوره معلم خصوصی) قابل استناد مى‌باشد.

✓ در صورتى که سطح شما «PI» و بالاتر مشخص شود  جهت ثبت نام در هر یک از دوره‌ها تعیین سطح شفاهى مکمل نیز صورت می‌گیرد.

✓ این تعیین سطح می‌تواند صرفا جهت خودآزمایى شما دوست عزیز نیز انجام شود.

سطح توانایی
Starter تابحال تجربه زبان انگلیسی نداشته‌اید.
Beginner قابلیت درک و بکار بردن اصطلاحات روزمره، معرفی خود به دیگران، پرسش و پاسخ درباره اطلاعات فردی از قبیل محل سکونت و مسایل مرتبط به تعاملات ساده در صورتیکه طرف دیگر واضح و آرام سخن بگوید و در صورت نیاز همراهی کند.
Elementary

قابلیت درک جملات و اصطلاحات متداول مورد نیاز و مرتبط از قبیل امور روزمره مانند خرید، اطلاعات شخصی، مشاغل و غیره. برقراری ارتباط در امور ساده و تبادل اطلاعات مورد نیاز، توصیف محیط زندگی، کار و سابقه. 

Pre-Intermediate قابلیت درک امور مرتبط به کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره. مدیریت کردن موقعیت‌هایی که احتمالا در سفر یا موارد مشابه ایجاد می‌شود. نگارش متون یا مطرح نمودن موضوعاتی که قبلا درباره آن‌ها بحث شده است یا مورد علاقه فردی است. توصیف تجربیات، حوادث، رویاها، آرزوها و … با ذکر توضیحات و دلایل برای نقطه نظرات مختلف.
Intermediate قابلیت درک ایده‌های ملموس و انتزاعی در متون پیچیده شامل بحث‌های حرفه‌ای، تعامل روان و بدون اضطراب و آمادگی قبلی همانند بومی زبانان، بحث درباره موضوعات متنوع و ارایه نقطه نظرات همراه با نقطه قوت و ضعف استدل‌های مختلف.
Upper-Intermediate قابلیت درک متون بلند و چالش‌برانگیز و تشخیص معانی تلویحی. معرفی خود بوضوح و بدون آمادگی قبلی و مراجعه به منابع. بکار بردن زبان با اهدافی از قبیل بحث در امور اجتماعی، آکادمیک و حرفه‌ای به‌طور موثر با قابلیت انعطاف بسیار زیاد. نگارش متون پیچیده با ساختار مشخص و صحیح با به‌کارگیری حروف ربط و متصل کننده‌های مناسب.
Advanced قابلیت درک آسان و موثر آنچه که شنیده یا خوانده می‌شود. خلاصه کردن اطلاعات کلامی و غیرکلامی. بازسازی مباحثات و توضیحات و ارائه منسجم آن‌ها، معرفی روان و دقیق خود بدون آمادگی قبلی، تعبیر و تفسیر معانی تلویحی مختلف در پیچیده‌ترین موقعیت‌ها.

آزمون تعیین سطح زبان آنلاین رایگان

1 پنجاه سوال (مدت: 20 دقیقه)
2 سوال 1 تا 10
3 سوال 11 تا 20
4 سوال 21 تا 30
5 سوال 31 تا 40
6 سوال 41 تا 50

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره آموزشی رایگان و ثبت‌نام

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.