Select Page

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

TCP

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

TCP

دوره‌ی TCP در یک نگاه

calendar

 از شنبه تا پنجشنبه

زمان

از ساعت ۷ تا ۲۳

like

انتخاب روز و زمان کلاس طبق نیاز زبان‌آموز

تماس تلفنی

برگزاری کلاس بصورت تلفنی

ویدیو گرافی دوره‌ی TCP با صدای کارشناس دوره

خرید سه جلسه تی‌سی‌پی

  • مثال: 09129999999
  • لطفا ایمیل خود را جهت ارسال اطلاعات وارد کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی | TCP

دوره‌ی TCP) Telephone Conversation Program) برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

برنامه‌ی آموزشی یادگیری زبان انگلیسی تلفنی به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازهی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به اینکه این جلسات از شنبه تا پنج شنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ی باران تا پایان همان روز، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای جلسه‌ی بعد نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

تمام زبان‌آموزان در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی در جلسه‌ی اول توسط استاد نیاز‌سنجی می‌شوند و بعد از نیازسنجی و تعیین سطح زبان‌آموز می‌توانیم نتیجه بگیریم چطور بهترین مسیر آموزشی را برای زبان‌آموز پیاده‌سازی کنیم.

افرادی که دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی تلفنی را می‌گذرانند علاوه براینکه برای مشاوره به اساتید خود دسترسی دارند، از کانال تلگرام t.me/goodnewstcp می‌توانند استفاده کنند و در آنجا نیز مطالب برای یادگیری بهتر تنظیم شده است.

نظر آقای رضا هاشمی

تعریف دوره‌ی TCP را از زبان کارشناس دوره گوش کنید.

دوره‌ی TCP چیست؟

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی آموزش زبان  انگلیسی تلفنی برای سه گروه زیر پیشنهاد می‌شود:

گروه اول:

«به دلیل عدم اعتماد به نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.»

برای افرادی که خجالتی هستند و تا این زمان به دلیل عدم اعتماد به نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند. همچنین اعتماد به نفس لازم و کافی برای حرف‌زدن کنار دیگران را به دست نیاورده­‌اند و یا به هر دلیلی از نعمت یادگیری زبان محروم شده‌اند. در این دوره شما در یک محیط آرام مانند خانه یا محل کار خود می‌توانید به راحتی ۲۰ دقیقه که فقط شما و استاد جلسه تلفنی خصوصی داشته باشید. حتی اگر شما اشتباهی هم در کلاس داشته باشید، هیچ فردی جز شما و استاد شما متوجه‌ی آن نخواهد شد. مطمئن باشید که بعد از گذشت چند جلسه همه‌ی این اشتباهات برطرف شده و به پیشرفت خیلی خوبی خواهید رسید. این دوره کاملا برای شما خصوصی حساب می‌شود و بعد از گذشت یک یا دو ترم، تجربه می‌کنید که چقدر اعتماد به­ نفس لازم در شما زنده خواهد شد و زبان انگلیسی را خیلی راحت یاد خواهید گرفت.

«به دلیل عدم اعتماد به نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

گروه دوم:

«مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند.»

مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند. به عنوان مثال می‌توان به گروه سنی بالای ۳۰ سال اشاره کرد. افرادی که ترس شروع دوباره را دارند می‌توانند با ثبت نام در دوره‌ی TCP ترس خود را از بین برده و یک شروع دوباره و موفق داشته باشند. در این دوره فقط زبان‌آموز هست و استاد. با شروع دوره بعد از چند ترم شما به محیط آموزشی بر می‌گردید و این باعث می‌شود که ذهن شما به مرور آمادگی لازم را کسب کند و اعتماد به­ نفس از دست رفته برگردد. مهمترین نکته این است که شما توانستید بر ترس خود پا بگذارید و از آن عبور کنید و زبان انگلیسی را مجدد شروع کنید و دوباره به محیط آموزشی برگردید.

«مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

گروه سوم:

«هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند.»

مناسب برای افرادی است که در گذشته چندین موسسه‌ی آموزش زبان ثبت نام کرده‌­اند ولی هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند. شما به راحتی می­‌توانید تفاوت این دوره را با بقیه‌ی روش‌های آموزش زبان انگلیسی احساس کنید. در دوره‌ی TCP این تفاوت را متوجه خواهید شد و آن نتیجه‌ای که سال‌ها در کلاس‌های حضوری و موسسات گوناگون به دنبال آن بودید را به راحتی در تماس‌های ۲۰ دقیقه‌ای در محل کار خود یا محیط خانه در یک محیط راحت و امن در این تماس‌های به‌دست بیاورید.

«هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

آموزش زبان انگلیسی تلفنی

«موسسه باران آدمای بسیار باحالی داره و خیلی برای زبان آموزاش وقت میذاره. باران اصلا سخت‌گیر نیست و این باعث میشه که زبان آموز دلزده نشه. درعین‌حال که سخت‌گیر نیست، برای زبان‌آموز و یادگیریش به‌طور کامل وقت میذاره. یعنی کل 20 دقیقه برای زبان‌آموز و یادگیری زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شه و به بهترین حالت ممکن از 20 دقیقه استفاده می‌شه.»

– خانم شایسته خسروی

راحت ثبت­‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن.

دوره‌ی آموزش زبان از طریق تماس تلفنی دوره‌ای می‌باشد که هر جلسه استاد با شما تماس می‌گیرد و زمان هر تماس شما ۲۰ دقیقه می‌باشد. زمان و ساعت کلاس کاملا به دلخواه و انتخاب خود زبان آموز از روز شنبه تا پنجشنبه می‌باشد.

استاد شما را وادار می‌کند انگلیسی صحبت کنید و گزارشی که هر جلسه استاد برای شما ارسال می‌کند شامل تمام نکات اصلاح شده گرامری، لغوی و تلفظی می‌باشد.

با گذراندن این دوره، بعد از مدتی می­‌توانید شاهد روان صحبت کردن در زبان انگلیسی باشید و متوجه خواهید شد که به راحتی توانستید بر ترس خود غلبه کنید و با اعتماد به نفس کامل می‌توانید با دنیای بیرون از خود ارتباط بگیرید.

ادامه …

دوره‌های پیشنهادی باران

دوره‌ی ویژه‌ی مدیران عامل و مدیران ارشد

دوره‌ی VIP

دوره‌ی ویژه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران

دوره‌ی کلاس‌های نیمه‌گروهی مدیران

دوره‌ی CIP

آموزش زبان انگلیسی سازمانی به صورت نیمه گروهی به مدیران

اگر علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارید و زمان برای شما اهمیت دارد، دوره TCP را از دست ندهید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خلاصه:
امتیاز کاربران:
5 based on 9 votes
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی تلفنی | آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
shahidi st.,Tehran-0098,
Telephone No.02188201529
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی (TCP) برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند. گروه باران برای این افراد کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی در نظر گرفته است.