(021)88201529-30 vip@barangroup.ir
فرصت‌های ویژه‌ی دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق مکالمه‌ی تلفنی

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

سه فرصت طلایی

خرید سه جلسه دوره‌ی تی‌سی‌پی (۱+۳) خرید سه جلسه آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی TCP) Telephone Conversation Program) برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

برنامه‌ی آموزشی TCP به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازهی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به اینکه این جلسات از شنبه تا پنج شنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ی باران به محض اتمام مکالمه، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای جلسه‌ی بعد نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

تمام زبان‌آموزان در دوره‌ی TCP در جلسه‌ی اول توسط استاد نیاز‌سنجی می‌شوند و بعد از نیازسنجی و تعیین سطح زبان‌آموز می‌توانیم نتیجه بگیریم چطور بهترین مسیر آموزشی را برای زبان‌آموز پیاده‌سازی کنیم.

افرادی که دوره‌ی TCP را می‌گذرانند علاوه براینکه برای مشاوره به اساتید خود دسترسی دارند، از کانال تلگرام Https://t.me/goodnewstcp هم می‌توانند استفاده کنند و در آنجا نیز مطالب برای یادگیری بهتر تنظیم شده است.

ثبت نام خود را تکمیل کنید:

ترم را شروع می‌کنم!

امتحان می‌کنم!

خرید سه جلسه تی‌سی‌پی

  • مثال: 09129999999
  • لطفا ایمیل خود را جهت ارسال اطلاعات وارد کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سه‌ ترم می‌خواهم!

خرید سه جلسه آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

فرصتی جدید و ویژه‌ای که گروه باران برای علاقه‌مندان به آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی در نظر گرفته‌است؛ شامل یک جلسه نیازسنجی رایگان و سه جلسه آموزش از طریق تماس تلفنی استاد و زبان‌آموز می‌باشد. با ارسال اطلاعات خود در فرم زیر اطلاعات شما برای کارشناسان ما ارسال می‌شود و با شما تماس خواهند گرفت.

“با گروه باران شیوه آموزشی آسان، بی‌ دغدغه و منعطف را می‌توان تجربه کرد.”

زبان‌آموز گروه باران

“با گروه باران شیوه آموزشی آسان، بی‌ دغدغه و منعطف را می‌توان تجربه کرد.”

– زبان‌آموز گروه باران

زبان انگلیسی خصوصی