(021)88201529-30 vip@barangroup.ir
Select Page

دوره‌ی ویژه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران | VIP

دوره‌ی VIP باران مخصوص مدیران ارشد و عالی سازمان‌ها طراحی‌شده است. این دوره‌ها برای افرادی برگزار می‌شود که شرایط کاری و محدودیت‌های زمانی آنها باعث می‌شود که کلاس انفرادی داشته باشند تا بتوانند نتیجه‌ی خوبی از یادگیری زبان انگلیسی بدست آورند.

آنچه در صفحه‌ی «دوره‌ی ویژه‌ آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران» می‌خوانید:

دوره‌ی VIP در یک نگاه

ویدئو توضیح دوره VIP

روش کار باران

بعد از نیازسنجی

نتیجه‌ی دوره‌ی VIP

دوره‌ی VIP در یک نگاه

calendar

از شنبه تا پنجشنبه


زمان

از ساعت ۷ تا ۱۹


like

انتخاب روز و زمان کلاس طبق نیاز زبان‌آموز


مدیر

برگزاری کلاس بصورت حضوری


مدیران و کارشناسان

ویژه مدیران و کارشناسان

ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید.

روش‌کار باران در دوره VIP

ابتدا یک جلسه‌ی نیاز‌سنجی برگزار می­‌کند. این جلسه‌ی نیاز سنجی معمولا حدود ۶۰ دقیقه طول می کشد و یک سری سوالات به زبان فارسی پرسیده می‌شود تا بتوانیم مختصات یادگیری یک زبان‌آموز را بخوبی پیدا کنیم.

سوالاتی که در این قسمت پرسیده می‌شود به ما کمک می کند که علاوه بر اینکه بهترین زمان و بهترین شرایط یادگیری را بتوانیم فراهم کنیم نقشه‌ی راه یادگیری زبان‌آموز را نیز ترسیم کنیم. گروه باران هفده سال سابقه طراحی نقشه راه یادگیری مدیران عالی و ارشد کشور را دارد که با عنوان انگلیسی Roadmap معرفی شده است.

بعد از نیازسنجی

بعد از این جلسه‌ی ۶۰ دقیقه‌ای در صورت نیاز حدود ۱۰ دقیقه مصاحبه‌ای به زبان انگلیسی خواهیم داشت تا آخرین وضعیت مهارت گفت و شنود زبان‌آموز را دریافت کنیم.

طبق برنامه‌ای که برای زبان‌آموز مناسب است، از نظر ساعتِ و روز برگزاری کلاس این برنامه هماهنگ شده و نهایتا دوره آغاز می‌شود.

در مسیر دوره آموزش در زمان‌های مشخصی که در فرآیند کاری باران قرار دارد، از زبان‌آموز و از اساتید دوره بازخورد گرفته می‌شود که این امر باعث می‌شود تغییراتی که باعث بهبود دوره می‌شود را ایجاد کنیم.

نتیجه‌ی دوره VIP Result | VIP

نتیجه‌ی دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران | VIP

در مورد نتیجه‌ی کار، گروه باران متعهد است زبان‌آموزانی که ۸۵ درصد از زمان دوره را با باران می­‌گذرانند به نتیجه مطلوب برسند. نتیجه مطلوب یعنی زبان‌آموز در سطح خود بتواند روان و صحیح صحبت کند و اعتماد به نفس لازم برای این کار را در این سطح بدست آورد.

یکی از مهم ترین نتایج باران این است که به­ صورت مرحله به مرحله حس اعتماد به نفس زبان‌آموزان در ابتدای راه افزایش پیدا می‌کند.

در مرحله‌ی دوم می‌توانند صداها و آواها را به‌ خوبی بشنوند و بعد از اینکه در اصطلاح تخصصی گوش زبان‌آموز برای زبان انگلیسی بیدار شد، روی مهارت حرف زدن زبان‌آموز تمرکز می‌شود و با توجه به کیفیتی که در صحبت کردن زبان‌آموز هست تجزیه و تحلیل صورت می‌گیرد تا بتوانیم تصمیم بگیریم که از چه روش آموزشی استفاده کنیم تا کیفیت حرف زدن زبان‌آموز افزایش پیدا کند.

ابتدا اعتماد به نفس افزایش پیدا می‌کند، بعد مهارت شنیدن و مرحله‌ی سوم مهارت صحبت کردن و در مرحله‌ی نهایی افزایش قدرت مهارت شنیداری و حرف‌زدن با هم پیش می­روند.

یکی از سوالاتی که در تمامی جلسات از باران پرسیده می شود، این است که “باران چه شرایطی را درباره ی مدیران لحاظ می‌کند که می‌تواند در دوره‌های آموزشی نتیجه بگیرند؟”

مدیران به دو موضوع توجه خاص دارند.

یکی اینکه مهارت شنیداری آنها افزایش پیدا کند، به بیان دیگر افزایش مهارت شنیداری برای آنها در اولویت است و موضوع دیگر اینکه بتوانند به نحوی زبان انگلیسی را یادبگیرند که بتوانند درک درستی از آمار، اطلاعات، اعداد و ارقام بدست بیاورند.

استاد دوره یک روش کاملا فردی برای آموزش زبان‌آموز انتخاب کرده و ابتدا و انتهای مسیر آموزشی را روشن می‌کند و در پایان هر جلسه گزارش پیشرفت زبان‌آموز را به وی گزارش می‌دهد.

در کلاس‌های VIP عمده‌ی یادگیری در کلاس انجام می‌شود، یادگیری زبان‌آموزان در خارج از کلاس در کانال آموزشی تلگرام باران به آدرس https://t.me/BaranVIPEnglish اتفاق می­‌افتد و بخشی از کار هم در مکالمات تلفنی (TCP) رخ می­‌دهند.

دوره‌های پیشنهادی باران

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی TCP

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی سانیار

دوره‌ی سانیار

دوره‌ی کلاس‌های نیمه‌گروهی مدیران

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها

دوره‌ی Charter

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها

نظرسنجی دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران | VIP گروه باران

ارتباط با باران