Chat with us, powered by LiveChat

زبان انگلیسی را به نوین‌ترین متد یاد بگیرید.

عصر هوشمند، یادگیری هوشمند
فرم مشاوره و ثبت‌نام

آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

استارلینگز سیکرت | Starling’s Secret

معرفی دوره Starling’s Secret – آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تعداد زیاد این افراد باعث شد تا تیم طراحی آموزشی باران براساس اهمیت قدرت شنیداری در زبان انگلیسی، دوره «آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری» (Starling’s Secret) را طراحی کند تا این افراد بدون شرکت در کلاس حضوری با کمک تیم هدایتگر آموزشی گروه باران مسیر منظم و هدفمندی را دنبال کنند و بتوانند مکالمه زبان انگلیسی موفقی داشته باشند.

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود. با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود.

از ملزومات شرکت در این دوره انگیزه درونی زبان‌آموز و سخت‌کوشی و اراده رسیدن به هدف خوب شنیدن و صحیح و روان صحبت کردن است.

آموزش آنلاین چه تاثیری بر مسیر حرفه‌ای و آموزشی مردم سراسر دنیا گذاشته است؟

مردم سراسر جهان برای رسیدن به اهداف شخصی‌شان به «آموزش آنلاین» روی آورده‌اند. نتیجه تحقیق در سال 2017 نشان می‌دهد که این آموزش‌ها تاثیر قابل توجهی بر زندگی این افراد گذاشته است.

%

93% از کسانی‌که به‌دنبال تحصیلات بوده‌اند، آموزش آنلاین را موثر می‌دانند.

%

84% از کسانی‌که به‌دنبال موفقیت حرفه‌ای بوده‌اند، «آموزش آنلاین» را موثر می‌دانند.

%

72% همه شرکت‌کنندگان می‌گویند «اعتماد به‌نفس‌شان» بیشتر شده است.

کتاب قدرت عادت The Power of Habit که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش‌ترین‌های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏

در این کتاب گفته می‌شود که چطور می‌توانیم عادت‌های خوب را جایگزین عادت‌های بد کنیم.

به نظر نویسنده این کتاب (چالز داهیگ) ما فکر می‌کنیم که هر عادتی فقط یک عادت است. بلکه هر عادت از سه بخش 01. سرنخ 02. انجام یک کار روتین و بخش سوم پاداش تشکیل شده است.

 

چرا نام Starling’s Secret برای این دوره انتخاب شده است؟

Starling (نام فارسی: سار) پرنده‌هایی هستند که سیستم تلفظ صوتی پیچیده و خاصی دارند که می‌توانند صداهایی از قبیل آژیر ماشین و الگوهای صحبت کردن انسان ها را از محیط بگیرند و تقلید کنند. این پرندگان می‌توانند افراد را از صدایشان تشخیص دهند.

آنچه در سیستم‌صوتی و شنیداری سار اتفاق می‌افتد تاکنون دنیای پررمز و رازی داشته‌است.

در حال حاضر برای درک سیستم سیر تکامل زبان انسان‌ها روی سار تحقیق می‌شود.

نظر زبان‌آموزان

«ویژگی اصلی باران تعهد به اصول و روش‌های حساب شده‌ای است که به آن‌ها ایمان دارد.»

خانم دکتر شخصیان

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

سرکار خانم دکتر کوهدار – مربی دانشگاه شهید بهشتی در رشته ژنتیک مولکولی

«باران و دوره TCP محیطی دور از استرس و جذابی رو برای یادگیری من به ارمغان آورده است. بی صبرانه منتظر به نتیجه رسیدن تلاشم در این دوره خودآموز هستم.»

آقای دکتر میراحمد شریعت

«همیشه یادگیریِ زبان انگلیسی به‌عنوان هدفی بود که هر بار شروع کردم، به هر دلیلی متوقف شد. روش باران تا‌به‌الان علاقه‌مندی و استواری در من ایجاد کرده است که این رو مدیون پیگیری‌های باران هستم.»

خانم وفادار – پتروشیمی پردیس

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره آموزشی رایگان و ثبت‌نام

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

خلاصه:
امتیاز کاربران:
5 based on 14 votes
نوع سرویس:
آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی | آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری | آموزش مکالمه زبان انگلیسی | دوره استارلینگز سیکرت
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
خیابان شهیدی,تهران-0098,
Telephone No.02188201529
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری و انفرادی و آموزش مکالمه زبان انگلیسی. در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تیم آموزشی باران براساس دوره KLS، دوره Starling’s Secret را طراحی کرده تا این افراد بدون شرکت در کلاس با کمک تیم هدایتگر، مسیر منظمی را در آموزش زبان انگلیسی دنبال کنند.
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap