(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

آموزش زبان انگلیسی

تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی بصورت غیرحضوری

Starling’s Secret

آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

استارلینگز سیکرت | Starling’s Secret

افراد موفق از امروز شروع به یادگیری می‌کنند. شما چطور؟

ویژگی‌های دوره

✔ هدف: تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی (رسیدن به سرعت 150 کلمه در دقیقه)

✔ مدت زمان: 200 ساعت

✔ محتوای آموزشی: فایل‎‌های آموزشی ویدئویی با توجه به هدف و علاقه زبان‌آموز

✔  پشتیبانی: همراهی هدایتگر با زبان‌آموز

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم مشاوره‌ شرکت در دوره‌ی «آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری» (Starling’s Secret) را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع‌وقت با شما تماس بگیرند.

همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

۲۹ ۱۵ ۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

۳۰ ۱۵ ۲۰ ۸۸ – ۰۲۱

فرم مشاوره شرکت در دوره‌

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

معرفی دوره Starling’s Secret – آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تعداد زیاد این افراد باعث شد تا تیم طراحی آموزشی باران براساس اهمیت قدرت شنیداری در زبان انگلیسی، دوره «آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری» (Starling’s Secret) را طراحی کند تا این افراد بدون شرکت در کلاس حضوری با کمک تیم هدایتگر آموزشی گروه باران مسیر منظم و هدفمندی را دنبال کنند و بتوانند مکالمه زبان موفقی داشته باشند.

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود. با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود. از ملزومات شرکت در این دوره انگیزه درونی زبان‌آموز و سخت‌کوشی و اراده رسیدن به هدف خوب شنیدن و صحیح و روان صحبت کردن است.

خصوصیات دوره «استارلینگز سیکرت»

در این دوره زمان و مکان آموزشی به طور کامل در اختیار خودتان است، محتوای آموزشی با علایق شما همخوانی داشته و یک هدایتگر آموزشی در این مسیر همراه شماست.

همان طور که اشاره شد برای آنکه بتوانید دوره Starling’s Secret را با موفقیت بگذرانید، به پشتکار و پیگیری فردی نیاز دارید. در آزمون زیر ببینید که برای اهدافتان چقدر سرسخت هستید.

برای داشتن پایانی متفاوت، شروع کنید!

درخواست رزرو کارگاه استارلینگز سیکرت

×
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تاریخ کارگاه‌های دی ماه

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
1 2 3 4 5 ✔ 6 7
8 9 10 11 12 ✔ 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 ✔ 27 28
29 30

نظر زبان‌آموزان

سرکار خانم دکتر کوهدار

مربی دانشگاه شهید بهشتی در رشته ژنتیک مولکولی

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

خانم وفادار

پتروشیمی پردیس

«همیشه یادگیریِ زبان انگلیسی به‌عنوان هدفی بود که هر بار شروع کردم، به هر دلیلی متوقف شد. روش باران تا به الآن علاقه‌مندی و استواری در من ایجاد کرده است که این رو مدیون پیگیری‌های باران هستم.»

«آزمون تا چه حد سرسخت هستید؟»

این آزمون مقیاس اندازه‌گیری سرسختی‌ای است که برای تحقیقی در وِست‌پوینت تهیه شده است. هر کدام از جملات را بخوانید و سپس گزینه‌ای که بیشتر به شما شباهت دارد را انتخاب کنید. در مورد پاسخ سوالات خیلی فکر نکنید. در عوض، اولین فکری که به سرتان می‌آید را نگاه دارید و به خودتان در قیاس با – نه فقط همکاران، دوستان، یا خانواده – بلکه «اکثر مردم» امتیاز دهید.

شروع آزمون

چرا نام Starling’s Secret برای این دوره انتخاب شده است؟

Starling (نام فارسی: سار) پرنده‌هایی هستند که سیستم تلفظ صوتی پیچیده و خاصی دارند که می‌توانند صداهایی از قبیل آژیر ماشین و الگوهای صحبت کردن انسان ها را از محیط بگیرند و تقلید کنند. این پرندگان می‌توانند افراد را از صدایشان تشخیص دهند. در حال حاضر برای درک سیستم سیر تکامل زبان انسان‌ها روی سار تحقیق می‌شود.

آنچه در سیستم‌صوتی و شنیداری سار اتفاق می‌افتد تاکنون دنیای پررمز و رازی داشته‌است.

به همین منظور گروه باران  تصمیم دارد تا به شما کمک کند با کمک تیم هدایتگر مجرب این دوره، شما را برای رسیدن به تجربه‌ای موفق از یادگیری زبان انگلیسی بصورت انفرادی را به شما ارائه دهد. تا بتوانید پس از اتمام دوره‌ی آموزشی 150 کلمه در دقیقه بشنوید و به راحتی  صحبت کنید.

مکالمه زبان انگلیسی موفق، حق شماست.

برای دریافت اطلاعات کامل این دوره فایل زیر را دانلود نمایید:
خصوصیات دوره Starling's Secret

فرم مشاوره شرکت در دوره‌ی Starling’s Secret

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
خلاصه:
امتیاز کاربران:
5 based on 9 votes
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری | آموزش مکالمه زبان انگلیسی | دوره استارلینگز سیکرت
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
خیابان شهیدی,تهران-0098,
Telephone No.02188201529
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی انفرادی و غیرحضوری و آموزش مکالمه زبان انگلیسی. در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تیم آموزشی باران براساس دوره KLS، دوره Starling’s Secret را طراحی کند تا این افراد بدون شرکت در کلاس با کمک تیم هدایتگر، مسیر منظمی را دنبال کنند.
آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی