(021)88201529-30 vip@barangroup.ir
Select Page

آموزش زبان انگلیسی غیر حضوری

Starling's Secret
فرم مشاوره

آموزش زبان انگلیسی غیر حضوری

تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی

Starling’s Secret

آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

استارلینگز سیکرت | Starling’s Secret

معرفی دوره Starling’s Secret – آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری

در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تعداد زیاد این افراد باعث شد تا تیم طراحی آموزشی باران براساس اهمیت قدرت شنیداری در زبان انگلیسی، دوره «آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری» (Starling’s Secret) را طراحی کند تا این افراد بدون شرکت در کلاس حضوری با کمک تیم هدایتگر آموزشی گروه باران مسیر منظم و هدفمندی را دنبال کنند و بتوانند مکالمه زبان موفقی داشته باشند.

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود. با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود. از ملزومات شرکت در این دوره انگیزه درونی زبان‌آموز و سخت‌کوشی و اراده رسیدن به هدف خوب شنیدن و صحیح و روان صحبت کردن است.

مراحل دوره استارلینگز سیکرت

ویژگی‌های دوره استارلینگز سیکرت

ویژگی‌های دوره استارلینگز سیکرت

خصوصیات دوره «استارلینگز سیکرت»

در این دوره زمان و مکان آموزشی به طور کامل در اختیار خودتان است، محتوای آموزشی با علایق شما همخوانی داشته و یک هدایتگر آموزشی در این مسیر همراه شماست.

همان طور که اشاره شد برای آنکه بتوانید دوره Starling’s Secret را با موفقیت بگذرانید، به پشتکار و پیگیری فردی نیاز دارید. در آزمون زیر ببینید که برای اهدافتان چقدر سرسخت هستید.

«آزمون تا چه حد سرسخت هستید؟»

این آزمون مقیاس اندازه‌گیری سرسختی‌ای است که برای تحقیقی در وِست‌پوینت تهیه شده است. هر کدام از جملات را بخوانید و سپس گزینه‌ای که بیشتر به شما شباهت دارد را انتخاب کنید. در مورد پاسخ سوالات خیلی فکر نکنید. در عوض، اولین فکری که به ذهنتان می‌آید را نگاه دارید و به خودتان در قیاس با – نه فقط همکاران، دوستان، یا خانواده – بلکه «اکثر مردم» امتیاز دهید.

شروع آزمون

فرم مشاوره

برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره استارلینگز سیکرت (آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری) روی لینک کلیک کنید.

چرا نام Starling’s Secret برای این دوره انتخاب شده است؟

Starling (نام فارسی: سار) پرنده‌هایی هستند که سیستم تلفظ صوتی پیچیده و خاصی دارند که می‌توانند صداهایی از قبیل آژیر ماشین و الگوهای صحبت کردن انسان ها را از محیط بگیرند و تقلید کنند. این پرندگان می‌توانند افراد را از صدایشان تشخیص دهند. در حال حاضر برای درک سیستم سیر تکامل زبان انسان‌ها روی سار تحقیق می‌شود.

آنچه در سیستم‌صوتی و شنیداری سار اتفاق می‌افتد تاکنون دنیای پررمز و رازی داشته‌است.

نظر زبان‌آموزان

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

سرکار خانم دکتر کوهدار – مربی دانشگاه شهید بهشتی در رشته ژنتیک مولکولی

«باران و دوره TCP محیطی از استرس بسیار متفاوت و جذاب رو برای یادگیری من به ارمغان آورده است. بی صبرانه منتظر به نتیجه رسیدن تلاشم در این دوره خودآموز هستم.»

آقای دکتر میراحمد شریعت

«همیشه یادگیریِ زبان انگلیسی به‌عنوان هدفی بود که هر بار شروع کردم، به هر دلیلی متوقف شد. روش باران تا‌به‌الان علاقه‌مندی و استواری در من ایجاد کرده است که این رو مدیون پیگیری‌های باران هستم.»

خانم وفادار – پتروشیمی پردیس

فرم مشاوره شرکت در دوره‌ی Starling’s Secret

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
خلاصه:
امتیاز کاربران:
5 based on 10 votes
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری | آموزش مکالمه زبان انگلیسی | دوره استارلینگز سیکرت
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
خیابان شهیدی,تهران-0098,
Telephone No.02188201529
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی انفرادی و غیرحضوری و آموزش مکالمه زبان انگلیسی. در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تیم آموزشی باران براساس دوره KLS، دوره Starling’s Secret را طراحی کرده تا این افراد بدون شرکت در کلاس با کمک تیم هدایتگر، مسیر منظمی را در آموزش زبان انگلیسی دنبال کنند.
آزمون دکتری EPT