Chat with us, powered by LiveChat

 

 

 

 

 

 

آموزش زبان انگلیسی در گروه باران برای ۴ گروه دسته‌بندی شده است. گروه اول مدیران ارشد سازمان‌های بزرگ هستند که می‌خواهند زبان بصورت خصوصی یادبگیرند، برای آن‌ها دوره‌ آموزش زبان انگلیسی برای مدیران سازمان‌ها را در نظر گرفته‌ایم. گروه دوم مدیران میانی سازمان‌ها هستند که برای آن‌ها آموزش زبان انگلیسی نیمه گروهی تدارک دیده شده است. گروه سوم برای افرادی هست که می‌خواهند مکالمه زبان انگلیسی موفقی داشته باشند  دوره آموزش مکامه زبان انگلیسی تلفنی است که یکی از موفق‌ترین دوره‌های آموزشی گروه باران بین زبان‌آموزان این دوره است و گروه آخر دوره استارلینگز سیکرت (Starling’s Secret) نام دارد. این دوره به‌منظور تقویت مهارت شنیداری و گفتاری زبان‌آموزان پیاده‌سازی شده است.

در ادامه به بررسی هرکدام از این دوره‌‌ها می‌پردازیم.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

این دوره برای با توجه به اهمیت آموزش زبان انگلیسی سازمانی، برای مدیران ارشد سازمان‌ها پیاده‌سازی شده است. این دوره از روز شنبه تا پنجشنبه از ساعت 7 صبح تا 19 انعطاف‌پذیری دارد و طبق شرایطی که برای زبان‌آموز مناسب است، جلسات برگزار می‌شود.

خروجی

01. افزایش اعتمادبه‌نفس در مکالمه

02. بیداری گوش زبان‌آموز از لحاظ شنیداری به طوری که آواها و صداها به خوبی شنیده شود.

03. تقویت مهارت صحبت کردن (نکته کلیدی این مرحله تجزیه تحلیل صحبت کردن زبان‌آموز است و تصمیم‌گیری در خصوص استفاده از شیوه‌های آموزشی متفاوت جهت بهبود این مرحله)

04. هدف نهایی گروه باران رساندن زبان‌آموز به مرحله «Fluency» در زبان انگلیسی است یعنی زبان‌آموز در سطح خود بتواند روان و صحیح صحبت کند و اعتماد به نفس لازم برای این کار را در این سطح بدست آورد.

فرآیند اجرایی

✔ برگزاری جلسه نیازسنجی

نیازسنجی اولین و حساس‌ترین گام در مسیر آموزش باران است.

✔ تعیین نقشه راه

نقشه راه آموزشی مسیری است که با توجه به جلسه نیازسنجی‌ همسو با دغدغه‌های زبان‌آموز طراحی می‌گردد.

✔ انتخاب اساتید متناسب با روحیات و حرفه زبان‌آموز

اساتید منتخب قبل از شروع دوره، آموزش‌های لازم برای هماهنگی و همسویی با اهداف زبان‌آموز را کسب می‌کنند.

✔ فیدبک‌گیری

در مسیر دوره آموزش در زمان‌های مشخصی که در فرآیند کاری باران قرار دارد، از زبان‌آموز و از اساتید دوره بازخورد گرفته می‌شود و تغییرات لازم جهت بهبود دوره مطابق با هدف و علایق زبان‌آموز اعمال می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی نیمه‌گروهی مدیران

کلاس‌های نیمه‌گروهی مدیران (CIP) مناسب گروه‌های مدیران میانی طراحی شده است. دوره نیمه گروهی زبان انگلیسی مدیران و روسا برای شرایطی است که از نظر جایگاه سازمانی و سطح زبان انگلیسی، می‌توانیم به طور متوسط سه نفر از مدیران میانی سازمان را در یک فضای آموزشی در کنار هم جمع کرده و مسیر مشترک و انفرادی یادگیری آنها را برنامه‌ریزی کنیم.

نظر زبان آموز محترم آقای حمزه قربانخانی

دوره استارلینگز سیکرت - Starling's Secret

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود. با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود. از ملزومات شرکت در این دوره انگیزه درونی زبان‌آموز و سخت‌کوشی و اراده رسیدن به هدف خوب شنیدن و صحیح و روان صحبت کردن است.

دوره آموزش زبان انگلیسی استارلینگز سیکرت چیست؟

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تلفنی

برنامه‌ی آموزشی یادگیری زبان انگلیسی تلفنی به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازهی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به اینکه این جلسات از شنبه تا پنج شنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

calendar

 از شنبه تا پنجشنبه

زمان

از ساعت ۷ تا ۲۳

like

انتخاب روز و زمان کلاس طبق نیاز زبان‌آموز

تماس تلفنی

برگزاری کلاس بصورت تلفنی

خلاصه:
آموزش زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی مدیران - آموزش زبان انگلیسی نیمه‌گروهی مدیران و آموزش مکالمه زبان تلفنی و آموزش زبان انفرادی
امتیاز کاربران:
5 based on 3 votes
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی مدیران - آموزش زبان انگلیسی نیمه‌گروهی مدیران و آموزش مکالمه زبان تلفنی و آموزش زبان انفرادی
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
shahidi st.,0098,
Telephone No.02188201529
منطقه:
Tehran
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی در گروه باران برای 4 گروه دسته‌بندی شده است. گروه اول مدیران ارشد سازمان‌های هستند که می‌خواهند زبان بصورت خصوصی یادبگیرند. گروه دوم مدیران میانی هستند که برای آن‌ها آموزش زبان انگلیسی نیمه گروهی در نظر گرفته شده است. گروه سوم آموزش مکامه زبان انگلیسی است که یکی از موفق‌ترین دوره‌های آموزشی گروه باران بین زبان‌آموزان این دوره است و گروه آخر دوره استارلینگز سیکرت (Starling's Secret) نام دارد. این دوره به‌منظور تقویت مهارت شنیداری و گفتاری زبان‌آموزان پیاده‌سازی شده است.
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap