(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

انتخاب دوره

اگر می خواهید مناسب ترین دوره را انتخاب کنید، این صفحه را مطالعه کنید.

انتخاب دوره زبان انگلیسی:

برای شروع هر برگ جدید در زندگی باید یک هدف مشخص و انگیزه‌ای داشته باشیم. شروع یادگیری زبان انگلیسی، برگ جدیدی هست که هر فرد با انتخاب آن در زندگی خود باز می‌کند. برای شروع باید از خود بپرسیم که هدف از یادگیری زبان چیست؟ چگونه می‌خواهیم شروع کنیم و ادامه دهیم؟ و یا …

سوال‌های زیادی برای شروع هرکاری وجود دارد که هر فرد قبل از شروع و برنامه‌ریزی باید جواب آنها را بداند تا به یک نتیجه‌گیری برسد.

آیا فرد برای شروع کار جدید شرایط مناسب را دارد یا خیر؟

طبق آمارهای بدست آمده می‌توان گفت که:

حدود ۹۴ درصد از شرکت‌هایی که دارای مهارت کافی انگلیسی می‌باشند، موافقند که فعالیت آنها را در سطح جهانی رقابتی‌تر شده است.

%

حدود ۶۶ درصد از شرکت‌ها ضعف یادگیری زبان انگلیسی دارند و علاقه‌مند به افزایش میزان یادگیری می‌باشند.

%

حال اگر تصمیم به یادگیری زبان دارید و جای خالی زبان انگلیسی را در برنامه‌ی کاری خود خالی می‌بینید، باران بهترین گزینه برای شما است.

 گروه باران با انجام جلسه‌ی نیاز سنجی و بررسی تمام شرایطی که زبان‌آموز دارد، یک برنامه‌ی مشخصی را با توجه به زمانی که برای زبان‌آموز مناسب است فراهم می‌کند که در بهترین و راحتترین شرایط، مسیر آموزش را طی کند.

انتخاب مناسب‌ترین دوره‌ی زبان برای هر زبان‌آموز، یکی از مهمترین انتخاب‌هایی می‌باشد که برای شروع یک راه جدید به آن نیاز دارند. انتخاب درست دوره‌ زبان انگلیسی مناسب ابتدایی‌ترین راهی است که اگر به‌ درستی و طبق هدف و نیازهایی که آن زبان‌آموز دارد، بسیار مهم و ارزشمند می‌باشد.

 فقط کافی است که شما برای یادگیری تصمیم بگیرید تا باران از اول تا آخر مسیر آموزشی قدم به قدم با شما همراه باشد.

برای انتخاب دوره‌ی خود لطفا به سوال‌های زیر با دقت پاسخ دهید.

زبان انگلیسی انفرادی