معلم خصوصی

معلم خصوصی زبان انگلیسی | تدریس خصوصی زبان انگلیسی | آموزش آنلاین زبان انگلیسی
مشاوره آموزشی و ثبت‌نام

معلم خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش آنلاین زبان انگلیسی، آیلتس، IELTS

دوره معلم خصوصی چیست؟

دوره‌ای است که در آن مخاطب هدفی کوتاه‌مدت و یا بلند‌مدت دارد و با توجه به هدف خود با ما تماس می‌گیرد.

چرا زبان‌آموزان باید برای معلم خصوصی زبان انگلیسی با گروه باران تماس بگیرند؟

شما فردی را تصور کنید که برای مصاحبه‌ی کار و دیدن دوستان و آشنایان خود باید به سفر خارج از کشور برود. همچنین خود را هم برای یک آزمون بین‌المللی (مانند آیلتس – IELTS) باید آماده کند. برای همین به موسسه‌ای نیاز دارد که بتواند دانش زبان انگلیسی را در همه‌ی مسیر از آماده‌سازی رزومه‌ای حرفه‌ای، موفقیت در آزمون بین‌المللی و مکالمات روز‌مره، در طول سفر و مصاحبه کاری و محیط کار به‌صورت تخصصی بتواند بالا ببرد.

مخاطبین دوره معلم خصوصی چه کسانی هستند و چرا باید هزینه کلاس خصوصی پرداخت کنند؟

مخاطبین این دوره گروهی هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی هدفی و زمانی مشخص دارند. ولی معمولا این گروه زمانی به‌یاد یادگیری زبان انگلیسی می‌افتند و به‌دنبال معلم خصوصی می‌روند که زمانی محدود دارند. موسسات و روش‌های مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی امتحان کرده‌اند ولی به‌نتیجه‌ی دلخواه نرسیدند. برای همین به‌دنبال معلمی هستند که بتواند با برنامه‌ریزی هدف‌دار، زبان‌آموز را به آرزوی خود در زمینه یادگیری زبان انگلیسی برساند. «موسسه باران» با توجه به تجربه‌ی بالایی که در برنامه‌ریزی هدفمند و نیازسنجی شده، اهمیت به زبان‌آموز و پیگیری قدم‌به‌قدم در مسیر یادگیری تا رسیدن به هدفی که دارد؛ باعث شده که به خروجی‌های موفقی رسیده باشد. برای همین موسسه باران خانه‌ی امید زبان آموزان است.

افرادی که به باران مراجعه کرده‌اند به مرور تفاوت دانش زبان انگلیسی خود را با دیگر اطرافیان خود که از راه‌های دیگری اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند را مشاهده می‌کنند و می‌توانند به‌راحتی تفاوت را احساس کنند و حس خوب یادگیری در موسسه باران را با تمام وجود درک می‌کنند.

«موسسه باران، خانه‌ی امید من و دیگر زبان‌آموزان است.»

نظر مشترک تعداد زبان‌آموزان

تفاوت معلم خصوصی موسسه باران و دیگر معلم‌های خصوصی چیست؟

موسسه باران با توجه به روحیات زبان‌آموز، زمانی که برای رسیدن به هدف (سفر خارج از کشور، کار، آزمون، …) دارد، ساعت، روز و پیگیری و گزارش‌دهی و…… مسیر دقیق را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند و تعهد به خروجی موفق از جمله بزرگترین تفاوت معلم خصوصی موسسه باران با دیگر معلم‌های خصوصی است.

مشاوره آموزشی و ثبت‌نام دوره معلم خصوصی

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره آموزشی رایگان و ثبت‌نام

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

خلاصه:
آموزش زبان انگلیسی | معلم خصوصی
امتیاز کاربران:
5 based on 1 votes
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی | معلم خصوصی
نام ارائه کننده:
موسسه باران | Barangroup.ir,
shahidi st.,Tehran- Telephone No.02188201529
منطقه:
ایران | تهران
توضیحات:
مخاطبین این دوره گروهی هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی هدفی و زمانی مشخص دارند. ولی معمولا این گروه زمانی به‌یاد یادگیری زبان انگلیسی می‌افتند و به‌دنبال معلم خصوصی می‌روند که زمانی محدود دارند. موسسات و روش‌های مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی امتحان کرده‌اند ولی به‌نتیجه‌ی دلخواه نرسیدند.
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap