(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

ویدئوهای گروه باران

آموزش زبان انگلیسی ویدئویی

آموزش زبان انگلیسی ویدئویی

برقراری ارتباط یکی از مهمترین عوامل اصلی افزایش فروش برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. مدیران و کارشناسان برای افزایش فروش و تعداد مشتری برای سازمان خود با سازمان‌های  کشور باید نحوه‌ی صحیح برقراری ارتباط را با دیگر مدیران داشته باشند. اگر به یک قدم جلوتر برویم ارتباطات گسترش یافته و به خارج از کشور می‌رسد. مدیر و یا کارشناس برای برقراری ارتباط بین سازمان خود و سازمان دیگر در یک کشور خارجی با استفاده از نامه‌نگاری، صوتی یا تصویری با فردی از سازمان دوم باید ارتباط برقرار می‌کنند. برای تاثیرگذاری بیشتر ارتباطات بهتر است به یک زبان بین‌المللی صحبت کنیم. این امر باعث می‌شود که هم خود فرد اعتماد به‌نفس بالاتری داشته داشته باشد و هم اینکه باعث می‌شود ارتباط قوی‌تری با شریک تجاری خود داشته باشد. طبق آمار می‌توان گفت:‌ “حدود ۹۴ درصد از شرکت‌هایی که دارای مهارت کافی در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی می‌باشند، موافقند که فعالیت آنها در سطح جهانی رقابتی‌تر شده است.

در ادامه شما می‌توانید تاثیرات ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی در شرکت‌های بزرگ جهان را از زبان مدیران آنها مشاهده بفرمایید.

ادامه ویدئو نظرات زبان‌آموزان

شما عزیزان از این قسمت می‌توانید ویدئو نظرات زبان‌آموزان گروه باران را مشاهده بفرمایید .

Grit Scale

Angela Duckworth

خانم «Angela Duckworth» یک پژوهشگر، روانشناس و نویسنده‌ی معروف آمریکایی و فارغ‌التحصیل از دانشگاه «Pennsylvania» است.

مدت زمان ویدئو: ۰۰:۰۶:۰۸

The Business of English

The Business of English

تعداد قسمت‌ها: ۱۵

مدت زمان ویدئو‌ها: ۰۲:۳۳:۱۳

The Rules of Small Talk

Small Talk

گفتگوهای دوستانه و غیررسمی که به صورت متداول در طول روز بین افراد استفاده می‌شود.

Why English Matters

Why English Matters

امروزه زبان انگلیسی نقش بسیار مهمی در اقتصاد جهانی ایفا می‌کند. توانایی برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی می‌تواند به موفقیت سریع سازمان‌ها منجر شود.

American English Phonetic Symbols

Pronunciation - American

یادگیری و بیان صحیح کلمات چه با لهجه‌ی بریتانیایی و چه با لهجه‌ی امریکن یکی از مهمترین کارهایی است که افراد در هنگام یادگیری زبان انگلیسی باید به آن توجه کنند. 

Learning English In China

Learning English In China

اهمیت آموزش زبان زبان انگلیسی در کشور چین از زبان خود زبان‌آموزان چینی و تاثیری که در شرایط کاری آنها ایجاد کرده  است.

Summary
Title
ویدئوهای گروه باران
Description

ویدئوهای گروه باران از چند بخش تشکیل می‌شود. ویدئوهایی که از داخل گروه باران گرفته شده که می‌تواند شامل ویدئوهایی از پرسنل و اساتید هم باشد و باقی ویدئوها، ویدئوهایی هستند که مربوط به آموزش زبان انگلیسی می‌شوند.

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی