Chat with us, powered by LiveChat

ویدیوهای گروه باران

آموزش زبان انگلیسی ویدیویی

ویدیوهای گروه باران

برقراری ارتباط یکی از مهمترین عوامل اصلی افزایش فروش برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. مدیران و کارشناسان برای افزایش فروش و تعداد مشتری برای سازمان خود با سازمان‌های  کشور باید نحوه‌ی صحیح برقراری ارتباط را با دیگر مدیران داشته باشند. اگر به یک قدم جلوتر برویم ارتباطات گسترش یافته و به خارج از کشور می‌رسد. مدیر و یا کارشناس برای برقراری ارتباط بین سازمان خود و سازمان دیگر در یک کشور خارجی با استفاده از نامه‌نگاری، صوتی یا تصویری با فردی از سازمان دوم باید ارتباط برقرار می‌کنند. برای تاثیرگذاری بیشتر ارتباطات بهتر است به یک زبان بین‌المللی صحبت کنیم. این امر باعث می‌شود که هم خود فرد اعتماد به‌نفس بالاتری داشته داشته باشد و هم اینکه باعث می‌شود ارتباط قوی‌تری با شریک تجاری خود داشته باشد. طبق آمار می‌توان گفت:‌ “حدود ۹۴ درصد از شرکت‌هایی که دارای مهارت کافی در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی می‌باشند، موافقند که فعالیت آنها در سطح جهانی رقابتی‌تر شده است.

در ادامه شما می‌توانید تاثیرات ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی در شرکت‌های بزرگ جهان را از زبان مدیران آنها مشاهده بفرمایید.

ادامه ویدئو نظرات زبان‌آموزان

شما عزیزان از این قسمت می‌توانید ویدیو نظرات زبان‌آموزان گروه باران را مشاهده بفرمایید .

Summary
Title
ویدیوهای گروه باران
Description

ویدیوهای گروه باران از چند بخش تشکیل می‌شود. ویدیوهایی که از داخل گروه باران گرفته شده که می‌تواند شامل ویدیوهایی از پرسنل و اساتید هم باشد و باقی ویدیوها، ویدیوهایی هستند که مربوط به آموزش زبان انگلیسی می‌شوند.

0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap