(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

 اساتید گروه باران – آقای احمدرضا محبی

 

با بیش از ۷ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی

 

فارغ‌التحصیل رشته‌ی آموزش زبان انگلیسی

 

نویسنده‌ی کتاب‌های “اولین و جامع ترین فرهنگ دو زبانه افعال مرکب در ایران” و “آمار پایه در علوم رفتارى”

آقای احمدرضا محبی

آقای احمدرضا محبی یکی از اساتید قدیمی و با تجربه‌ی باران می‌باشد که بیش از ۷ سال سابقه‌ی تدریس زبان انگلیسی سازمانی به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ کشور را دارد. آقای محبی

نویسنده‌ی کتاب‌های “اولین و جامع ترین فرهنگ دو زبانه افعال مرکب در ایران” و “آمار پایه در علوم رفتارى” نیز می‌باشد.

من از روزى که به باران اومدم دائماً در حال تغیرات مثبت در زمینه‌ى کاریم بودم و به کل نگرشم به تدریس و حتى زبان انگلیسى هم عوض شد. اگر بخوام چندتاشون نام ببرم، تعهد کارى، نحوه تدریس مدرن زبان، به‌روز‌ رسانى خودم از نظر علمى کار گروهى. تا قبل اینکه به باران بیام تمام تجربه تدریس من به یک موسسه اونم با اون روش خاص خودش خلاصه می‌شد. در کل اینکه جایى که در آن من به طور حرفه‌اى مشغول به کار هستم، به من به عنوان یک متخصص رشته‌ام نگاه کنه و احترام بگذاره و دست من رو باز بگذاره تا به عنوان یه کارشناس رشته‌ام بتونم کارى رو می‌دونم درسته را انجام بدم. دقیقا یکى از چندین دلیلى که باران من را جذب کرد که مشتاقانه با جان و دل براش هرآنچه که تو توانم هست را بگذارم همین بود. باران به من نمیگه حتما باید این مطلب رو با این ترتیبى که من میگم یا همون جور که من میگم درس بدى، ولى محیط کار قبلى‌ـم منو بیشتر یاد پادگان مینداخت. باران به من اعتماد داره و این حس را به من القا کرده که من مثل موسسات دیگه به تو شک ندارم که بخوام دائماً کسى را بفرستم سر کلاس که مراقب شما باشه و ببینه همونى هستى که می‌خوام یا نه؟ همین حس اعتماد باعث میشه من هم جواب اعتمادش را با هر مشقتى هم که هست بدهم و من هم بهش اطمینان داشته باشم. اما اگه بخوام فقط در مورد یک سال اخیر صحبت کنم باید بگم که باران به من کمک کرد که بدانم برای پیشرفت حرفه‌ایم من هم با ارزشم و چه توانایى‌هایى دارم چون تا قبل از آن فکر می‌کردم که روزى ٢تا کلاس هم درس بدم کافیه. ولى در باران فهمیدم که باید خودم را به عنوان یک فرد حرفه‌اى در جامعه‌ام معرفی و ثابت کنم؛ که لازمه‌اش این بود که تعداد کلاس‌هایم را بیشتر کنم تا شانس بیشترى برای آشنایى با قشر بسیار مهم و با سواد کشورم را داشته باشم و بتوانم در چشم کسانى باشم که هر لحظه نظر مثبتشان راجع‌به من ممکنه یک راهى را پیش روم بگذاره که هیچ وقت به ذهنم هم نرسیده بود. یکى دیگه از چیزایى که امسال راجع به خودم فهمیدم اینه که چه توانایی در مدیریت کلى کاری که به انرژی زیاد نیاز دارد و زمان‌بر می‌باشد دارم و خودم هم نمی‌دانستم. مدیریت ١٢ نفر از مدیران بلند بالاى دو سازمان‌ مهم کشورم که خدارو‌شکر توانستم رضایت درصد بالایى از همین عزیزان را جلب کنم. هرچند که می‌دانم هنوز کلى کار برای انجام و کلى راه برای پیشرفت بیشتر می‌باشد.

– احمدرضا محبی

فعالیت‌ها و تحقیق‌ها

آمار پایه در علوم رفتاری
آمار پایه در علوم رفتاری

کتاب “آمار پایه در علوم رفتارى” مفاهیم پیچیده علم آمار را به زبانى سلیس و روان به همراه لیست کاملى از اصطلاحات آمارى و معادل‌هاى فارسى آنها توضیح می‌دهد که می‌تواند براى محققان اساتید و دانشجویان رشته‌هاى علوم انسانى مفید واقع شود.

– احمدرضا محبی

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی