Chat with us, powered by LiveChat

اساتید گروه باران – خانم شفق قوشچی

یکی از اساتید مجرب باران می‌باشد

 

روز به روز در حال پیشرفت و یادگیری اطلاعات جدید راجع به زبان انگلیسی سازمانی می‌باشد.

خانم شفق قوشچی
خانم شفق قوشچی یکی از اساتید مجرب باران می‌باشد که با سابقه‌ای که در این زمینه دارد، روز به روز در حال پیشرفت و یادگیری اطلاعات جدید راجع به زبان انگلیسی سازمانی می‌باشد.

 

در سال اخیر خیلی به روز مصاحبه ام در “باران” فکر می‌کنم. خیلی مطمئن بودم که “می‌دونم”! حال با اینکه خیلی بیشتر از اون روز می‌دونم، اما مطمئنم که دلم میخواد “یاد بگیرم”. این برام تغییر خیلی ارزشمندی هست. اخیرا تلاش کردم ذهنم روی موضوعات متمرکز بشه، تا این تمرکز باعث بالارفتن راندمان کاری و ذهنم باشد.

منظم‌تر شدم و صبورتر، خودم را در کار خیلی بیشتر دوست دارم.

با اینکه همیشه مشتاق تدریس بودم، این روزها خودم را بیش از هر زمان دیگری عاشق می‌بینم. حس می‌کنم این علاقه مدام در حال افزایش است. اخیرا حتی از گذشته‌ی خودم وقت شناس‌تر شدم و برنامه‌ریزی کردنم خیلی علمی و اصولی‌تر شده. مدتی هست پی بردم که این اتفاق‌ها در من رخ داده و همه تاثیر کارم بوده. دیدن آدم‌های موفق، کار فشرده و مطالعه منسجم باعث شده این تغییرات را در خودم ببینم. اگر بخوام صادقانه مهم‌ترین و اساسی‌ترین اتفاق اخیر زندگی خودم رو بگم، این بوده که نسبت به “تغییر” کوچکترین جبهه مقابله‌ای نداشته باشم. مدام خودم را ارزیابی می‌کنم و مدام در حال تلاش برای بهبودم. این‌ها باعث شده که کلا آدم قوی تری باشم. نه اینکه نمود بیرونی نداشته باشد بلکه اصل و پایه‌اش خیلی خیلی درونی است.

 

0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap