Select Page

کانون ویرایش و ترجمه

ادیترنس - Editrans
کلیک کنید

ترجمه و معرفی کتاب‌های روز دنیا

کانون ویرایش و ترجمه

کانون ویرایش و ترجمه

ترجمه تخصصی به زبان انگلیسی و بلعکس و معرفی کتاب

کانون ویرایش و ترجمه از سال ۱۳۸۸، تحت عنوان ثبتی «موسسه مطالعاتی روشنگران واژه» و شماره ثبت ۲۴۴۹۶ شروع به کار کرده است و در این مدت، مشخصا در زمینه‌های تخصصی با سازمان‌ها و موسسات معتبر و افرادی کار کرده است که کیفیت ترجمه به طور خاص، معنا و اهمیت متفاوتی برای آنها داشته است.

تعهد کانون ویرایش و ترجمه به بالا بردن سطح کیفی کتب چاپ‌شده، مکاتبات بین‌المللی سازمان‌ها، اسناد و مدارک داخلی و متون منتشره وبسایت‌هاست. این مجموعه، با داشتن نگاهی خاص به فرایند ترجمه توانسته کیفیت کاملا متمایزی در خدمات ارائه شده ایجاد کند.

تخصص اصلی این مجموعه، ترجمه کتاب در فرایندی انسانی و با نظارت متخصصین هر رشته بر فرایند ترجمه است. فرایند ترجمه کتاب به طور خلاصه در این نمودار نشان داده شده است:

مسیر کار کانون ویرایش ترجمه ادیترنس

 آموزش پیوسته مترجمان

✔ نظارت انسانی مستفیم بر فرآیند ترجمه

✔ پاسخگویی رابط انسانی حین انجام کار

✔ امکان انتخاب مترجم برای ترجمه کتاب

✔ نظارت و بازخوانی مترجم دوم

✔ پاسخگویی پس از تحویل کار

معرفی کتاب

عنوان صراحت قاطع
نویسنده Kim Scott
توضیحات

کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز و وال‌استریت‌ژورنال

از اوان کودکی که لب به سخن باز می‌کنیم، به ما می‌گویند اگر چیز جالبی برای گفتن نداریم، دهان‌مان را باز نکنیم. کیم اسکات نویسنده این کتاب، یکی از مدیران ارشد گوگل و بعد هم اپل بوده است و برای تشکیل تیمی قوی بسیار تلاش کرده است. شهرت او به این خصیصه‌اش در مدیریت است: صراحت قاطع.

صراحت قاطع ایده‌ای ساده دارد: برای اینکه مدیر خوبی باشید، باید هم مراقب افراد باشید و هم مستقیما وارد چالش‌ها شوید. هیچ‌کدام از این دو به تنهایی کارساز نیست. این کتاب کمک می‌:ند روابط بهتری با کارکنان خود داشته باشید و سه وظیفه اصلی رهبری خود را با موفقیت به انجام برسانید: ایجاد فرهنگ بازخورد (تشویق و نقد)، ساختن تیمی منسجم و ایجاد نتایجی که باعث افتخارتان باشد.

برای اطلاع از زمان و هزینه پروژه مورد نظرتان، فایل مورد نظر خود برای ترجمه را در اینجا پیوست نمایید یا با ما تماس بگیرید.

29 15 20 88 – 021

📧 editrans.co@gmail.com

خلاصه:
ویرایش و ترجمه تخصصی کتب و متون به زبان انگلیسی و بلعکس
امتیاز کاربران:
5 based on 5 votes
نوع سرویس:
ویرایش و ترجمه تخصصی کتب و متون به زبان انگلیسی و بلعکس
نام ارائه کننده:
کانون ویرایش و ترجمه ادیترنس,
خیابان شهیدی, Telephone No.02188201530
منطقه:
تهران
توضیحات:
موسسه “کانون ویرایش و ترجمه ادیترنس” برای خدمات ترجمه کتاب و ویرایش مقالات و متون تخصصی مورد تایید موسسه باران است. تعهد کانون ویرایش و ترجمه به بالا بردن سطح کیفی کتب چاپ‌شده، مکاتبات بین‌المللی سازمان‌ها، اسناد و مدارک داخلی و متون منتشره وبسایت‌هاست.