(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

همکاری با باران

اسـاتـیـد بـاران

همکاری با اساتید

اساتید باران جوان هستند و دارای حداقل ۵ سال سابقه آموزش بوده و از بالاترین سطح انعطاف پذیری برای یادگیری زبان‌آموزان باران استفاده می‌کنند.

این افراد دارای مدارک لیسانس، فوق لیسانس، و دکترا بوده و از نظر سطح زبان انگلیسی همانطور که در سایت دانشگاه Cambridge هم ثبت شده آزمون تخصصی زبان انگلیسیِ تجاری را می­‌گذرانند و از سطح بالایی در چهار مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing برخوردار هستند.

علاوه بر اینکه اساتید تحصیلات آکادمیک و آشنایی کافی با زبان تجاری دارند؛ دورههای آموزشی که می­‌گذرانند کمک کرده که شناخت خیلی خوبی از مدیران و سازمان ها داشته باشند و رفتار سازمانی مناسب مدیران داشته باشند. از طرف دیگر اساتید آموزشی باران به صورت مستمر و منظم از ابتدای ورود به مجموعه‌ی باران آموزش های لازم به آنها داده می‌شود. این آموزش‌ها تا به امروز ادامه داشته و در هیچ شرایطی این آموزش‌ها قطع نشده‌اند.

علت اینکه آموزشهای باران برای اساتید به صورت مستمر برگزار میشود را میتوان اهمیت بروزرسانی و بهبود روشها ذکر کرد تا بتوانیم در زمان کمتر نتیجهی مطلوب را کسب کنیم.

آموزشهای باران نتیجه محور بوده و تمام تلاش ما صورت می­ گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود و این مهمترین اصل برای آموزشهای باران است.

انتخاب اساتید باران از فرآیند بسیار دقیقی برخوردار است. اساتید علاوه بر مهارت تخصصی آموزش زبان انگلیسی و داشتن سواد و دانش زبان کافی، توانمند در مهارت های ارتباطی هستند که این جزو معیارهای مهم در باران است.

در دورههای آموزشی باران، اساتید علاوه بر تخصص آموزش و یادگیری مدیران، با صنایع مختلف از جمله صنعت نفت، صنعت بانکداری، صنعت حمل و نقل، بازرگانی و …. آشنا می‌شوند و دورهی آموزشی مخصوص آن صنعت را یاد میگیرند تا بتوانند بهترین شرایط یادگیری را برای مدیران ارشد و کارشناسان کلیدی آن سازمان فراهم کنند.

اساتید گروه باران

پای صحبت اساتید گروه باران

اساتید جوانی قبل از ورود به باران با دانش آموزش زبان انگلیسی کم و زیاد خود تجربه‌ی موفقی از آموزش زبان انگلیسی به هردلیل نداشته، با ورود به باران تفاوت را احساس کرده‌اند و از شغل خود احساس خرسندی و رضایت دارند. این حس رضایت باعث شده موقع تدریس هم خود موفق باشند و هم زبان‌آموز موقع یادگیری زبان تجربه‌ی یادگیری موفقی داشته باشد. برای آشنایی با اساتید باران که چه کسانی هستد و اینکه چطور عضوی از خانواده‌ی باران شده‌اند را به می‌توانید بخش “پای صحبت اساتید گروه باران” را مطالعه کنید و با تجربیات آنها آشنا شوید.

اگر زبان‌آموز باران هستید و یا تصمیم دارید عضوی از خانواده‌ی باران باشید، به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند که این بخش را مطالعه تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

کارگاه – TCP – ”آماده‌سازی دانشجویان برای شروع آموزش زبان انگلیسی“

کارگاه – TCP – ”آماده‌سازی دانشجویان برای شروع آموزش زبان انگلیسی“

  کارگاه ”آماده‌سازی دانشجویان زبان انگلیسی برای شروع آموزش زبان“ این کارگاه با حضور دانشجویان جوان دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی با حضور سرکار خانم هاشمی نژاد مدیر بخش منابع انسانی و TCP گروه باران تشکیل شد، سعی بر این بود که آن‌ها را با نحوه‌ی آموزش جدید زبان...

کارگاه آموزش زبان انگلیسی سازمانی

کارگاه آموزش زبان انگلیسی سازمانی

اکوسیستم آموزش زبان انگلیسی سازمانی چیست؟ از ابتدای سال ۱۳۹۶ موسسه افق ارتباط بین المللی باران اجرای کارگاه نقش کلیدی مدیران منابع انسانی و آموزش در افزایش اثربخشی آموزش زبان انگلیسی سازمانی را آغاز کرد. هدف این کارگاه آشنایی بیشتر مدیران آموزش و منابع انسانی...

کارگاه

کارگاه

کارگاه‌های گروه بارن | Baran's Workshops در این قسمت اطلاعات کارگاه‌های انجام شده توسط گروه باران قرار می‌گیرید و نظر افراد شرکت‌کننده در این کارگاه به همراه عکس آنها قابل مشاهده...

جهت آشنایی بیشتر اساتید محترم با گروه باران و دریافت اطلاعات تکمیلی

از شما عزیزان تقاضا داریم که فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

ارتباط با باران