(021)88201529-30 vip@barangroup.ir
دوره‌ی مکالمات زبان انگلیسی تجاری | Business English

دوره‌ی مکالمات زبان انگلیسی تجاری | Business English

پس از یادگیری زبان انگلیسی برای گفتگو‌های روزمره در سازمان‌ها نیاز به یادگیری زبان انگلیسی تجاری داریم.

عبارت زبان انگلیسی تجاری (Business English) عبارتی عمومی می‌باشد که می‌تواند برای تمام فعالیت‌های یک سازمان مانند ارتباط برقرار کردن، جلسات و فعالیت‌های بین‌المللی که نیاز به استفاده‌ از زبان انگلیسی هست، اطلاق شود. واقعیت امر این هست که به علت گستردگی زبان انگلیسی بازرگانی استفاده از یک کتاب زبان انگلیسی با‌عنوان “Business English” به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی زبان‌آموزان یک سازمان باشد؛ چون در دوره‌های زبان انگلیسی سازمانی افرادی که در دوره‌های زبان انگلیسی تجاری شرکت می‌کنند، به‌طور جدی یک هدف سازمانی دارند و باید دوره‌ی زبان انگلیسی تجاری پاسخگوی نیاز این گروه باشد.

در گروه باران آموزش زبان انگلیسی بازرگانی، ترکیبی از کتاب‌های بازرگانی به‌همراه نیاز‌های دقیق و تخصصی واحدِ کاری و دیگر نیازهای کلان سازمان در برقراری از ارتباطات بین‌المللی و استفاده از منابع خارجی می‌باشد.

%

حدود ۹۴ درصد از شرکت‌هایی که دارای مهارت کافی انگلیسی می‌باشند، موافقند که فعالیت آنها را در سطح جهانی رقابتی‌تر شده است.

%

حدود ۶۶ درصد از شرکت‌ها ضعف یادگیری زبان انگلیسی دارند و علاقه‌مند به افزایش میزان یادگیری می‌باشند.
به‌عنوان مثال، زمانیکه ما از زبان انگلیسی بازرگانی در واحد فروش و بازرگانی شرکت‌های پتروشیمی صحبت ‌‌می‌کنیم، با موضوعی کاملاً متفاوت مواجه می‌شویم نسبت به‌اینکه وقتی راجع‌به واحدهای ارزی و بین‌الملل یک بانک صحبت می‌کنیم.

همچنین آموزش زبان تجاری به واحد بازاریابی یک بانک و واحد ارزی کاملاً متفاوت می‌باشد.

مسیر آموزش دوره‌ی مکالمات زبان انگلیسی تجاری | Business English Roadmap

باتوجه به‌اینکه هرکدام از بخش‌های مرتبط با ارتباطات بین‌المللی سازمان‌های کشور نیاز به زبان انگلیسی ویژه‌ی خود را دارند، گروه باران نیازهای موردنظر سازمان‌ها را طی جلسه‌ی نیازسنجی بررسی و مسیر آموزش مخصوص دوره را طراحی می‌کند تا بصورت کاملاً واضح و مشخص شده ابتدا و انتهای مسیر برای سازمان‌ها مشخص باشد.

محتوای آموزشی گروه باران شامل تمامی نیازها از مرحله‌ی گفتگو‌ها، ملاقات‌ها و تماسهای تجاری تا مذاکرات، آداب‌و‌رسوم و فرهنگ تجاری با مشتریان یک سازمان و نهایتاً جلسات و قراردادهای تجاری می‌باشد که برای سازمان مطرح می‌باشد.

%

۶۰% ایجاد اعتماد و رابطه بیشتر با مشتریان

%

۶۵% افزایش همکاری با شرکت ها

به‌عنوان مثال، زمانیکه یک سازمان با طرف‌های قراردادی مشخصی کار می‌کند، گروه باران تمرکز خود را بر نیازهای آموزشی مرتبط با آداب‌و‌رسوم کشورها قرار می‌دهد تا کارشناسان کلیدی و مدیران سازمان بتوانند ارتباط موفقی را با طرف قرارداد بین‌المللی خود داشته باشند.

در ادامه می‌توان اشاره کرد که بخش بین‌الملل سازمان‌ها نیاز بیشتری به مکاتبات ایمیل‌ دارند و کمتر به آموزش زبان برای ملاقات‌های تجاری دارند.

گروه باران از مجموعه کتاب‌های Global Links, Inside Into Business, Market Leader, Business Result با توجه به شرایط مورد نیاز یک سازمان انتخاب کرده و آموزش می‌دهد و در ادامه‌ی مسیر آموزش از کتاب‌های تخصصی مانند Meeting, Negotiation, Telephoning استفاده می‌کند و نهایت آموزش گروه باران Business Communications می‌باشد که از کتاب‌های….. استفاده می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی برای افراد سازمان می‌تواند آموزش زبان از نوع دیپلماسی برای برقراری ارتباط با افراد هم مقام بین‌المللی خود باشد که نیاز به یادگیری دارد.

نهایتاً دوره‌های آموزش زبان انگلیسی بازرگانی به‌صورت انفرادی، نیمه‌گروهی و آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها (Charter) برگزار می‌شود.

دوره‌ی ویژه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران

دوره‌ی VIP

دوره‌ی ویژه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها

دوره‌ی Charter

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی TCP

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

لطفا سوالات و نظرات خود را راجع‌به دوره‌ی مکالمات زبان انگلیسی تجاری وارد کنید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زبان انگلیسی انفرادی