(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها | Charter

دوره‌ی Charter دوره‌ای است که به صورت کاملا اختصاصی اجرا می‌شود. این دوره برای شرایط حیاتی و کاملا اضطراری یادگیری زبان انگلیسی است.

در این شرایط گروهی از افراد متخصص سازمان باید در مدت بسیار بسیار کوتاهی بتوانند مهارت گفت و شنود به زبان انگلیسی را در سطح مورد نیاز ماموریت کاری خود کسب کنند. نتیجه‌ی این کار برای سازمان بسیار سرنوشت ساز و با ارزش خواهد بود. در این شرایط تیم ویژه‌ی دوره‌ی Charter گروه باران اجرای دوره فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی را به عهده می­‌گیرد و نتیجه می‌تواند برای یک فرد کلیدی و یا چندین فرد کلیدی آن سازمان بسیار مفید باشد. مدت زمان این دوره بسیار بسیار کوتاه مدت بوده و به صورت یک پروژه تعریف می‌شود که ابتدا و انتهای آن کاملا مشخص است و آموزش این گروه به صورت تیمی انجام می‌شود. محتوای این دوره به صورت کاملا سفارشی برنامه‌ریزی می‌­شود. دوره چارتر مشابه هیچ دوره‌ی دیگر در باران نیست.

تمام تمرکز دوره‌ی Charter بر این است که افراد شرکت کننده در مدت بسیار بسیار کوتاهی نتیجه‌ی لازم را دریافت کرده و افراد مد نظر سازمان بتوانند ماموریت کاری خود را به نحو احسن انجام دهند.دوره‌ی Charter برای شرایط عادی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. با توجه به اینکه بازه‌ی زمانی این دوره بسیار بسیار کوتاه بوده و باید در مدت زمان تعیین شده به نتیجه برسند، ممکن است بخشی از ساعت کاری افراد شرکت کننده در این دوره را هم تحت‌الشعاع قرار بدهد.

هدف از دوره‌ی Charter چیست؟

هدف دوره چارتر این است که سازمان­ های کشور از فرصت­ های بین ­المللی پیش روی خود با سرعت عمل و کیفیت بالا بهره ببرند.

 

ارتباط با باران