Chat with us, powered by LiveChat

 اساتید گروه باران – آقای دانیال موسوی

با بیش از ۵ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی

 

دانشجوی ارشد بازرگانی بین المللی دانشگاه تهران

 

فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی دانشگاه فردوسی مشهد

 

یکی از اساتید جوان و حرفه‌ای گروه باران می‌باشد که بین زبان‌آموزان به‌عنوان استادی پرانرژی معروف است.

آقای دانیال موسوی
آقای دانیال موسوی با سالها تجربه‌ی تدریس زبان انگلیسی جنرال و سازمانی و همچنین فرا گرفتن دانش مدیریت بصورت تئوری و عملی سعی می‌کند همواره خود را به‌روز نگه دارد. انرژی و رغبت زیاد یادگیری از مشخصات اوست. حاضر شدن به موقع سر کلاس برای او حائز اهمیت است.

باران خانواده ی دوم من است. باران فرهنگی گرم و صمیمی و در عین حال حرفه‌ای و غنی دارد که موجب ارتقاء رفتاری اعضای سازمانش بصورت داخلی می‌شود. ازطرف دیگر مخاطبین و مشتریان باران سازمان‌های بزرگ کشور و مدیرانی هستند که نقش موثری در اداره‌ی کشور دارند. بنابراین، من با رویکردی کاملا متفاوت وارد کلاس می‌شوم: آمادگی بیشتر قبل از کلاس، آراستگی ظاهری و آگاهی از مسائل داخلی و خارجی بخصوص در مورد صنعت و کسب و کاری که زبان‌آموز در آن  مشغول به فعالیت است بسیار با اهمیت هستند. من همواره به مدیرانی که فرصت همکاری با آنان دارم می‌گویم:

کلاس مسیر دوطرفه یادگیری است که من قطعا مطالب بیشتری فرا می‌گیرم به این دلیل که مدیران تحصیل کرده و دارای سالها تجربه هستند.

مدیران بسیار متفاوت هستند. علایق، نیاز‌ها و توقعات متمایز آنها باعث شده است من بُعد‌های مختلف خود را گسترش بدهم تا قادر به خدمت‌رسانی بهتر به آنان باشم. مدیران تا به حال مرا در زمینه‌های ادبی، هنری، تکنولوژیکی، مالی و حتی ورزشی ارتقاء دادند. من برای تسهیل فرآیند یادگیری مدیران سعی می‌کنم مطالب آموزشی ای که باعث افزایش انگیزه و سرعت یادگیری‌یشان می‌شود تهیه کنم و در نتیجه خود نیز هرروز مطالب زیادی در حوزه‌های مختلف یاد می‌گیرم. آموزش به مدیران موجب ارتقاء مسیر شغلی و موقعیتم در باران شده است. باران دانشگاه دوم من است.

اگر بخواهم خودمانی وخلاصه بگویم، باران مرا تبدیل به انسانی باارزش تر و بهتر کرده است.

تعریف از شغل خودت در باران:

«کمک به تصمیم گیران صنایع پیشرو در ایران برای درخشش و ارتقا در میادین بین المللی در حوزه ارتباطات»

اصلی ترین ویژگی خودت به عنوان استاد:

«انرژی فراوان و به گفته زبان آموزانم خوشرویی»

دلیل تلاش در این مسیر شغلی:

«در مرحله اول یادگیری تجربه های دست اول در همه حوزها و انتقال تجربیات ( ادبیات فارسی، سیاسی، ورزشی، تکنولوژی بانکی  اقتصادی)

لذت دیدن یادگیری زبان آموزانم»

– آقای دانیال موسوی

– استاد VIP

خلاصه
Photo ofدانیال موسوی شکیبا
نام
دانیال موسوی شکیبا
عنوان شغلی
مدرس زبان انگلیسی گروه باران
شرکت/سازمان
گروه باران
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap