Chat with us, powered by LiveChat

  اساتید گروه باران – آقای فرهاد تاش

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی

 

با ۱۳ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی

 

مدیر کانال تلگرام “Baran VIP English

 

زبان‌آموزان ایشان را استادی حرفه‌ای، خوشرو، صبور و مهربان می‌دانند.

آقای فرهاد تاش یکی از اساتید قدیمی و با تجربه‌ی گروه باران می‌باشد که دارای سابقه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی برای مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. همچنین آقای فرهاد تاش مدیر کانال تلگرام “Baran VIP English” نیز می‌باشد.

فعالیت‌ها و تحقیق‌ها

این ویدیو بخشی از یک دوره آموزشی ٧۵ دقیقه‌ای با عنوان Brain-Based Elearning Design است که در آن دکتر جو پولیکینو با کمک علم عصب شناسی، تکنیکهایی را برای طراحی دوره‌های آموزشی معرفی می‌کند که تجربه یادگیری را برای دانشجو جذابتر و موثرتر می‌سازد.

در این ویدیو دکتر جو پولیکینو به اهمیت توجه متمرکز در یادگیری می‌پردازد. ما هرچه توجه بیشتری به اطلاعات ورودی مغز داشته باشیم، می‌توانیم آن اطلاعات را با کیفیت بالاتر و برای مدت طولانی‌تری به خاطر داشته باشیم. او توجه را به دو نوع ناخودآگاه و خودآگاه تقسیم می کند و معتقد است برای یادگیری می‌بایست بصورت خودآگاه و هدفمند روی اطلاعات ورودی تمرکز کنیم.

او اضافه می‌کند که توجه متمرکز نیازمند انگیزه، تلاش و صرف انرژی بسیار است. با این وجود، بر‌ اساس تحقیقات، حفظ تمرکز برای مدتی بیش از بیست دقیقه بسیار دشوار است. میزان علاقمندی و انگیزه در حفظ تمرکز موثر است.

شما به عنوان طراح دوره آموزشی می‌توانید با دادن انگیزه به دانشجو، از بین بردن عوامل حواس پرتی، و ایجاد وقفه های کوتاه در روند آموزش، مجددا او را روی مبحث آموزشی متمرکز کنید.

– فرهاد تاش

خلاصه
Photo ofفرهاد تاش
نام
فرهاد تاش
عنوان شغلی
مدرس زبان انگلیسی گروه باران
شرکت/سازمان
گروه باران
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap