Chat with us, powered by LiveChat

  اساتید گروه باران – خانم حانیه قزلو

با بیش از ۹ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی

 

فارغ التحصیل ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه

 

از نظر زبان‌آموزان خانم قزلو استادی خوش‌برخورد و صبور می‌باشد.

خانم حانیه قزلو
خانم حانیه قزلو یکی از اساتید مجرب باران می‌باشد که با سابقه‌ای که در این زمینه دارد، روز به روز در حال پیشرفت و یادگیری اطلاعات جدید راجع به زبان انگلیسی سازمانی می‌باشد.

از روزی که اولین کلاس حضورم را در باران شروع کردم تقریبا یک سال می‌گذرد. در این یک سال همیشه به این فکر کردم که چقدر این نوع تدریس در باران تجربههای متفاوتی را به من یاد داده است. برای مثال در درجه‌ی اول محیط کاری کاملا متفاوت از محیط‌هایی بود که قبلا در آنها درس می‌دادم. خود این موضوع باعث شده که من هم به لحاظ روابط اجتماعی، هم به لحاظ رفتار ظاهری خیلی متفاوت‌تر شدم. افرادی که به آنها تدریس می‌کنیم، هر کدام مطالب مختلفی به ما یاد می‌دهند.

یاد گرفتم که هر آدم تیپ‌شخصیتی متفاوت خود را دارد و باید در درجه‌ی اول بپذیرم و در درجه‌ی دوم متناسب با آن رفتار کنم و درس بدهم. یادگرفتم که دائم به فکر تغییر و تنوع باشم. یادگرفتم که اطلاعات علمی و علمی صحبت کردن همیشه باعث می‌شود که مردم راحت‌تر به من اعتماد کنند. از همه مهم‌تر یاد گرفتم که وظیفه‌ی ما فقط آموزش زبان نیست. باید به آنها از لحاظ روانی نزدیک شویم و ذهن آنها را آماده کنیم. گره‌های ذهن آنها را باز کنیم و در نهایت وارد ذهن آنها می‌شویم.

من تا قبل از این یک سال هیچ‌وقت به تدریس به چشم یک کار ایده‌آل نگاه نمی‌کردم. همیشه تا حدی درس می‌دادم که وقتم خیلی خالی نباشه و در فکر این بودم که یک روزی یه کار جدی‌تری پیدا کنم و تدریس را کنار بگذارم. ولی در باران نظرم کاملا عوض شد. عاشق کارم شدم. در این کار پیشرفت کردم. پیش زبان‌آموزان مقبول‌تر شدم از همکارام و مدیرم هر روز مطالب مفید و کاربردی یاد گرفتم که توانستم در جهت بهبود کارم از آنها استفاده کنم و در نهایت احساس میکنم اعتماد اطرافیان را نسبت به خودم در زمینهی حرفهای بودن در کارم تا حدی جلب کردم.

خلاصه
Photo ofحانیه قزلو
نام
حانیه قزلو
عنوان شغلی
مدرس زبان انگلیسی گروه باران
شرکت/سازمان
گروه باران
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap