افتخارات

افتخارات گروه باران

گروه باران فعالیت خود را از ۱۰ آبان ماه ۱۳۸۰ شروع کرد. حدود یک سال بعد یعنی سال ۱۳۸۱ از موسسه‌ی بین المللی (International Language Institute (ILI کانادا نمایندگی گرفت.

اخذ نمایندگی از موسسه International Language Institute کانادا

سال ۱۳۸۱

اخذ نمایندگی از موسسه International Language Institute کانادا

در سال ۱۳۸۲ گروه باران اقدام به تحقیق و بررسی بر روی یک متد آموزشی کرد و که این دوره در ایران و حتی در دیگر کشورهای جهان تازگی داشت. نام این دوره TCP نام بود.TCP یا Telephon Conversation Program که در زبان فارسی به «آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی» شناخته شده است؛ در ابتدای زمان خود دوره‌ای جدیدی برای زبان‌آموزان بود که ارتباط برقرار کردن با این متد آموزشی برای آنها نامفهوم بود.

محبوب ترین دوره‌ آموزشی مکالمه محور گروه باران با تلاش بی‌وقفه‌ی گروه باران هشت سال بعد، از سال ۹۰ تا سال ۹۴ به مدت پنج سال متوالی بعنوان محبوب‌ترین دوره آموزشی مکالمه محور از نظر زبان‌آموزان قرار گرفت.

این دوره مختص زبان‌آموزانی است که صرفا به دنبال تقویت مکالمات خود در زبان انگلیسی هستند. در این دوره به شما فرصت صحبت کردن انفرادی در هر سطح از زبان انگلیسی که باشید، داده می‌شود.

با این دوره بیشتر آشنا شوید.

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

سال ۱۳۸۲

طراحی دوره TCP با عنوان کامل Telephone Conversation Program

سال ۱۳۸۴ با شروع یک همکاری جدید و متفاوت با موسسه‌ی بین‌ المللی Pearson انگلستان آغاز شد. در تاریخ 1998 July 29 موسسه‌ای با نام Pearson در کشور بریتانیا شروع به کار کرد. از سال 2013 آقای John Fallon ( کارآفرین، بازرگان و مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی) به‌عنوان مدیر عامل اجرایی شرکت Pearson فعالیت می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

سال ۱۳۸۴

آغاز همکاری آموزشی با موسسه Pearson انگلستان
گواهی‌نامه-Pearson

دو سال بعد ۱۳۸۶ به دعوت از شرکت پتروشیمی بندر امام، گروه باران با حضور در منطقه ماهشهر اولین سخنرانی خود را در همایش مدیران عامل صنعت پتروشیمی در این سازمان ارائه کرد.

این سال فقط با همین سخنرانی به پایان نرسید، بلکه با همکاری مشاوران موسسه Pearson که دوره‌ای مشترک بصورت نیمه حضوری با عنوان (Blended Language Course (BLC طراحی شد.

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

سال ۱۳۸۶

حضور در منطقه ماهشهر

ادامه‌ی افتخارات به زودی