معلم خصوصی زبان انگلیسی

معلم خصوصی زبان انگلیسی

دوره معلم خصوصی چیست؟

دوره‌ای است که در آن مخاطب هدفی کوتاه‌مدت و یا بلند‌مدت دارد و با توجه به هدف خود با ما تماس می‌گیرد.

چرا زبان‌آموزان باید برای معلم خصوصی زبان انگلیسی با گروه باران تماس بگیرند؟

شما فردی را تصور کنید که برای مصاحبه‌ی کار و دیدن دوستان و آشنایان خود باید به سفر خارج از کشور برود. همچنین خود را هم برای یک آزمون بین‌المللی (مانند آیلتس – IELTS) باید آماده کند. برای همین به موسسه‌ای نیاز دارد که بتواند دانش زبان انگلیسی را در همه‌ی مسیر از آماده‌سازی رزومه‌ای حرفه‌ای، موفقیت در آزمون بین‌المللی و مکالمات روز‌مره، در طول سفر و مصاحبه کاری و محیط کار به‌صورت تخصصی بتواند بالا ببرد.

تفاوت معلم خصوصی موسسه باران و دیگر معلم‌های خصوصی چیست؟

موسسه باران با توجه به روحیات زبان‌آموز، زمانی که برای رسیدن به هدف (سفر خارج از کشور، کار، آزمون، …) دارد، ساعت، روز و پیگیری و گزارش‌دهی و…… مسیر دقیق را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند و تعهد به خروجی موفق از جمله بزرگترین تفاوت معلم خصوصی موسسه باران با دیگر معلم‌های خصوصی است.

مخاطبین دوره معلم خصوصی چه کسانی هستند و چرا باید هزینه کلاس خصوصی پرداخت کنند؟

مخاطبین این دوره گروهی هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی هدفی و زمانی مشخص دارند. ولی معمولا این گروه زمانی به‌یاد یادگیری زبان انگلیسی می‌افتند و به‌دنبال معلم خصوصی می‌روند که زمانی محدود دارند. موسسات و روش‌های مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی امتحان کرده‌اند ولی به‌نتیجه‌ی دلخواه نرسیدند. برای همین به‌دنبال معلمی هستند که بتواند با برنامه‌ریزی هدف‌دار، زبان‌آموز را به آرزوی خود در زمینه یادگیری زبان انگلیسی برساند. «موسسه باران» با توجه به تجربه‌ی بالایی که در برنامه‌ریزی هدفمند و نیازسنجی شده، اهمیت به زبان‌آموز و پیگیری قدم‌به‌قدم در مسیر یادگیری تا رسیدن به هدفی که دارد؛ باعث شده که به خروجی‌های موفقی رسیده باشد. برای همین موسسه باران خانه‌ی امید زبان آموزان است.

افرادی که به باران مراجعه کرده‌اند به مرور تفاوت دانش زبان انگلیسی خود را با دیگر اطرافیان خود که از راه‌های دیگری اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند را مشاهده می‌کنند و می‌توانند به‌راحتی تفاوت را احساس کنند و حس خوب یادگیری در موسسه باران را با تمام وجود درک می‌کنند.

«موسسه باران،