Chat with us, powered by LiveChat

  اساتید گروه باران – خانم شیوا زمانی

با بیش از ۸ سال تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی

 

فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی

 

زبان‌آموزان خانم زمانی ایشان را فردی صبور، باحوصله، نکته سنج، مسلط در تدریس می‌دانند.

خانم شیوا زمانی

خانم شیوا زمانی یکی از اساتید مجرب باران می‌باشد که با سابقه‌ای که در این زمینه دارد، روز به روز در حال پیشرفت و یادگیری اطلاعات جدید راجع به زبان انگلیسی سازمانی می‌باشد.

حدود ۵ سال پیش بود که استادم باران را به من و چندتا از دوستام معرفی کردند. امسال بعد از فارغ‌التحصیلی در مقطع ارشد با تکیه روی تجربیاتی که در طول چند سال تدریس پیدا کرده بودم، تصمیم گرفتم وارد باران شوم. ورود به باران برایم تجربه ا‌ی متفاوت بود به این دلیل که ماهیت کار در این شرکت با سایر جاها متفاوت است. مدت زیادی نیست که در باران هستم، اما در همین مدت، متوجه تغییراتی در خودم شدم. دید من به شغل، درآمد، و حتی تدریس متفاوت شده. برای مثال در باران امکان تمرین عملی این مهم برای من پیش آمد که فقط توانایی درس دادن نقش تعیین کننده ندارد بلکه رفتارهای جنبی و توجه به شخصیت زبانآموز و رابطه معلم با آنها میتواند بسیار روی موفقیت ما تاثیر بگذارد.

علاوه بر این، نگرش محوری در باران بر روی ارتقاء شخصیتی خودمون تاکید فراوانی داره. این امر باعث میشه که کمتر در کارم دچار روزمرگی بشم. جلسات ماهیانه معلم ها که یکی از قسمت های مورد علاقه کار منه، به ماندگاری این نگرش خیلی کمک میکنه. در کل به نظر خودم اعتماد به نفسم تقویت شده. با مدیران کشورم در ارتباطم و فرصت این را دارم که مدام اعتماد به نفسم تغذیه بشه. در واقع باران یه پله بزرگ در زندگی حرفهای من بوده که روی زندگی شخصی و تصویر ذهنی از خودم هم تاثیر مثبت گذاشته.

یکی از مهمترین نکات اینه که با ورود به باران این تصویر از آموزش زبان در خیلی از نزدیکانم و حتی خودم ایجاد بشه که از تدریس هم میشه درآمد مالی مستمر و رو به رشد داشت.

فعالیت‌ها و تحقیق‌ها

“من زبان خیلی دوست دارم اما اصلا استعدادش رو ندارم.”

این جمله برای اکثر مدرسین زبان بسیار آشناس اما در جواب به این جمله چی میشه گفت؟
دکتر آندریاتا در مورد توانایی های بالقوه ما که شاید خودمون ازشون بی اطلاع باشیم صحبت میکنه. انسان ها ظرفیت نامحدودی برای یادگیری دارن و اصولا اینکه ما در یک سری از کارها خوب نیستیم نمیتونه واقعیت داشته باشه بلکه ذهنیت ماست که برای ما محدودیت ایجاد میکنه. تحقیقات نشون داده اگر باور داشته باشیم که میتونیم پیشرفت کنیم این اتفاق به میزان خیلی بالاتری می افته. اما چطوری؟ فیلم رو ببینیم و به نمودارها توجه کنیم.

– شیوا زمانی

خلاصه
Photo ofشوا زمانی
نام
شوا زمانی
عنوان شغلی
مدرس زبان انگلیسی گروه باران
شرکت/سازمان
گروه باران
0 Shares
Share via
Copy link
Powered by Social Snap