Select Page

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین و رایگان

این آزمون سطح گرامر و دایره لغات شما مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
شروع آزمون

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین و رایگان

این آزمون سطح گرامر و دایره لغات شما مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
شروع آزمون

زبان آموز گرامى؛

✓ مدت زمان آزمون تعیین سطح 20 دقیقه

✓ این تعیین سطح می‌تواند صرفا جهت خودآزمایى در دو مهارت گرامر و دایره لغات زبان انگلیسی شما دوست عزیز نیز انجام شود.

سطح توانایی
Starter تا کنون تجربه یادگیری زبان انگلیسی نداشته‌اید.
Beginner قابلیت درک و به‌کارگیری اصطلاحات روزمره را دارید، همچنین معرفی خود به دیگران، پرسش و پاسخ درباره اطلاعات فردی از قبیل محل سکونت و تعاملات ساده، در صورتیکه طرف مقابل واضح و آرام سخن بگوید و در صورت لزوم همراهی کند.
Elementary

قابلیت درک جملات و اصطلاحات متداول لازم و مرتبط از قبیل امور روزمره را دارید، مانند خرید، اطلاعات شخصی، مشاغل و غیره. برقراری ارتباط در امور ساده و تبادل اطلاعات مورد نیاز، توصیف محیط زندگی، کار و سابقه.

Pre-Intermediate قابلیت درک امور مرتبط به کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره را دارید. می‌توانید موقعیت‌هایی که احتمالا در سفر یا موارد مشابه ایجاد می‌شود، مدیریت کنید. می‌توانید متن‌هایی بنویسید یا موضوعاتی را مطرح کنید که قبلا درباره آن‌ها شنیده‌اید یا به آن‌ها علاقه دارید. توانمندی توصیف تجربیات، حوادث، رویاها، آرزوها و … را با ذکر توضیحات و دلایل برای نقطه نظرات مختلف دارید.
Intermediate قابلیت درک ایده‌های ملموس و انتزاعی در متون پیچیده مثلا در بحث‌های حرفه‌ای را دارید، هنگام بحث درباره موضوعات متنوع، می‌توانید روان و بدون اضطراب و آمادگی قبلی همانند بومی زبانان، نظرات خود را ارائه کنید و نقطه قوت و ضعف استدلال‌های مختلف را بیان کنید.
Upper-Intermediate قابلیت درک متون بلند و چالش‌برانگیز و تشخیص معانی تلویحی را دارید. می‌توانید بدون آمادگی قبلی و مراجعه به منابع، خود را با شفافیت معرفی کنید. می‌توانید زبان را با هدف‌های مثل بحث در امور اجتماعی، آکادمیک و حرفه‌ای به‌طور موثر و قابلیت انعطاف بسیار زیاد به‌کار بگیرید. می‌توانید متون پیچیده با ساختار مشخص و صحیح و با به‌کارگیری حروف ربط متناسب بنویسید.
Advanced قابلیت درک آسان و موثر شنیده‌ها یا خوانده‌هایتان را دارید. می‌توانید اطلاعات کلامی و غیرکلامی را خلاصه کنید. می‌توانید مباحثات و توضیحات را به کلام خوتان بازگو کنید و منسجم ارائه کنید. می‌توانید بدون آمادگی قبلی و مراجعه به منابع، خود را با شفافیت معرفی کنید. معانی تلویحی مختلف را در پیچیده‌ترین موقعیت‌ها تعبیر و تفسیر می‌کنید.
سطح آموزشی

آزمون تعیین سطح زبان آنلاین رایگان

1 پنجاه سوال (مدت: 20 دقیقه)
2 سوال 1 تا 10
3 سوال 11 تا 20
4 سوال 21 تا 30
5 سوال 31 تا 40
6 سوال 41 تا 50

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.