آموزش زبان انگلیسی

برای اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه
کلیک کنید

اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه چگونه می‌توانند سطح زبان انگلیسی خود را افزایش دهند؟

آموزش زبان انگلیسی برای اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه، باعث می‌شود مقالات زبان انگلیسی را به‌خوبی درک کرده و در محافل علمی و سخنرانی‌هایی که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، به‌راحتی متوجه سخنان سخنران شوند.

می‌خواهم برایتان داستانی تعریف کنم.

حدود یک سال و نیم پیش، دانشگاه اعضای هیئت علمی را به همایشی بین‌المللی در یکی از کشورهای همسایه اعزام کرد. موضوع همایش برایم بسیار جذاب بود.

موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی

وقتی روز موعود رسید و به سالن برگزاری نزدیک شدیم، ازدحام جمعیت و تعداد زیاد خبرنگاران ما را مانند کودکی که محو مغازه شیرینی‌فروشی می‌شود؛ از حرکت وا داشت. به قسمت دریافت برگه ورود رفتیم و مجوز ورود به همایش را دریافت کردیم. منتظر ورود سخنران و شروع مراسم بودیم. همه چیز خیلی خوب داشت طبق برنامه و زمان اعلان‌شده پیش می‌رفت. من و یکی از دوستانم در ردیف هشتم نشسته بودیم و بقیه یک ردیف جلوتر از ما بودند. سخنران اول وارد شد و با زبان انگلیسی به همه سلام و سخنرانی خود را آغاز کرد. چند دقیقه که گذشت، دیگر همه چیز برای من خوب پیش نمی‌رفت. چون دیگر درکم از فهم اینکه سخنران چه می‌گوید ته کشیده بود. به چهره دوستم نگاه کردم. کاملا برعکس من بود و او حتی قسمت‌‌های مهم سخنرانی را یادداشت می‌کرد. تابه‌حال انقدر احساس بدی به خودم نداشتم. آنجا بود که تصمیم گرفتم هرجور که شده زبان یاد بگیرم.

دو ماه پیش بار دیگر به همایش بین‌المللی دیگری دعوت شدیم. این‌بار با اینکه همه سخنرانی را متوجه نشدم ولی حس خوبی داشتم. چون در حال پیشرفت هستم و می‌دانم که می‌توانم این کمبود را در فهم سخرانی‌های بعدی جبران کنم.

اهمیت زبان انگلیسی در مقطع پی‌اچ‌دی – PHD

مدرک پی‌اچ‌دی یا دکتری تخصصی بالاترین مدرک آکادمیک و دانشگاهی در جهان است. افرادی که به این مرحله رسیده‌اند، باید سطح زبان انگلیسی قابلی قبولی داشتند. همچنین افرادی که می‌خواهند برای آزمون دکتری شرکت کنند، زبان انگلیسی تخصصی اهمیت بسیار بالایی برای موفقیت در این آزمون دارد.

موسسه باران برای اساتید، اعضای هیئت علمی، استاد‌یارها و دیگر اعضای دانشگاه آموزش زبان انگلیسی ویژه این گروه درنظر گرفته است. گروه باران تجربه بالایی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد و زبان‌آموزان زیادی را جهت سخرانی، حضور در همایش‌های بین‌‌المللی و نوشتن و مطالعه مقالات انگلیسی آماده کرده است.

چند سالی است که داوطلبان ورود به دوره دکتری، باید پیش از شرکت در آزمون جامع در یکی از آزمون‌های زبان ملی یا بین‌المللی پذیرفته شوند و نمره قبولی در این آزمون را کسب کنند و این یکی از شروط دفاع رساله دکتری در دانشگاه‌های ایران محسوب می‌شود.

مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی دکترا

هر چهار آزمون مورد اشاره تنها در داخل کشور اعتبار دارند و فاقد اعتبار بین‌المللی هستند اما کسانی که تقاضای دریافت فرصت مطالعاتی خارج از کشور را دارند باید مدرک MSRT را ارائه کنند.

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی

گروه باران درنظر دارد با برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه مخاطبین حوزه هواپیمایی که تصمیم به ارتقاء سطح زبان انگلیسی خود و یا شرکت در آموزن‌های بین‌المللی را دارند، مسیر بارانی و ابری یادگیری زبان انگلیسی با آسمان صاف و دلنشین تبدیل کند.

ادامه…

آزمون EPT

آزمون EPT

آزمون EPT و یا English Proficiency Test آزمونی است برای ارزیابی مهارت زبان انکلیسی داوطلبان آزمون دکتری که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌گردد. داوطلبین کلیه واحدهای دانشگاه آزاد هنگام مصاحبه دکتری باید مدرکی ارائه دهند که سطح دانش زبان آن‌ها مشخص شود.

ادامه…

آموزش زبان انگلیسی پزشکی

آموزش زبان انگلیسی پزشکی

آموزش زبان انگلیسی پزشکی برای دکترها، پرستارها و دیگر جامعه پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا برای گذراندن آزمون OET بسیار مهم است. افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند به‌روز بودن و یادگیری مداوم یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های کار این عزیزان است.

ادامه…

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

برای دریافت مشاوره این قسمت را کلیک کنید

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.