دوره‌ی ویژه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران | VIP

دوره‌ی آموزشی VIP باران مختص مدیران عالی سازمان‌ها طراحی و اجرا می‌شود. درک شرایط کاری، محدودیت زمانی و برنامه آموزشی اختصاصی طبق هدف زبان‌آموز مبنای طراحی این دوره است.

آنچه در صفحه‌ی «دوره‌ی ویژه‌ آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران» می‌خوانید:

دوره‌ی ویژه مدیران در یک نگاه

calendar

از شنبه تا پنجشنبه

زمان

از ساعت ۷ تا ۱۹

like

انتخاب روز و زمان کلاس طبق نیاز زبان‌آموز

مدیر

برگزاری کلاس بصورت حضوری

مدیران و کارشناسان

ویژه مدیران و کارشناسان

ویدئو ویژه دوره‌ی مدیران

مراحل فرآیند اجرای دوره

برگزاری جلسه نیازسنجی

نیازسنجی اولین و حساس‌ترین گام در مسیر آموزش باران است. زبان‌آموزان این دوره به طور معمول افراد پرمشغله و با مسئولیت زیاد هستند و علاوه بر دانش بالا در رشته‌ی تخصصی خود دغدغه‌ها و مشکلات مربوط به سازمان را باید اولویت کار خود قرار دهند. با همین رویکرد در این جلسه به بررسی مختصات یادگیری، زمان و شرایط مناسب آموزش پرداخته می‌شود.  این جلسه حدود 60 دقیقه زمان می‌برد و در انتها حدود ۱۰ دقیقه مصاحبه‌ای به زبان انگلیسی خواهیم داشت تا آخرین وضعیت مهارت گفت و شنود زبان‌آموز را دریافت کنیم.

تعیین نقشه راه

نقشه راه آموزشی مسیری است که با توجه به جلسه نیازسنجی‌ همسو با دغدغه‌های زبان‌آموز طراحی می‌گردد. نکته مثبت و متفاوت نقشه راه مسیر آموزشی باران پویایی و انعطاف پذیری آن است که در طول دوره با توجه به نیاز زبان‌آموز تغییر می‌کند هر مسیر آموزشی اختصاصاً برای هر فرد و زیرنظر مستقیم مدیرعامل گروه باران انجام می‌شود.

انتخاب اساتید متناسب و روحیات و حرفه زبان‌آموز

اساتید منتخب قبل از شروع دوره، آموزش‌های لازم برای هماهنگی و همسویی با اهداف زبان‌آموز را کسب می‌کنند. آن‌ها علاوه بر ارزیابی‌های متفاوت برای سنجش سطح علمی، از نظر میزان برقراری ارتباط موثر، درک شرایط کاری و روحیه مدیران در امر آموزش سنجیده و در صورت نیاز توسط سیستم هدایتگر آموزش و مدیریت عامل گروه باران آموزش داده می‌شوند.

فیدبک‌گیری:

در مسیر دوره آموزش در زمان‌های مشخصی که در فرآیند کاری باران قرار دارد، از زبان‌آموز و از اساتید دوره بازخورد گرفته می‌شود و تغییرات لازم جهت بهبود دوره مطابق با هدف و علایق زبان‌آموز اعمال می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی برای مدیران

نتیجه دوره

این دوره با هدف دریافت 4 خروجی از زبان‌آموز برگزار می‌شود.

01. افزایش اعتماد به نفس در مکالمه

02. بیداری گوش زبان‌آموز از لحاظ شنیداری به طوری که آواها و صداها به خوبی شنیده شود.

03. تقویت مهارت صحبت کردن (نکته کلیدی این مرحله تجزیه تحلیل صحبت کردن زبان‌آموز است و تصمیم‌گیری در خصوص استفاده از شیوه‌های آموزشی متفاوت جهت بهبود این مرحله)

04. هدف نهایی گروه باران رساندن زبان‌آموز به مرحله «Fluency» در زبان انگلیسی است یعنی زبان‌آموز در سطح خود بتواند روان و صحیح صحبت کند و اعتماد به نفس لازم برای این کار را در این سطح بدست آورد.

در کلاس‌های VIP عمده‌ی یادگیری در کلاس انجام می‌شود، یادگیری زبان‌آموزان در خارج از کلاس در کانال آموزشی تلگرام باران به آدرس «t.me/BaranVIPEnglish» اتفاق می­‌افتد و بخشی از کار هم در مکالمات تلفنی (TCP) رخ می­‌دهند.

دوره‌های پیشنهادی باران

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی TCP

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره‌ی سانیار

دوره‌ی سانیار

دوره‌ی کلاس‌های نیمه‌گروهی مدیران

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها

دوره‌ی Charter

دوره‌ی آموزش فشرده ویژه‌ی مدیران و کارشناسان سازمان‌ها