Select Page

آموزش زبان انگلیسی سازمانی

کلیک کنید

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران دارای ۱۷سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی آموزش زبان انگلیسی به مدیران عالی (مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین و …) سازمان‌های بزرگ کشور در حوزه پولی، بانکی و نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. این دوره‌ها به صورت انفرادی (خصوصی) و سازمانی طراحی و اجرا می‌شود.

دانلود کاتالوگ گروه باران

مشتریان گروه باران

روی عکس کلیک کنید.

در حال حاضر ۴۴% مشتریان باران در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، ۲۶% در صنعت پولی و بانکی و ۳۰% در وزارتخانه‌ها مراکز و سازمان‌های بزرگ کشور فعالیت دارند. علاوه بر آن ۸۶% از مشتریان گروه باران رتبه کمتر از ۱۰۰ را در رتبه‌بندی سازمان مدیرت صنعتی دارند و ۱۴% باقی رتبه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ را در این رتبه‌بندی دریافت کرده‌اند.

مشتریان موسسه باران

دوره‌های ویژه مدیران سازمان‌ها

گروه باران برای سازمان‌ها چهار دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

دوره‌ی ویژه‌ی مدیران ارشد | VIP

دوره‌ی آموزشی VIP باران مختص مدیران عالی سازمان‌ها طراحی و اجرا می‌شود. درک شرایط کاری، محدودیت زمانی و برنامه آموزشی اختصاصی طبق هدف زبان‌آموز مبنای طراحی این دوره است.

آموزش مکالمه‌ی زبان انگلیسی سازمانی | TCP

دوره‌ی TCP) Telephone Conversation Program) برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

طرح سانیار برای مدیران سازمان‌ها برای حضور در کنفرانس‌ها و رویداد‌های بین‌المللی

سانیار خدمتی نوین از موسسه افق ارتباط بین الملی باران برای مدیران و کارشناسان ارشد بانکی است که شما را برای حضور موثر و موفق در این رویدادهای تخصصی بین‌المللی آماده می‌کند.

دوره‌ی ویژه‌ی نیمه‌گروهی مدیران | CIP

دوره نیمه گروهی زبان انگلیسی مدیران و روسا برای شرایطی است که از نظر جایگاه سازمانی و سطح زبان انگلیسی، می‌توانیم به طور متوسط سه نفر از مدیران میانی سازمان را در یک فضای آموزشی در کنار هم جمع کرده و مسیر مشترک و انفرادی یادگیری آنها را برنامه‌ریزی کنیم.

آنچه موسسه باران را از سایر موسسات متمایز می‌کند نتیجه محور بودن دوره‌های آموزشی این موسسه است و صرف گذراندن دوره و دریافت گواهینامه ملاک اتمام و خروجی کار نیست.

تجربیات ۱۷ ساله موسسه باران در برگزاری کلاس‌های ویژه مدیران عامل و اعضای کلیدی سازمان‌های بزرگ و حساس کشور حاکی از آن است که آموزش به بزرگسال امری پیچیده و تخصصی است و با شیوه‌های مزسوم و روزمره آموزشگاهی، نتیجه و خروجی حاصل نمی‌شود.

تجربیات ارزشمند اخیر موسسه باران، حاکی از آن بود که توجه به اصول روانشناختی و استفاده از علوم عصب شناسی در شیوه آموزش نکته ظریفی است که موجب خروجی محور بودن و رضایت زبان‌آموز از دوره می‌شود.

«اساتید باران از نظر دانش به‌روز، باسواد و پرانگیزه هستند و متد باران یادگیری زبان‌انگلیسی را راحت کرده.»

آقای علیزاده – سازمان بورس

«پیشرو بودنِ باران در متدهای جدید آموزشی و درک خواسته‌های زبان‌آموز و برنامه‌ریزی برای رسیدن به آنها مهم‌ترین شاخصه‌ی باران است.»

آقای رضا امیری – پتروشیمی بندر امام

مقاله‌های ویژه‌ی مدیران

خلاصه:
نوع سرویس:
آموزش زبان انگلیسی سازمانی برای مدیران سازمان‌ها بصورت انفرادی (خصوصی) و گروهی
نام ارائه کننده:
موسسه باران | Barangroup.ir,
shahidi st.,Tehran-0098,
Telephone No.02188201530
توضیحات:
آموزش زبان انگلیسی.موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران دارای ۱۷سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی آموزش زبان انگلیسی به مدیران عالی (مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین و ...) سازمان‌های بزرگ کشور در حوزه پولی، بانکی و نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. این دوره‌ها به صورت انفرادی (خصوصی) و سازمانی طراحی و اجرا می‌شود.