آموزش زبان غیرحضوری از پایه و آنلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه

ما به شما زبان انگلیسی را از پایه به همراه یک برنامه آموزشی مطابق با هدف شما آموزش می‌دهیم.

ویدئو توضیح دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه – استارلینگز سیکرت

در این دوره زبان‌آموز پس از تعیین سطح محتوای ویدئویی زبان انگلیسی را مناسب سطح خود دریافت می کند و تحت نظارت یک هدایتگر و یک تیم پشتیبان شروع به انجام تمرینات روزانه و منظم می‌کند. هدایتگر آموزشی هر روز و هرموقع که زبان‌آموز نیاز به کمک داشته باشد، به پاسخ سوالات و همراهی زبان‌آموز در هر مرحله می‌پردازد. (این دوره در موسسه باران با عنوان دوره استارلینگز سیکرت شناخته می‌شود.)

یادگیری اصولی هر زبانی با شنیدن آغاز می شود و باقی مهارت‌ها حول همین محور تقویت می‌شود. در واقع تمرکز اصلی دوره استارلینگز سیکرت ابتدا بر مهارت شنیداری زبان‌آموز است و مهارت گفتاری و نوشتاری افراد نیز تکمیل می‌شود.

مراحل کار به این صورت است که ابتدا به اصطلاح گوش شما باز می‌شود، یعنی کلمات، جملات و آواهای زبان دوم برای گوش شما آشنا می‌شوند و بعد شروع به صحبت کردن می‌کنید که نهایتا روان صحبت کردن را یاد می گیرید.

وقتی با این روش یاد می‌گیرید هیچ چیزی فرار نیست و برای همیشه زبان با شما می‌ماند.

در این دوره شما فایل‌های ویدئویی و صوتی به زبان اصلی برای تمرین و یادگیری دریافت کنید. در این مسیر یک هدایتگر آموزشی است که اشکالات شما را بررسی کرده و جهت پیشرفت از ابتدا تا انتهای این مسیر شما را مانند یک مربی همراهی و کمک می‌کند تا به آنچه که انتظار دارید، برسید. تلاش و تمرین مستمر شما خیلی اهمیت دارد.

چگونه با فیلم دیدن زبان یاد بگیریم؟

امروزه منابع مختلفی برای فیلم‌ها و سریال‌ها در دسترس داریم، می‌خواهم چند نکته عملی به شما بگویم تا بهترین استفاده را از این ابزار داشته باشید.

هدف دوره آموزش زبان انگلیسی مجازی – غیرحضوری چیست؟

ما در دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه یادگیری عمیق و با کیفیت را به هر یادگیریِ سطحی و سریعی ترجیح می‌دهیم، و هدف ما موفقیت زبان‌آموز در مکالمه راحت زبان انگلیسی است. وقتی ما نمونه اولیه صدای شما را با نمونه صدای انگلیسی حرف زدن شما در ترم‌های بعد مقایسه می‌کنیم و از شنیدن صدای پیشرفت شما لذت می‌بریم.

نمونه صدای زبان‌آموزان – قبل و بعد از شروع دوره

صحبت به سختی
عدم توانایی جمله سازی
ترتیب اشتباه استفاده از کلمات

تلفظ و لهجه بهتر
جمله سازی خوب
استفاده کلمه در جای مناسب

صحبت کوتاه ( کمبود اعتماد به نفس)
کلمات و جملات ساده

توانایی مدیریت صحبت در نتیجه صحبت طولانی‌تر (بهبود اعتماد‌به‌نفس)
دایره لغات خیلی بهتر
استفاده از کلمات پیچیده تر در جملات پیچیده‌تر
استفاده از گرامر پیچیده‌‍تر
صحبت طبیعی‌تر

جملات ساده و کلمات ساده
صحبت کوتاه
تلفظ نادرست حرف r

سرعت بیش از حد در ابتدای صحبت
جملات و کلمات پیچیده‌تر
تلفظ درست حرف r
لحن بهتر صحبت
صحبت طبیعی‌تر

می‌خواهید زبان را از پایه یاد بگیرید؟

برای شروع باید نام و نام‌خانوادگی و شماره همراه خود را با کلیک بر لینک زیر و انتخاب دوره «آموزش زبان انگلیسی از پایه» ارسال کنید.

دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه برای چه افرادی مناسب است؟

دوره غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی از پایه (یا همان استارلینگز سیکرت) مناسب افراد با انگیزه‌ای است که دوست دارند زبان انگلیسی را منظم با یه برنامه آموزشی مشخص از پایه یاد بگیرند. و می‌خواهند مسئولیت یادگیری زبان انگلیسی خود را همراه با برنامه‌ریزی و تحت نظارت یک تیم متخصص تا رسیدن به موفقیت پیش ببرند.

اگر از ابتدا شروع کنید و خیلی خوب تلاش کنید، در عرض 6 ماه می‌توانید با لهجه صحیح و روان با تلفظ‌های کاملا درست در مورد موضوعاتی از قبیل اطلاعات فردی، محل سکونت، شغل، کارهای روزانه و تجارب خودت صحبت و تبادل نظر کنید.

همه زبان‌آموزانی که در دوره شرکت می‌کنند حداقل یک سال دوره را ادامه می‌دهند. بعضی‌ها وسط راه مهاجرت می‌کنند و عده‌ای هم بعد از یک سال با اشتیاق خیلی زیادی دوره استارلینگز سیکرت را ادامه می دهند.

به طور میانگین بین 8 تا 10 ترم برای داشتن یه انگلیسی خیلی پایه‌ای درست و کامل لازم هست. مهم ترین کار اینجا این هست که زیربنای زبان شما درست ساخته شود.

خودشان می گویند:

|

تازه طعم شیرین یادگیری زبان را چشیده‌ایم و دیگه فقط به خاطر زبان نیست که ادامه می‌دهیم زبان زندگی مارا عوض کرد.

نظر زبان‌آموزان دوره غیرحضوری استارلینگز سیکرت

|

خانم دکتر کوهدار

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

|

خانم مستا صادقی

«در تجربه‌های قبلیم حجم زیادی از کتاب استفاده می‌شد که برای من کارایی نداشت. در موسسه باران با شیوه جدید همراه با پیگیری‌های مستمر و هدفمند ارتباط بهتری با زبان‌آموزی را تجربه کردم.»

|

خانم مهرنوش همتی

«باران از روش‌های متنوع مطابق خواسته زبان‌آموز و با شیوه‌ای اصولی و پایه‌ای و صحیح کار می‌کند و پیگیری‌های هدایتگر باعث می‌شود که ارتباط بهتری با زبان‌آموز برقرار شود. مانند شناگری که به جای صرفا یادگیری شنا به همراه مربی خود شنا یاد می‌گیرد.»

هدایتگر دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه

پشتیبان شما در دوره آموزشی

پشتیبان شما در دوره استارلینگز سیکرت (آموزش زبان انگلیسی مجازی – غیرحضوری) فردی همراه، خوش‌صحبت و آنلاینی است که در تمام طول دوره پاسخ‌گوی سوالات زبان انگلیسی شما است.

موفق شدن برای همه ما مهم است.

وقت می‌گذاریم. تحقیق می‌کنیم. با اطمینان تصمیم می‌گیریم.

11 دیدگاه ها

 1. عطایا

  یادگیری زبان با ویدئوهای هم سطح خودم خیلی به تقویت مهارت شنیداریم کمک کرد و جالبیش این بود که وقتی فیلم میدیدم از فهمیدنش خوشحال میشدم. علاوه بر اون اعتماد به نفسم سر تلفظ کلمات هم خیلی زیاد با این دوره شد.

  ممنون باران

  پاسخ
 2. سعیده

  شیوه آموزش استارلینگز بسیار برای من جالب و موثر بود.
  این که با ویدیو زبان یاد بگیرم، با همون لهجه تمرین کنم,، تک تک کلماتی که بلد نبودم رو یادداشت کنم، و در نهایت یک هدایتگر که هم انگیزه یادگیری زبان به من بده هم با حوصله به انگلیسی حرف زدن من گوش بده و باعث بشه اعتماد به نفس حرف زدن در من تقویت بشه بسیار برای من موثر بود.

  پاسخ
 3. امید

  پیگیری هدایت گر خیلی خوب بود
  واقعا دوره‌ی جالب و منحصربه فردی هست.

  پاسخ
  • صنم

   من قبل از اینکه بتونم به انگلیسی صحبت کنم با این دوره تونستم پایه ی زبان خودمو قوی کنم البته هدایتگرم هم خیلی توی این مدت بهم کمک کرد ممنون از پشتیبانی خوبتون🙏🙏

   پاسخ
 4. مهسا

  شما و تیم آموزشی باران یکی از خوش برخودترین هستید و با حوصله تمام کلاسهاتون و توضیح می دهید، ممنونم

  پاسخ
 5. میلاد

  هزینه ثبت نام دوره غیر حضوری چنده؟

  پاسخ
 6. sara

  من اولش خیلی به اینکه بتونم از این دوره نتیجه بگیرم اعتماد نداشتم، اما با وجود هدایتگر خیلی خوب و کارشناسان حرفه ای شما که واقعا مشاوره های خیلی خوبی بهم دادن من واقعا بعد از چند ترم پیشرفت رو در خودم دیدم و واقعا لذت بردم
  مرسی واقعا

  پاسخ
 7. سمیرا ارشادی

  سلام. آرزو داشتم همیشه یک جوری من زبان یاد بگیرم که خودم از شنیدن صدام خوشم بیاد و لذت ببرم. کتابی حرف نزنم و مثل آدم عادی انگلیسی حرف بزنم. واقعا بلد نبودم به معلم هایی که داشتم بگم که منظورم چی هست. وقتی دوره استارلینگز رو ثبت نام کردم و یکی دو ترم گذشت مطمئن شدم دقیقا چیزی رو که می خواستم پیدا کردم. من آدم سختگیری نیستم ولی دوست ندارم کار الکی و سرسری انجام بدم. من بیشتر از همه چیز از این حس یادگیری که برایم اتفاق افتاد لذت می برم. احساس می کنم بالاخره توانستم زبان را واقعا یاد بگیرم. ببخشید زیاد نوشتم ولی حیفم آمد این ها را نگویم.

  پاسخ
 8. نازنین

  من از دوره راضی بودم هدایتگرتون همیشه پاسخگو بوده اند من چند سال بود که یادگیری زبان را عقب انداخته بودم اما بسیار علاقه داشتم با خیلی موسسات هم آشنا شدم اما قرعه به نام شما افتاد.

  پاسخ
 9. پروانه

  دوره ی خوبی بود فقط دوست دارم که تمرینات بیشتری برای من ارسال کنین اگر تمرین بیشتری برای انجام دادن داشته باشم زودتر یاد میگیرم.

  پاسخ
 10. مهرداد

  همیشه ترس از یادگیری زبان داشتم حتی باتوجه به علاقه ای که داشتم تا اینکه با روش باران اشنا شدم ، تازه متوجه شدم که باید زبان رو مثل کودکی که تلاش می کند زبان مادریش را یاد بگیره و حتی اگه کلمه ای را اشتباه بیان میگه ،تلاش میکنه اصلاحش کنه . این باعث شد بتونم بدون ترس و خجالت شروع کنم به اموزش زبان ، ممنونم ازت باران که بهم کمک کردی میشه جور دیگه ای حتی به ترس هام نگاه کنم و برطرفشون کنم

  پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

برای دریافت مشاوره این قسمت را کلیک کنید

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

 

با مشاوران متخصص ما صحبت کنید.
مکالمه را شروع کنید
سلام دوست عزیز. چطور می‌تونم به یادگیری زبان شما کمک کنم؟
شنبه تا چهارشنبه 17 - 09 و پنجشنبه‌ها تا 13 پاسخگو هستیم.