Select Page

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

Starling's Secret

 برگزاری دوره به‌صورت: غیر حضوری

 تمرین روزانه: 30 دقیقه

 مدت هر ترم: 6 هفته

 تماس پشتیبان: هفته‌ای یکبار

 هزینه: از 259,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نامپرداخت هزینه

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

Starling's Secret

 برگزاری دوره به‌صورت: غیر حضوری

 تمرین روزانه: 30 دقیقه

 مدت هر ترم: 6 هفته

 تماس پشتیبان: هفته‌ای یکبار

 هزینه: از 259,000 تومان

مشاوره و ثبت‌نامپرداخت هزینه

در طول سالیان کاری‌مان در باران با افرادی روبرو شده‌ایم که فرصت و یا علاقه‌ای برای شرکت در کلاس‌های حضوری نداشته‌اند. تعداد زیاد این افراد باعث شد تا تیم طراحی آموزشی باران براساس اهمیت قدرت شنیداری در زبان انگلیسی، دوره «آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی» (Starling’s Secret) را طراحی کند تا این افراد بدون شرکت در کلاس حضوری با کمک تیم هدایتگر آموزشی موسسه باران مسیر منظم و هدفمندی را دنبال کنند و بتوانند مکالمه زبان انگلیسی موفقی داشته باشند.

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود. با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود.

نمونه صدای زبان‌آموزان – قبل و بعد از شروع دوره

01.  قبل از شروع

01. بعد از شروع

02.  قبل از شروع

02. بعد از شروع

03.  قبل از شروع

03. بعد از شروع

آموزش آنلاین زبان انگلیسی چه تاثیری بر مسیر حرفه‌ای و آموزشی مردم سراسر دنیا گذاشته است؟

مردم سراسر جهان برای رسیدن به اهداف شخصی‌شان به «آموزش آنلاین» روی آورده‌اند. نتیجه تحقیق در سال 2017 نشان می‌دهد که این آموزش‌ها تاثیر قابل توجهی بر زندگی این افراد گذاشته است.

  • ۹۳% از کسانی‌که به‌دنبال تحصیلات بوده‌اند، آموزش آنلاین را موثر می‌دانند. 93% 93%
  • ۸۴% از کسانی‌که به‌دنبال موفقیت حرفه‌ای بوده‌اند، «آموزش آنلاین» را موثر می‌دانند. 84% 84%
  • ۷۲% همه شرکت‌کنندگان می‌گویند «اعتماد به‌نفس‌شان» بیشتر شده است. 72% 72%

سوالات متداول

دوره استارلینگز سیکرت چیست؟

یک دوره آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی است که در آن مهارت شنیداری و گفتاری تقویت می‌شود.

مخاطب این دوره چه گروهی است؟

تمام کسانی که آرزو دارند انگلیسی را به‌راحتی و بسیار دلنشین یاد بگیرند، بشنوند و صحبت کنند.

مزیت این دوره نسبت به سایر دوره‌ها چیست؟

در این دوره، مسیر یادگیری هر زبان‌آموز براساس درک مختصات یادگیری، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای یادگیری وی با برنامه‌ای منسجم و منظم طراحی و اجرا می‌شود.

نحوه شرکت زبان‌آموزان در دوره به چه شکلی طراحی شده است؟

با توجه به کمبود وقت و دغدغه زیاد افراد این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که با صرف حداقل زمان و هزینه، بیشترین میزان بهره‌وری و خروجی دریافت ‌شود. یک دوره آموزش آموزش انلاین زبان انگلیسی است.

چرا نام Starling's Secret برای این دوره انتخاب شده است؟

Starling (نام فارسی: سار) پرنده‌هایی هستند که سیستم تلفظ صوتی پیچیده و خاصی دارند که می‌توانند صداهایی از قبیل آژیر ماشین و الگوهای صحبت کردن انسان‌ها را از محیط بگیرند و تقلید کنند. این پرندگان می‌توانند افراد را از صدایشان تشخیص دهند.

فرایند دوره آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

فرآیند آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

کتاب قدرت عادت The Power of Habit که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش‌ترین‌های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏

در این کتاب گفته می‌شود که چطور می‌توانیم عادت‌های خوب را جایگزین عادت‌های بد کنیم.

به نظر نویسنده این کتاب (چالز داهیگ) ما فکر می‌کنیم که هر عادتی فقط یک عادت است. بلکه هر عادت از سه بخش 01. سرنخ 02. انجام یک کار روتین و بخش سوم پاداش تشکیل شده است.

 

تجربه من از دوره Starling’s Secret

آموزش آنلاین زبان انگلیسی (غیرحضوری)
در گذشته، وقتی در روزنامه یا مجله تبلیغ بسته خودآموز را می‌دیدم، به ذهنم می‌رسید که چه خوب بدون نیاز به حضور در کلاس می‌توانم خودم درس‌هایم را بخوانم. بسته‌خودآموز ریاضی، بسته خودآموز مدیریت حسابداری، بسته خودآموز زبان انگلیسی را هم یکی بعد از دیگری با اشتیاق می‌خریدم ولی همیشه به یک نتیجه می‌رسیدم. مطالب کم بود. مطالب برای من مفید نبود. به دردم نخورد.
خیلی خوب است که با حداقل روزی نیم ساعت می‌شود تمرین داشت. واقعا جوابگو است؟

حتما شما هم کتاب اثرمرکب نوشته دارن هاردی را می‌شناسید. وقتی روزی نیم ساعت به روش صحیح تمرین کنید اثر مرکب این کار خیلی زیاد هست و باور کردنی نیست. همه می‌دانیم که زبان را باید کم کم ولی درست یاد گرفت. در این روش شما انگلیسی را قدم به قدم یاد می‌گیرید.

این دوره برای ما که شاغل هستیم و فرصت رفت‌و‌آمد نداریم مناسب است؟

دقیقا همینطوره. یعنی شما نیاز به رفت‌ و آمد ندارید و مبلغ قابل توجهی را از این طریق پس‌انداز می‌کنید. نه فقط پول مهم باشد، زمان هم خیلی با‌ارزش هست. در زبان انگلیسی برای وقت صرف کردن Spend را به کار می‌برند یعنی فعلی که برای پول خرج کردن هم استفاده می‌شود. شاید در فرهنگ زبان انگلیسی به همین دلیل است که اصطلاح Time is money (وقت پول است معادل فارسی وقت طلاست) را داریم. زمانی که ما شاغل هستیم بهتره که مراقب انرژی خودمان باشیم و با انتخاب روش‌های بهتر کمتر انرژی را در رفت و آمد صرف کنیم.

چه‌طور می‌شود مطمئن بود که یادگیری از طریق دیدن فیلم اتفاق می‌افتد؟

ببینید قبلا ما در کلاس از فایل صوتی استفاده می‌کردیم ولی همیشه در فایل صوتی یک سری ویژگی‌ها را نمی‌دیدیم. مثلا جذابیت فایل صوتی کم بود. بعد نمی‌توانستیم ببینیم موقع حرف زدن زبان بدن گوینده چطور است. مثلا وقتی می‌خواست بگوید (نه) سرش را بالا و پایین می‌کند یا به چپ و راست می‌برد؟ با تحقیقاتی که دکتر آلبرت محرابیان کرده‌اند ارزش زبان بدن یا زبان غیرکلامی را در مکالمه می‌دانیم و ویدیو به ما کمک می‌کند که تصویر بهتر و کامل‌تری از زبان در ذهن ما جای بگیرد.

چه‌طور گرامر یاد بگیریم و دایره لغاتمان را زیاد کنیم؟

در دوره استارلینگز سیکرت (دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی  یا همان آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی ) نگاه متفاوتی به گرامر و یادگیری لغت وجود دارد. در روشی که در این دروه به کار می‌رود (KLS version ۲,۰) بخش زیادی از گرامر باید برای ما اتوماتیک شود. یعنی ما باید صحیح صحبت کنیم. یاد می‌گیریم که چگونه صحیح صحبت کنیم ولی لازم نیست بخش زیادی از ذهنمان را درگیر این موضوع کنیم. درست حرف زدن و تا حد زیادی بدون تقلا و نگرانی، لذت یادگیری را افزایش می‌دهد. شاید این لذت ناشی از زحمت کمتری است که موقع درست صحبت کردن به مغز می‌دهیم.

درباره یادگیری لغت هم شاید برای شما جالب باشد که ارزش لغت را ما به آنچه در کنار آن قرار می‌گیرد می‌دانیم. یعنی یاد می‌گیریم فعل Focus با on در کنار هم قرار می‌گیرند و نیازی به تک تک حفظ کردن کلمات نیست. گرامر و لغت در خدمت روان حرف زدن و روان شنیدن اهمیت پیدا می‌کنند و نباید به روشی یاد بگیریم که موقع حرف زدن تپق بزنیم و مدام مکث کنیم.

چرا این دوره روی تمامی مهارت‌ها کار نمی‌کند؟

در دوره استارلینگز سیکرت تمرکز بر اولویت‌ها دارد. یعنی ابتدا مهارت شنیدن (Listening) و متعاقبا مهارت حرف زدن (Speaking).

چه‌طور فیلم دیدن و تماس هدایتگر به زبان فارسی برای پیشرفت در حرف‌زدن کافی است؟

سالیان سال است که کتاب‌های فراوان در دنیا چاپ می‌شوند تا به افراد کمک کنند کارهایی را که به استمرار و اراده نیاز دارد را بتوانند به یک عادت موفق تبدیل کنند. دن اریلی (Dan Ariely) یکی از متخصصانی است که در این زمینه تحقیق کرده است. هدایتگرها در موسسه باران آموزش دیده‌اند که در مسیر یادگیری چگونه گام به گام با شما حرکت کنند. این موضوع خیلی اهمیت دارد که یک نفر برای اینکه من به خوبی کارهایم را انجام بدهم قدم‌به‌قدم من را راهنمایی کند و رفتار مناسب هر مرحله از یادگیری خود من داشته باشد. زمانی که با یک روش صحیح به صورت هر روزه یک کار را پیگیری کنیم کار به نتیجه می‌رسد مخصوصا اینکه در هر قدمی که بر‌می‌داریم یک نفر به ما می‌گوید چقدر بهتر شدیم، آیا کارمان را درست انجام دادیم؟ مثل دو نفر که با هم دارند یک قاب عکس را روی دیوار تنظیم می‌کنند، یکی مدام جهت می‌دهد تا قاب عکس دقیق نصب شود.

با ورود به این دوره جه مدت زمان لازم است تا پیشرفت کنیم؟

ما بزرگ شده‌ایم و به دنبال بهترین نوع پیشرفت هستیم. بهترین نوع پیشرفت، پیشرفتی است که خود زبان‌آموز احساس کند. بنابراین در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی (استارلینگز سیکرت) موفقیت در پایان نقشه راه (Roadmap) قرار ندارد. موفقیت در این دوره خودیادگیری زبان انگلیسی از اولین جلسه و اولین جمله که یاد می‌گیریم شکل می‌گیرد. شاید جذابیت و کشش دوره استارلینگز به این دلیل باشد که لازم نیست تا ترم‌های بعدی برای موفقیت صبر کنیم. موفقیت لحظه‌به‌لحظه ساخته می‌شود و ما آن را لمس می‌کنیم.

چه‌طور از ما آزمون گرفته می‌شود؟

قرار ما این بود که استارلینگز سیکرت روی اولویت‌ها تمرکز کند. وقتی روی اولویت شنیدن (Listening) و صحبت کردن به زبان انگلیسی (Speaking) تمرکز می‌کنیم آزمون‌های کتبی گرامر و لغت ارزش چندانی ندارند و شاید تا حدی ما را از رسیدن به هدفمان نیز منحرف کنند. آزمون دوره استارلینگز سیکرت با آداب مشخصی نمونه صدای شما را در زبان انگلیسی می‌گیرد، آن را متخصصان آموزش زبان انگلیسی تحلیل می‌کنند و نتیجه را برای بهبود به شما ارائه می‌کنند. در آزمون دوره استارلینگز سیکرت میزان پیشرفت شما در گفت و شنود به زبان انگلیسی سنجیده می‌شود و در هر آزمون به شما گفته می‌شود چه‌طور می‌توانید بهتر و بیشتر پیشرفت کنید. شما بر اساس این آزمون زبان انگلیسی به سمت موفقیت هدایت می‌شوید.

ما برای شروع یادگیری اغلب هیجان‌زده می‌شویم و بعد کم‌کم سرد می‌شویم. (مثل رفتن به باشگاه یا کلاس موسیقی) در دوره استارلینگز سیکرت چه‌طور از این موضوع پیشگیری می‌شود؟

دوره استارلینگز سیکرت برای کسانی است که یادگیری زبان برای‌شان اهمیت زیادی دارد. یادگیری زبان انگلیسی در موفقیت شغلی و تحصیلی آنها تاثیر فراوانی دارد. زمان محدودی دارند و اشتیاق و اراده خوبی برای یادگیری دارند. زمانی که این افراد در دوره استارلینگز سیکرت وارد می‌شوند هدایتگر آموزش دیده موسسه باران قدم‌به‌قدم همراهی می‌کند و نیروی اشتیاق و اراده را با بازخوردهای صحیح و به موقع افزایش می‌دهد.

نظر زبان‌آموزان

خانم مهرنوش همتی
«باران از روش‌های متنوع مطابق خواسته زبان‌آموز و با شیوه‌ای اصولی و پایه‌ای و صحیح کار می‌کند و پیگیری‌های هدایتگر باعث می‌شود که ارتباط بهتری با زبان‌آموز برقرار شود. مانند شناگری که به جای صرفا یادگیری شنا به همراه مربی خود شنا یاد می‌گیرد.»
خانم مستا صادقی

«در تجربه‌های قبلیم حجم زیادی از کتاب استفاده می‌شد که برای من کارایی نداشت. در موسسه باران با شیوه جدید همراه با پیگیری‌های مستمر و هدفمند ارتباط بهتری با زبان‌آموزی را تجربه کردم.»

خانم دکتر کوهدار

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4 based on 25 votes
Brand Name
موسسه باران | Barangroup.ir
Product Name
آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری استارلینگز سیکرت
Price
IRR 2590000
Product Availability
Available in Stock