آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی

ویژه خلبان‌ها و تمامی پرسنل هواپیمایی
فرم مشاوره و ثبت‌نام

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی

ویژه خلبان‌ها و تمامی پرسنل هواپیمایی
فرم مشاوره و ثبت‌نام

آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی

زمان مطالعه: ۸~ دقیقه

یکی از سوالاتی که در دوران تحصیل می‌پرسند این است که «دوست دارید در آینده چه شغلی داشته باشید؟» که پاسخ معمولا معلم، دکتر، خلبان، فوتبالیست، فضانورد و… است. دردوران کم سن‌وسالی که رویاهای بزرگی داشتیم؛ خیلی مصمم بودیم که به خواسته‌هامون برسیم. لباس بازیکن مورد علاقه را می‌پوشیدیم و سعی می‌کردیم که موقع بازی مثل اونی که تو ذهنمون هست بازی کنیم. و یا وقتی که رویای خلبان شدن داشتیم با کاغذ هواپیمای کاغذی درست می‌کردیم طوری تصور می‌کردیم که انگار واقعا خلبان هواپیما هستیم. بعد از چند سال همه ما در مسیری هستیم که از گذشته درنظرداشتیم و یا در مسیری هستیم که برای ما در نظر دارند. فرقی نمی‌کنه شما جزء کدام دسته هستید؛ فقط اگر تصمیم دارید که در مسیر شغلی به سمت موفقیت حرکت کنید، در صفحه‌ی درستی هستید. موسسه باران درنظر دارد با برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه مخاطبین حوزه هواپیمایی که تصمیم به ارتقاء سطح زبان انگلیسی خود و یا شرکت در آزمون‌های بین‌المللی را دارند، مسیر بارانی و ابری یادگیری زبان انگلیسی با آسمان صاف و دلنشین تبدیل کند.

English for Occupational Purposes

✈️ Aviation ✈️

چرا آموزش زبان انگلیسی برای خلبان‌ها و تمامی پرسنل هواپیمایی اهمیت دارد؟

اهمیت آموزش زبان انگلیسی
سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی

ایکائو یا سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی یک نهاد تخصصی سازمان ملل متحد است. مأموریت ایکائو هماهنگ‌سازی استانداردهای بین‌المللی پروازی و مدیریت خطوط هوایی در سطح جهان است.

02. ارتباطات بین‌المللی و تجارت

FLTechnics

هر کسب‌و‌کاری روش و زبان خاص خود را دارد و بهتر است برای اینکه نتیجه موفقی داشته باشیم، با آن‌ها آشنا باشیم. فرض کنید می‌خواهید جهت تامین تجهیزات هواپیمایی خود با یکی از شرکت‌های بزرگ خارجی مانند FLTechnics که زیرمجموعه Avia Solutions Group است، مذاکره کنید. وقتی شریک تجاری و یا طرف مقابل قرارداد باهم بتوانند صحبت کنند و به‌توافق برسند خیلی سریع به نتیجه خواهند رسید. پس چه خوب می‌شود که زبان اختصاصی کسب‌وکار خود را یاد بگیریم.

Avia Solutions Group یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات‌رسانی در زمینه‌ی هوایی هستند که دارای 30 زیرمجموعه فعال در سراسر جهان است و بیش از 1600 مشتری در هر 5 قاره پشتیبانی می‌کند. از جمله مهمترین زیرمجموعه‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

✈ FLTechnics این سازمان وظیفه تامین و تعمیر تجهیزات هواپیمایی را بر عهده دارد.

BAA Training یکی از بزگترین مراکز آموزشی در زمینه هوایی در اروپا است که تمام آموزش‌های لازم را برای خلبان‌، مهماندارها و دیگر پرسنل پروازی ارائه می‌دهد.

03. مراکز آموزشی هواپیمایی

Oxford Aviation Academy
BAA Training Center

CAE Oxford Aviation Academy یکی از بزرگترین مراکز آموزش مقدماتی هوایی و ارائه دهنده خدمات و سرویس‌های مربوطه در جهان است.

BAA Training یکی از بزگترین مراکز آموزشی در زمینه هوایی در اروپا است که تمام آموزش‌های لازم را برای خلبان‌، مهماندارها و دیگر پرسنل پروازی ارائه می‌دهد.

Oxford Aviation Academy
BAA Training

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

برای دریافت مشاوره این قسمت را کلیک کنید

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

 

04. کتاب‌های آموزشی

یکی از منابع یادگیری، کتاب‌های انتشارات «Oxford University Press» که برای دپارتمان دانشگاه آکسفورد است که مرجع بسیاری از دیگر کتاب‌های موفق آموزشی است. English for Aviation و English for Cabin Crew از جمله کتاب‌هایی هستند که در زمینه‌ی آموزش‌های هوایی بسیار موفق بوده و همراه با سی‌دی‌های آموزشی ارائه می‌شوند.

English for Aviation

English for Aviation

An expanding series of short, specialist English courses for different professions, work skills, and industries.

English for Cabin Crew

English for Cabin Crew

English level: IntermediateEnglish for Cabin Crew is an ideal short course designed for both trainee cabin crew, and flight attendants in employment.

05. Aviation English

در قرن بیستم میلادی، با افزایش سفرهای هوایی؛ جهت رفع مشکلات احتمالی و کنترل ترافیک هوایی از زبان بین‌المللی برای گروه هوانوردی استفاده شد که با نام Aviation English شناخته می‌شود. این زبان ویژه خلبان‌ها و افرادی که در بخش کنترل ترافیک هوایی (Pilots and Air Traffic Controllers) است که بتوانند به‌سطح 4 حفظ عملیاتی دست‌یابند. (ICAO Level 4)

Aviation English از 6 بخش تشکیل شده است:

01. Pronunciation

02. Structure

03. Vocabulary

04. Fluency

05. Comprehension

06. Interactions

T.E.A Exam
آزمون‌های بین‌المللی زبان هوانوردی:

TOEFA و T.E.A که هردو کوتاه‌شده‌ی «Test of English for Aviation» و دو آزمون بین‌المللی برای Aviation English می‌باشند.

آزمون TOEFA

اولین آزمون ارائه شده «سمپوزیم زبان بین‌المللی هوایی» (International Aviation Language Symposium) توسط سازمان ICAO سال 2004 میلادی در مقر اصلی خود یعنی مونترال کانادا طراحی شده بود، ارائه کرد که مورد تایید بخش کنترل هوایی نیکاراگوئه، پاناما، بولیوی و پرو و خلبانان کشورهای پرو و یونان قرار گرفت.

این آزمون بصورت حضوری برگزار می‌شود و سطح زبان انگلیسی خلبانان و بخش کنترل ترافیک هوایی (Pilots and Air Traffic Controllers) را نسبت‌به ICAO LEVEL 4 می‌سنجد و از سه بخش اصلی تشکیل شده است.

 مرحله اول از داوطلب سوالات عمومی پرسیده می‌شود تا تلفظ، واژگان و ساختار جملات را ارزیابی کنند.

مرحله دوم مربوط به تصاویر است. به داوطلب آزمون تصاویری از بعضی وقایع غیرقابل پیش‌بینی را نشان‌داده و می‌خواهند عکس‌العمل خود را در آن شرایط شرح دهد.

مرحله سوم و پایانی درک‌مطلب داوطلب بررسی می‌شود. دو الی سه نمونه صدایی که از قبل ضبط شده را برای داوطلب پخش کرده و بعد از او می‌خواهند که هرچه متوجه شده است را تعریف کند.

مدت زمان آزمون TOEFA حدود 30 دقیقه است و توسط دو ممتحن برگزار می‌شود.

آزمون T.E.A

T.E.A Test of English for Aviation

آزمون T.E.A که کوتاه شده‌ی Test of English for Aviation است طراحی و توسعه‌ یافته توسط دانشکده Mayflower در بریتانیا است.

آزمون T.E.A مورد تائید سازمان برگزارکننده آزمون‌های زبان انگلیسی هوانوردی نمی‌باشد.

این آزمون از سه بخش تشکیل شده است.

 مرحله اول آشنایی و معرفی (5 الی 6 دقیقه). از داوطلب سوالاتی عمومی پرسیده شده و از او می‌خواهند که درباره تجربیات خود صحبت کند.

مرحله دوم درک‌مطلب (8 الی 12 دقیقه).

  1. بخش اول از مرحله دوم: داوطلب ابتدا باید به یک صدای ضبط شده از یک موقعیت اضطراری را با‌دقت گوش کرده و سپس هر‌آنچه را که متوجه شده است را باید توضیح دهد.
  2. بخش دوم و سوم از مرحله دوم: این قسمت شامل دو بخش است. داوطلب باید به یکسری پرسش‌و‌پاسخ گوش بدهد.

– بخش دوم باید سوالی درباره مشکل بپرسد.

– در بخش سوم باید راه‌حل مناسب ارائه دهد.

مرحله سوم و پایانی سوال – پرسش (8 دقیقه). در این مرحله تعدادی تصاویری مربوط به هوانوردی به داوطلب نشان‌داده می‌‍‍شود و داوطلب باید آنچه را که می‌بیند را توضیح دهد. و در ادامه تعدادی سوال درباره تصاویر از داوطلب پرسیده می‌شود.

مدت زمان آزمون T.E.A حدود 30 دقیقه است.

دوره آموزش زبان انگلیسی هواپیمایی برای چه افرادی مناسب است؟

خلبان‌‌ها و مهمان‌داران و بخش کنترل هوایی و دیگر مسئولین گیت پرواز

موسسه باران درنظر دارد با برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه مخاطبین حوزه هواپیمایی که تصمیم به ارتقاء سطح زبان انگلیسی خود و یا شرکت در آموزن‌های بین‌المللی را دارند، مسیر بارانی و ابری یادگیری زبان انگلیسی با آسمان صاف و دلنشین تبدیل کند.

✈ مدیران فنی، خلبانان، مهمان‌داران،

گروه کنترل ترافیک هوایی، مسئولین گیت و تمامی پرسنل ایرلاین‌ها ✈

Pilots, Flight Attendants, Air Control Traffic etc

آموزش زبان انگلیسی پزشکی

آموزش زبان انگلیسی پزشکی

آموزش زبان انگلیسی پزشکی برای دکترها، پرستارها و دیگر جامعه پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا برای گذراندن آزمون OET بسیار مهم است.

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی

این دوره از اشتیاق‌درونی افراد به‌عنوان اهرمی برای یادگیری استفاده می‌کند. نتایج دوره برای خود زبان‌آموزان نیز شگفت‌انگیز است. 

آموزش زبان انگلیسی تلفنی

آموزش زبان انگلیسی تلفنی

دوره‌ی TCP برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

برای دریافت مشاوره این قسمت را کلیک کنید

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام دوست عزیز. چطور می‌تونم به یادگیری زبان شما کمک کنم؟
شنبه تا چهارشنبه 17 - 09 و پنجشنبه‌ها تا 13 پاسخگو هستیم.