استخدام مدرس زبان انگلیسی حضوری و آنلاین

دعوت به همکاری برای تدریس زبان انگلیسی آنلاین - آیلتس - خصوصی و دورکاری
تکمیل فرم

استخدام مدرس زبان آنلاین

دعوت به همکاری برای تدریس زبان انگلیسی - آیلتس - خصوصی و دورکاری
تکمیل فرمآزمون آنلاین شنیداری تافل

دعوت به همکاری

در خانه بمانید و با دور کاری زبان تدریس کنید.

اگر شما هم شور و شوق این را دارید که به انسان­‌ها کمک کنید تا به اهداف فردی و شغلی خودشان دست یابند، موسسه باران فضای کاری مناسب برای رشد و شکوفایی شما را در فرآیند یاددهی-یادگیری فراهم ساخته است.

فرهنگ سازمانی موسسه باران به افراد مشتاق به تدریس زبان انگلیسی با گشاده­‌رویی خوش‌­آمد می‌­گوید. فرهنگی که پذیرای اساتید در سطوح مختلف و زمینه کاری متفاوت است.

موسسه باران همکاری را یک توافق دو جانبه لحاظ می‌­کند و همانطور که بیشترین دقت را در انتخاب همکاران خود صرف می­‌کند، از شما هم می‌­خواهد بیشترین دقت را در انتخاب محل همکاری خود صرف کنید تا بهترین تجربه همکاری شکل گیرد.

«ما متعهدیم تجربه تدریس در موسسه باران، جهشی در مسیر رشد فردی و حرفه‌­ای شما باشد.»

اگر شما یک مدرس زبان انگلیسی در تهران و یا کرج و یا هر شهری از کشور ایران هستید می‌توانید به موسسه خانواده موسسه باران اضافه شوید و روش‌های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی را بیاموزید و هنگام تدریس استفاده کنید.

✔ فرصت تدریس در یک‌صد شرکت برتر ایران

✔ فرصت تجربه تدریس در تهران، ماهشهر، عسلویه و قطب‌های صنعتی کشور

تجربه فرایند یاددهی-یادگیری

تجربه تدریس آنلاین و دورکاری

چرا تدریس زبان در موسسه باران را انتخاب کنیم؟

 
View this post on Instagram
 

A post shared by مدرس زبان انگلیسی-موسسه باران (@barangroup.ir) on

وقتی شما عضو تیم اساتید باران می‌­شوید فرصت­ آن را پیدا می‌­کنید که روشی متفاوت در فرایند یاددهی-یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کنید. روشی علمی را تجربه می‌کنید که نه تنها تدریس را برای شما ساده و جذاب می­‌کند بلکه نتیجه پیشرفت و یادگیری زبان‌آموز را برای شما ملموس و امیدبخش می­‌کند.

با توجه به تنوع خدمات آموزشی موسسه باران، همواره تکمیل فرم همکاری در باران برای شما فرصت­‌های متعددی را فراهم می‌­سازد و ممکن است فرصت­‌های شغلی جدیدی به شما پیشنهاد گردد.

زمانی که وارد باران می‌شوید فرصت تدریس در یک موسسه هجده ساله را پیدا می‌کنید. می‌توانید تدریس بدون رفت و آمد را انتخاب کنید. می‌توانید از شرایط شغلی استاندارد (مانند بیمه سازمان تامین اجتماعی) برای ارتقای سابقه کاری بهره‌مند شوید. زمان کاری مناسب خود را انتخاب کنید. شیوه‌های جدید تدریس را تجربه می‌کنید. احترام و شرایط کاری متفاوت با سوپروایزر خود را تجربه می‌کنید.

فرصت تدریس در یک‌صد شرکت برتر کشور را دارید. فرصت تجربه تدریس در تهران، ماهشهر، عسلویه و قطب‌های صنعتی کشور را دارید. فرصت تدریس از منزل یا حضور در سازمان‌های بزرگ کشور را دارید. فرصت تدریس به افراد کلیدی جامعه را دارید. فرصت یادگیری از افراد صاحب نام و با تجربه طولانی در حرفه‌ها و مشاغل برجسته کشور را پیدا می‌کنید. فرصت یادگیری و رشد برای شما در موسسه باران متفاوت است و به رشد حرفه‌ای شما کمک فراوانی می‌کند. در باران آینده شما ساخته می‌شود.