متد آموزش موسسه باران

مهارت شنیدن | آموزش حروف و کلمات انگلیسی | آموزش زبان انگلیسی از صفر

موسسه باران به‌صورت تخصصی از یافته‌های علمی روز دنیا برای به نتیجه رساندن کلاس‌های آموزشی استفاده کرده و از مشاوره‌ی اساتید داخلی و خارجی برای این کار بهره می‌برد. همین موضوع کمک کرده است که نتایج کاملا مثبتی را در دوره‌های آموزشی باران داشته باشیم.

یکی از نقاط تمایز باران، نوع نگرش به افراد پر مشغله است. زمانیکه با تکنیک‌های تخصصی، می‌توانیم توجه زبان‌آموز پرمشغله را برای یادگیری آماده کنیم و امید به کسب نتیجه را افزایش می‌دهیم.

باور داریم توجه، دروازه ورود به یادگیری است و بدون در نظر گرفتن این موضوع یادگیری امکان پذیر نخواهد بود.

در مقاله‌ی آموزش حروف انگلیسی به صورت کامل با هم حروف انگلیسی رو بررسی کردیم، پس این مقاله مهم رو از دست ندید.

تقویت مهارت شنیدن | Enhance the skill of hearing

آموزش‌ زبان انگلیسی باران از طریق تقویت مهارت شنیدن شروع می‌شود و حول محور این مهارت، سایر مهارت‌ها تقویت می‌شود. اولویت‌بندی مهارت‌ها در باران بسته به شرایط و نیازهای یک زبان‌آموز چیده شده است. ولی برای افرادی که گفت‌و‌شنود به زبان انگلیسی برای آنها در اولویت است، عمده‌ی تمرکز بر مهارت شنیدن قرار می‌گیرد و بعد از مدت محدود و مشخصی مهارت صحبت‌کردن به زبان انگلیسی (Speaking) نیز به دوره اضافه می‌شود.

یکی از ویژگی آموزشی باران این است که در هر کدام از مراحل آموزش، تلاش می‌شود لایه‌هایی که کمک می‌کند شناخت و یادگیری زبان‌آموز به خوبی اتفاق بیفتد را روشن می‌کند.

روانشناسی یادگیری | Psychology Learning

موسسه باران برای به‌اثربخشی رساندن زبان‌آموزان از علوم شناختی، زبان‌شناسی شناختی، عصب‌شناسی و روانشناسی زبان بهره می‌برد.

روش اختصاصی آموزش زبان باران روی چند موضوع تمرکز دارد.

یکی اینکه اساتید باران یادگرفته‌اند تا زبان را به نحوی به زبان‌آموزان آموزش دهند که برای آنها جذاب و دلنشین باشد. باور داریم که صرف حضور فیزیکی ما در کلاس اثربخشی به‌دنبال نداشته و آنچه به ما کمک می‌کند که یادگیری موفقی داشته باشیم، حضور ذهن ما در کلاس است که این کار به‌خوبی توسط اساتید آموزش دیده‌ی باران انجام می‌شود.

نکته‌ی دیگر اینکه ما تلاش می‌کنیم یادگیری زبان با کمترین زحمت برای زبان‌آموز اتفاق بیفتد.

در شرایطی که ما فضای مناسب و لذت بخش یادگیری زبان انگلیسی را فراهم می‌کنیم، زبان‌آموز می‌تواند به راحتی یادگیری خود را دنبال کند.

OXFORD ,CAMBRIDGE, PEARSON

برای اجرای روش اختصاصی موسسه باران (KLS) از کتاب‌های مختلف که در انتشارات معتبر دنیا مانند OXFORD ،CAMBRIDGE و PEARSON چاپ و تهیه شده، استفاده می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که تمامی مواد آموزش زبان، به‌صورت گزینشی استفاده شده و موسسه باران محدود به هیچکدام از این کتب آموزشی نیست.

آموزش گرامر و لغت در باران اهمیت و تاثیر قابل توجهی دارند | Grammar and grammar instruction in the rain have a significant and significant impact

همچنین آموزش حروف و کلمات انگلیسی و گرامر در باران اهمیت و تاثیر قابل توجهی دارند و به هیچ‌وجه از روش‌های سنتی برای آموزش آن‌ها استفاده نمی‌شود. زبان‌آموز لازم نیست که گرامر و لغات را حفظ کند و تمامی آموزش‌ها در مسیر تقویت مهارت شنیداری زبان‌آموزان صورت می‌گیرد. در مسیر آموزشی باران گرامر به عنوان یک عنصر کاملا موثر در یادگیری زبان انگلیسی تلقی می‌گردد.

آنچه تمایز کاری باران در آموزش گرامر است، ایجاد شرایط یادگیری خودکار گرامر به دور از روش‌های مرسوم در تجربیات پیشین زبان‌آموز است.

در مسیر آموزشی باران کلمات به عنوان عناصر ارزشمند یادگیری زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. در این نگاه آموزش حروف و کلمات انگلیسی روش، اولویت و زمان مناسب خود را می‌طلبد.

حفظ کردن فهرست‌‌های بلند لغت به روش سنتی در باران جایگاهی ندارند. در مسیر آموزش لغت، باران افزایش قدرت گنجینه واژگان در ذهن زبان‌آموز را مدنظر قرار می‌دهد. روش آموزش حروف و کلمات انگلیسی در باران بسیار دلنشین و کاملا کاربردی است. روش باران در یادگیری گرامر و لغت کاملا انحصاری است و نتیجه کار و لذت یادگیری بهترین خروجی این روش موثر و علمی است.

یکی از مهمترین نتایج به دست آمده در باران این است که به صورت مرحله‌به‌مرحله حس اعتماد‌به‌نفس زبان‌آموزان در ابتدای راه افزایش پیدا می‌کند.

در مرحله‌ی دوم زبان‌آموزان می‌توانند صداها و آواها را به خوبی بشنوند. بعد از اینکه در اصطلاح تخصصی گوش زبان‌آموز برای زبان انگلیسی بیدار شد، روی مهارت حرف‌زدن زبان‌آموز تمرکز می‌شود. باتوجه به کیفیتی که در صحبت‌کردن زبان‌آموز به‌دست می‌آید، تجزیه و تحلیل صورت می‌گیرد تا بتوانیم تصمیم بگیریم که از چه روش آموزشی استفاده کنیم تا کیفیت حرف زدن زبان‌آموز افزایش پیدا کند.

به بیان ساده، ابتدا اعتماد به نفس افزایش پیدا می‌کند، بعد مهارت شنیدن و مرحله‌ی سوم مهارت صحبت کردن و در مرحله‌ی نهایی افزایش قدرت مهارت شنیداری و حرف‌زدن با هم در دستور کار برنامه آموزشی باران قرار می‌گیرند.

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره آموزشی رایگان و ثبت‌نام

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.