درباره‌ی

موسسه باران در تاریخ دهم آبان ماه ۱۳۸۰ فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرد. در سال‌های گذشته فعالیت تخصصی موسسه باران در زمینه‌ی آموزشِ مدیران‌ارشد سازمان‌ها و کارشناسان کلیدی در این سازمان‌ها بوده است. تمرکز موسسه باران بر آموزش مدیران و کارشناسان کمک کرده که به‌صورت تخصصی در این زمینه بتوانیم فعالیت خود را انجام داده، و به سازمان‌های بزرگ کمک کنیم تا نیازهای خود در زمینه‌ آموزش زبان سازمانی را از طریق موسسه‌ی باران برطرف کنند. مخاطبان باران مدیران عامل، اعضای هیات‌مدیره، معاونین و قائم‌مقام‌ها، مدیران و رؤسای کل در کنار کارشناسان کلیدی سازمان‌های فعال در حوزه­‌های تخصصی هستند. با هدف درک بهتر نیازهای آموزشی سازمان­ های بزرگ کشور، باران حضوری مستمر و فعال در همایش‌ها و نمایشگاه­‌های تخصصی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، پولی و بانکی، تجاری و بازرگانی، حمل و نقل، الکترونیک و مخابرات و خودرو و حوزه خدمات داشته است. اساتید باران در مسیر آموزشی خود در دوره­‌های تخصصی بانکداری، پتروشیمی، مدیریتی و روانشناسی یادگیری مدیران حضور داشته‌اند.

تیم باران

مهدی بیگی مدیر عامل
الهام میرزایی مدیر تحقیق و توسعه
حمیده عادلی مدیر آموزش
دانیال هنربخش مدیر خدمات مشتریان
سعیده شریفی مدیر مالی
هنگامه همتی
زینب روزبهانی
مهسا ملکیان
امید حسینی پور
مهدی بیگی مدیر عامل

سخن مدیر عامل،

سلام و درود فراوان

«بیش از نوزده سال فعالیت موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران به ما آموخته است که مشتریان هوشمند و با تجربه علاقه‌مندند خدمات حرفه‌ای و متمایز با خروجی‌های اثر بخش دریافت نمایند.

مشتریان موسسه باران پس از اولین تجربه آموزشی، خاطرنشان می‌کنند که باران برای خلق کیفیت در آموزش زبان نیز یک سازماندهی حرفه‌ای دارد و تمامی خروجی‌هایی که دریافت می‌کنند دستاورد یک تیم آموزشی سازمان یافته است.

نوآوری در خلق شیوه‌های آسان و سریع آموزش زبان انگلیسی، انضباط کم‌نظیر در اجرای تعهدات آموزشی و همراهی صمیمانه در مسیر آموزشی مهمترین وجوه تمایز باران است که همواره برای تحقق آنها تلاش کرده‌ایم.»

مشتریان موسسه باران

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران” موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران موسسه باران) دارای ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی آموزش زبان انگلیسی به مدیران عالی (مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین و…) سازمان‌های بزرگ کشور در حوزه پولی، بانکی و نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. این دوره‌ها به صورت انفرادی (خصوصی) و سازمانی طراحی و اجرا می‌شود.

در حال حاضر ۴۷% مشتریان موسسه باران در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، ۲۱% در صنعت پولی و بانکی و ۱۹% در وزارتخانه‌ها مراکز و سازمان‌های بزرگ کشور و ۱۳% هم در صنایع و معادن و فلزات فعالیت دارند.

مشتریان موسسه باران – سازمان‌های بزرگ

مشتریان موسسه باران – صنایع، معادن و فلزات

مشتریان موسسه باران – سازمان بورسی و بانکی

گواهی‌نامه‌های موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران (موسسه باران)

به پاس تشکر از زحماتی که موسسه باران برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در زمینه‌ی آموزش تخصصی زبان انگلیسی انجام داده است، تقدیرنامه و جوایزی دریافت شده است که در این قسمت نشان‌ داده ‌می‌شود.

blank

گواهی تعهد به تعالی

اسفند ماه ۱۳۹۱

blank

لوح تقدیر از سازمان تامین اجتماعی

۱۳۹۵

blank

گواهی افتخار از موسسه Pearson

مهر ماه ۱۳۹۱

blank

ستاره بین المللی کیفیت از BID

خرداد ماه ۱۳۹۳