معلم خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش آنلاین زبان انگلیسی، آیلتس، IELTS

 برگزاری دوره به‌صورت: حضوری و آنلاین

 مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه

 تعداد جلسات در هفته: 2 جلسه

 تعداد کل جلسات: حسب نیاز آموزشی

 هزینه: با موسسه تماس بگیرید. 02188201530

مشاوره و ثبت‌نام

معلم خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آموزش آنلاین زبان انگلیسی، آیلتس، IELTS

 برگزاری دوره به‌صورت: حضوری و آنلاین

 مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه

 تعداد جلسات در هفته: 2 جلسه

 تعداد کل جلسات: حسب نیاز آموزشی

 هزینه: با موسسه تماس بگیرید. 02188201530

مشاوره و ثبت‌نام

معرفی دوره معلم خصوصی

دوره‌ای است که در آن مخاطب هدفی کوتاه‌مدت و یا بلند‌مدت دارد و با توجه به هدف خود با ما تماس می‌گیرد.

سوالات متداول

چرا زبان‌آموزان باید برای معلم خصوصی زبان انگلیسی با موسسه باران تماس بگیرند؟

شما فردی را تصور کنید که برای مصاحبه‌ی کار و دیدن دوستان و آشنایان خود باید به سفر خارج از کشور برود. همچنین خود را هم برای یک آزمون بین‌المللی (مانند آیلتس – IELTS) باید آماده کند. برای همین به موسسه‌ای نیاز دارد که بتواند دانش زبان انگلیسی را در همه‌ی مسیر از آماده‌سازی رزومه‌ای حرفه‌ای، موفقیت در آزمون بین‌المللی و مکالمات روز‌مره، در طول سفر و مصاحبه کاری و محیط کار به‌صورت تخصصی بتواند بالا ببرد.

مخاطبین دوره معلم خصوصی چه کسانی هستند و چرا باید هزینه کلاس خصوصی پرداخت کنند؟

مخاطبین این دوره گروهی هستند که برای یادگیری زبان انگلیسی هدفی و زمانی مشخص دارند. ولی معمولا این گروه زمانی به‌یاد یادگیری زبان انگلیسی می‌افتند و به‌دنبال معلم خصوصی می‌روند که زمانی محدود دارند. موسسات و روش‌های مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی امتحان کرده‌اند ولی به‌نتیجه‌ی دلخواه نرسیدند. برای همین به‌دنبال معلمی هستند که بتواند با برنامه‌ریزی هدف‌دار، زبان‌آموز را به آرزوی خود در زمینه یادگیری زبان انگلیسی برساند. «موسسه باران» با توجه به تجربه‌ی بالایی که در برنامه‌ریزی هدفمند و نیازسنجی شده، اهمیت به زبان‌آموز و پیگیری قدم‌به‌قدم در مسیر یادگیری تا رسیدن به هدفی که دارد؛ باعث شده که به خروجی‌های موفقی رسیده باشد. برای همین موسسه باران خانه‌ی امید زبان آموزان است.

افرادی که به باران مراجعه کرده‌اند به مرور تفاوت دانش زبان انگلیسی خود را با دیگر اطرافیان خود که از راه‌های دیگری اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند را مشاهده می‌کنند و می‌توانند به‌راحتی تفاوت را احساس کنند و حس خوب یادگیری در موسسه باران را با تمام وجود درک می‌کنند.

تفاوت معلم خصوصی موسسه باران و دیگر معلم‌های خصوصی چیست؟

موسسه باران با توجه به روحیات زبان‌آموز، زمانی که برای رسیدن به هدف (سفر خارج از کشور، کار، آزمون، …) دارد، ساعت، روز و پیگیری و گزارش‌دهی و…… مسیر دقیق را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند و تعهد به خروجی موفق از جمله بزرگترین تفاوت معلم خصوصی موسسه باران با دیگر معلم‌های خصوصی است.

نظر زبان‌آموزان

نظر مشترک تعداد زبان‌آموزان

«موسسه باران، خانه‌ی امید من و دیگر زبان‌آموزان است.»

آقای ملکی

«با متد آموزشی باران همه مهارت‌های زبان‌انگلیسی باهم رشد می‌کند. موسسه باران پشتیبانی آموزشی خیلی خوبی دارد به‌طوریکه زبان‌آموز هر‌لحظه بخواهد به محتواهای مناسب دسترسی پیدا می‌کند.»

خانم توکلی

«موسسه باران با انتقال دانش زبانی و اعتماد‌به‌نفس به زبان‌آموزان، باعث می‌شود مذاکره موفقی به زبان انگلیسی داشته باشند.»

خانم آتش‌باران

«باران حالم را بهتر می‌کند و روزم را می‌سازد.»

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.