آموزش حروف انگلیسی

 الفبای معاصر انگلیسی زبان شامل 26 حرف است که هر یک از آنها به یک یا چند صدا مربوط می شود. حروف برای ترکیب کلمات ترکیب شده اند.

بسته به نحوه تولید صدای آن، یک حرف به عنوان یک صامت یا یک مصوت طبقه بندی می شود.

 (مصوت ها a ، e ، i ، o ، u ، y و w هستند و y و w فقط گاهی اوقات به عنوان حروف صدادار طبقه بندی می شوند.

حروف مصوت

پنج حرف از حروف الفبای انگلیسی مصوت هستند: A ، E ، I ، O ، U.

حروف صامت

21 حرف باقیمانده صامت هستند: B، C، D، F، G، H، J، K، L، M، N، P، Q، R، S، T، V، X، Z و معمولا W و Y به

انگلیسی نوشته شده شامل دیگراف ها است: ch ci ck gh ng ph qu rh sc sh th ti wh wr zh.

 اینها حروف الفبا جداگانه محسوب نمی شوند.

دو حرف ” ” Aو” “I نیز کلمات را تشکیل می دهند.

الفبای انگلیسی بر اساس خط لاتین است که مجموعه اصلی حروف مشترک الفباهای مختلف است که از الفبای لاتین کلاسیک نشأت می گیرد.

آموزش حروف انگلیسی کهن

حروف الفبای انگلیسی قدیمی 29 عدد بود: 

A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T V X Y Z & ⁊ Ƿ Þ Ð.

الفبای انگلیسی قدیمی در سال 1011 توسط راهبی به نام Byrhtferð ثبت شد. 

و شامل 24 حرف الفبای لاتین از جمله ئampersand و 5 حرف انگلیسی اضافی بود.انگلیسی قدیمی شامل J ، U و W  نمی شود.

در ادامه مقاله به آموزش حروف انگلیسی می پردازیم..

آموزش حروف انگلیسی، یادگیری حروف انگلیسی، حروف انگلیسی، زبان آموزی، یادگیری زبان انگلیسی، زبان انگلیسی

 

محتوای انگلیسی

برای نوشتن محتوا انگلیسی لازم است ابتدا آموزش زبان انگلیسی را شروع کرده که ابتدا با آموزش حروف انگلیسی شروع می شود.

برای نوشتن محتوا باید به نوع محتوا دقت کرد تا بتوان حروف و کلمات مناسب را به کار برد؛ به طور کلی، 3 نوع اصلی از محتوا وجود دارد که معمولا مورد استفاده قرار می گیرند:

1.  محتوا رسمی

نامه های رسمی با استفاده از یک زبان رسمی و یک قالب ساختار یافته برای استفاده نوشته می شوند، که معمولا در محل کار، مشاغل، دولت ها و مقامات و موارد دیگر استفاده می شود. 

برای آموزش حروف انگلیسی پیشنهاد ما به شما موسسه  باران است.

2.  محتوا غیر رسمی

نامه غیر رسمی هنگام نامه نگاری به دوستان، اقوام و غیره استفاده می شود. این نوع نامه که به نام نامه دوستانه نیز شناخته می شود معمولا برای ارتباطات شخصی نوشته می شود؛ 

برای آموزش زبان انگلیسی پیشنهاد ما به شما موسسه  باران است.

3.  محتوا نیمه رسمی

یک نامه نیمه رسمی برای مخاطبین شخصی که ممکن است او را بشناسید ، یا دارای روابط تجاری هستید مانند دستیار، مشاور، معلم و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. و معمولا از همان قالب نامه رسمی پیروی می کند.

تاریخچه آموزش حروف انگلیسی

الفبای انگلیسی هنگام حمله رومیان به انگلستان- انگلیس شکل گرفت؛ آنگلوساکسون ها قبلاً با انگلیسی قدیمی خود دارای الفبای رونیک بودند، اما به سرعت لاتین را جذب کردند.

 انگلیسی قدیم انگلوساکسون از رونز یا نماد هایی برای صدا ها تشکیل شده بود، تقریباً مانند الفبای لاتین، بنابراین ترکیب آنها آسان بود.

باستان شناسان نقاشی های غاری هزاران ساله را کشف کرده اند ، که اولین اشکال حروف را ثبت می کند. در واقع، برخی از قدیمی ترین نماد های الفبایی در آمریکای مرکزی (2500 سال پیش)، چین (بیش از 3000 سال پیش) و خاورمیانه (بیش از 5000 سال پیش) یافت شده است.

 

هیروگیلف ،اولین حروف زبان انگلیسی

یکی از اولین اشکال الفبا هیروگلیف بود. هیروگلیف نمادهای واحدی بودند، که کل کلمات را نشان می دادند. از هزاران کاراکتر و نماد برای نشان دادن کلمات، نیاز ها و زندگی تمدن های اولیه استفاده شد.

به خاطر سپردن هزاران نماد هیروگلیف منحصر به فرد کار دشواری بود ، بنابراین تنها کاهنان و دانشمندان دارای تحصیلات عالی متخصص بودند. تصور کنید سعی می کنید یک نماد منحصر به فرد برای هر نژاد سگ ، گل یا درخت به خاطر بسپارید!

با پیشرفت تمدن ها و ارتباطات، مردم متوجه شدند ،که می توان از ترکیب مجموعه کوچکتر نماد ها برای نشان دادن همه کلمات در یک زبان گفتاری استفاده کرد. 

مورخان از خط اولیه پروتوسینایی به عنوان اولین سیستم نوشتاری الفبایی یاد می کنند که شامل 22 نماد اقتباس شده از خط هیروگلیف مصری است. 

این مجموعه توسط مردم سامی زبان در خاورمیانه در حدود 1700 قبل از میلاد ایجاد شد، و توسط فنیقی ها تصفیه شده و به سایر تمدن ها گسترش یافت. این پایه و اساس الفبای مدرن ما است.

هر یک از نمادها را یک حرف می نامیم؛ هر حرف الفبا یک صدا را در زبان ما نشان می دهد، با ترکیب این حروف، می توانید تعداد نامحدودی از کلمات را نشان دهید.

در طول تاریخ از حروف مختلفی در سراسر جهان استفاده شده است. اغلب، با اصلاح الفبای یک زبان دیگر، الفبای جدیدی ایجاد می شود.

الفبای لاتین (که “الفبای رومی” نیز نامیده می شود) ،امروزه پرکاربردترین سیستم نوشتاری الفبایی در جهان است. این سیستمی است که الفبای انگلیسی بر اساس آن ساخته شده است.

برای آموزش حروف انگلیسی بهتر از است موسسه باران کمک بخواهید.

جمع بندی

برای شروع آموزش زبان انگلیسی ابتدا باید با حروف انگلیسی آشنا شوید تا درک بهتری از کلمات انگلیسی داشته باشید. هرچقدر تسلط بیشتری روی حروف و تلفظ آن ها داشته باشید ،کلمات را به خوبی در ذهن شما ثبت می شوند. 

درنتیجه ادامه آموزش برای شما بسیار ساده تر و دل نشین تر می شود.

البته هرچقدر زبان آموز شما حرفه ای تر باشد ،شما با انگیزه بیشتری زبان انگلیسی را دنبال میکنید؛ برای آموزش حروف انگلیسی پیشنهاد ما به شما موسسه باران است، 

زیرا موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران (موسسه باران) در تاریخ دهم آبان ماه ۱۳۸۰ فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است.

 مشاوران متخصص ما می‌ توانند به شما کمک کنند، که به‌ طور تخصصی مکالمه زبان انگلیسی خود را مانند افراد خارجی زبان تقویت کنید.