اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه دغدغه یادگیری زبان انگلیسی را دارید. اما هیچ گاه روش مناسبی برای یادگیری پیدا نکردید، این مقاله مخصوص شما است. اگر چه خواندن کتاب نیز در یادگیری زبان انگلیسی بی تاثیر نیست. اما بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی از نظر من دیدن فیلم و سریال است. در ادامه بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی خواهیم نمود.

تاثیر دیدن فیلم بر یادگیری زبان انگلیسی

تماشای فیلم بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی می باشد و شما با نحوه صحبت کردن افراد انگلیسی زبان، آشنا می شوید. اما لازم است بدانید که شما نباید انتظار معجزه داشته باشید. بلکه باید در کنار فیلم، با تمرین کردن مهارت های اسپیکینگ و لیستنینگ خود را تقویت نمایید.

مهارت های زبان به طور کلی:

رایتینگ

لیستنینگ

اسپیکینگ

ریدینگ

 

با مشاهده فیلم های به زبان انگلیسی، می توانید مهارت های speaking و listening خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

نکات مهم بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی

  • شما با دیدین بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید با نحوه روان صحبت کردن به زبان انگلیسی آشنا شوید و انگلیسی را آن طور که افراد صحبت می کنند یاد بگیرید نه آن طور که در کتاب ها می نویسند. بنابر این شما با دیدن فیلم یک قدم در یادگیری زبان انگلیسی جلوتر هستید و تنها مکالمات ضروری و پر استفاده را یاد می گیرید.
  • شما با دیدن فیلم به زبان انگلیسی که دارای زیرنویس می باشد، می توانید با نحوه استفاده درست از اصطلاحات و معنی صحیح این اصطلاحات، آشنا شوید. مثلا با دیدن فیلم پلیسی، می توانید با اصطلاحات پلیسی زبان انگلیسی، آشنا شوید. بنابر این در ادامه محتوا با ما همراه باشید تا شما را با بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا نماییم.
  • شما با دیدن فیلم های انگلیسی زبان، با نحوه تلفظ درست کلمات آشنا می شوید و می دانید که هر کلمه چطوری خوانده می شود.
  • تنها در صورتی که بسیار مبتدی هستید از زیرنویس استفاده کنید. در غیر این صورت از فیلم های بدون زیر نویس استفاده کنید تا بیشتر مهارت زبان انگلیسی خود را به چالش بکشید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی از طریق دیدن فیلم

در ابتدا یک بار فیلم را به طور کامل مشاهده نمایید و زیرنویس آن را نیز بخوانید. اکنون که با داستان این فیلم آشنا شدید، وقت آن فرا رسیده که فیلم را به بخش های 10 تا 15 دقیقه ای تقسیم نمایید و این بار بدون زیرنویس مشاهده فرمایید و در پایان هر بخش، خلاصه ای از داستان را یادداشت کنید و اگر معنی لغتی را درک نکردید، به دنبال معنی آن بگردید.

بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی کدام است؟

بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی را ما در این مقاله لیست کرده ایم و به شما توصیه می کنیم که اگر قصد یادگیری زبان را دارید، حتما یک بار این فیلم ها را مشاهده نمایید.

یادگیری زبان انگیسی، یادگیری زبان با فیلم، معرفی فیلم برای یادگیری زبان، فیلم My spy

فیلم اکشن my spy

این فیلم از بهترین فیلم های انگلیسی می باشد که در ژانر اکشن – کمدی ساخته شده است. داستان فیلم این گونه است که فردی که مامور سیا می باشد، در یکی از ماموریت های خود اشتباه بزرگی می کند و عاشق دختر یکی از ساختمان هایی می شود که برای ماموریت به آن جا فرستاده شده است. این آغاز ماجرا است …. حتما این فیلم را برای یادگیری زبان ببینید.

یادگیری زبان انگیسی، یادگیری زبان با فیلم، معرفی فیلم برای یادگیری زبان، فیلم the gentelmen

فیلم اکشن gentelmen

فیلم جنتلمن یکی از پر طرفدار ترین فیلم های انگلیسی است که در ژانر اکشن – جنایی ساخته شده است. داستان این فیلم این گونه است که یک فروشنده اهل کشور بریتانیا سعی می کند که قدرت خاص خود را بفروشد. از نظر من این فیلم بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

یادگیری زبان انگیسی، یادگیری زبان با فیلم، معرفی فیلم برای یادگیری زبان، فیلم bill and ted

فیلم تخیلی بیل و تد

این فیلم از بهترین فیلم های ژانر تخیل می باشد که در آن شخصی از آینده به زمان حال سفر می کند و به افراد خبر می دهد که برای نجات کهکشان تلاش کنند که این کار از طریق ساخت یک آهنگ امکان پذیر می باشد. در این فیلم شما با معنی کلمات بسیار زیادی آشنا می شوید و دایره لغات شما بسیار گسترده خواهد شد.

یادگیری زبان انگیسی، یادگیری زبان با فیلم، معرفی فیلم برای یادگیری زبان، فیلم invisible man

فیلم تخیلی the invisible man

مرد نامرئی، فیلمی است که در سال 2020 تولید شد و داستانی تخیلی دارد. در این فیلم زنی از آزار همسرش بسیار ناراحت شده است و برای انتقام، به او داروی خواب آور می دهد. پس از فرار، متوجه می شود که همسرش زنده می باشد و چالش های خاصی برای او ایجاد می شود. اگر شما نیز به دنبال بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، فیلم مرد نامرئی، پیشنهاد ما است.

یادگیری زبان انگیسی، یادگیری زبان با فیلم، معرفی فیلم برای یادگیری زبان، فیلم the secret garden

فیلم درام باغ مخفی

فیلم باغ مخفی، یکی از پر طرفدار ترین فیلم ها در ژانر درام می باشد که برای نوجوانان ساخته شده است. در این فیلم دختری وجود دارد که در کشور هند، پدر و مادر خود را از دست می دهد و پس از بازگشت به انگلیس، همراه با شوهر خاله خود زندگی می کند. سپس از طریق پسر خاله اش متوجه وجود باغی اسرار آمیز و زیبا می شود و داستان این فیلم جذاب تر می شود.

بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی نوجوانان، همین فیلم می باشد.

سخن پایانی

ما در این مقاله شما را با بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا نمودیم که با دیدن هرکدام از آن ها می توانید برخی از اصطلاحات هر حوزه را بشناسید و دایره لغات خود را تا حد قابل توجهی گسترده تر نمایید.

همچنین از شما دعوت می کنیم که از مقاله های زیر نیز که در وب سایت موسسه باران وجود دارد، دیدن کنید.

در پایان از شما سپاس گذاریم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید! اگر سوالی یا پیشنهادی در رابطه با بهترین فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی داشتید، از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن، پاسخ خود را از موسسه باران دریافت نمایید.