بهترین کتاب مکالمه روزمره زبان انگلیسی

روش یادگیری مکالمه به زبان انگلیسی از شخصی به شخص دیگری متفاوت است و در این میان بعضی‌ها در آموزشگاه‌ها به یادگیری مکالمه انگلیسی مشغول هستند در حالی که خیلی ها هم به روش خودخوان مکالمه  زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند.

نکته مهمی که در یادگیری انگلیسی وجود دارد این است که همیشه سعی کنید تا از جدیدترین کتاب‌ها استفاده کنید و این موضوع به یادگیری بهتر و موثرتر مکالمه کمک می‌کند.

در زیر به بعضی از بهترین کتاب های آموزش مکالمه زبان انگلیسی اشاره شده است و می توانید خیلی از بهترین کتاب های آموزش مکالمه به زبان انگلیسی که به زبان اصلی نوشته شده اند را به رایگان از اینترنت دانلود کنید.

این  سوال که چه کتابی بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی است، واقعا جواب قاطعی ندارد. چرا؟ چون بهترین کتاب باید مناسب سطح شما، سن شما، نوع یادگیری شما و هدف شما باشد. آیا انگلیسی را در سطح مقدماتی مطالعه می کنید یا متوسط یا پیشرفته؟ نوجوان هستید یا کودک؟ با سرگرمی بهتر یاد می گیرید یا با متن؟ می خواهید برای تحصیل انگلیسی یاد بگیرید یا صرفا برای یک سفر توریستی؟ اما در این پست فرض می کنیم می خواهید زبان را بصورت عمومی از مقدماتی تا متوسط بیاموزید و برای آزمون های پیشرفته تری همچون تافل و آیلتس آماده شوید! اما انتخاب کتاب  برای استفاده تصمیم دشواری است. و اگر می خواهید تسلط خود را بهبود ببخشید، چالش برانگیزتر می شود، زیرا اکثر کتاب های درسی انگلیسی به اندازه کافی بر روی صحبت کردن تمرکز نمی کنند.

برای آسان‌تر کردن کارها، ما فهرستی از بهترین ها کتاب  را گردآوری کرده‌ایم که در واقع به شما کمک می‌کنند به زبان انگلیسی مسلط شوید.

کتاب Practical Everyday English نه فقط یک کتاب بلکه یک متد برای کمک به زبان آموزان سطح بالای متوسطه و پیشرفته برای فهم و سپس به کارگرفتن موثر و صحیح لغات پرکاربرد و روزمره انگلیسی است. اغلب آموزش های آمده در این کتاب مربوط به انگلیسی محاوره ای و نه آکادمیک است. این کتاب مختص افراد غیرانگلیسی زبان که به گرامر انگلیسی تا حدودی آشنا هستند.

بهترین کتاب مکالمه روزمره زبان انگلیسی

کتابهای یادگیری مکالمه speakout

اگر می‌خواهید مهارت های مکالمه خود را با استفاده از مطالب واقعی تقویت کنید، مجموعه کتاب های  speak out یک ابزار عالی برای این منظور می‌باشد.

این کتاب ها روی لهجه بریتانیایی کار می کنند و از فیلم های آموزشی و خبری برای آموزش بهتر زبان انگلیسی استفاده می کند.

این مجموعه تمرکز اصلیش روی مکالمه می‌باشد و با این حال دیگر جنبه های زبان انگلیسی را هم شامل می‌شود و به همین دلیل ما آن را به فهرست بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه اضافه کرده‌ایم.

با این دیالوگ های ساده مکالمه انگلیسی برای مبتدیان، مانند یک زبان مادری، انگلیسی را روان صحبت کنید.

اینکه بتوانید آزادانه به زبان انگلیسی صحبت کنید و بنویسید، برای تحصیل یا شغل شما چه معنایی دارد؟ در مورد درک بیشتر آنچه می شنوید یا می خوانید چطور؟ اصطلاحات، عبارات، کلمات و عبارات در گفتگوهای مکالمه انگلیسی ساده برای بهبود سریع و آسان انگلیسی شما طراحی شده اند.

جکی بولن پانزده سال تجربه تدریس ESL/EFL به دانشجویان در کره جنوبی و کانادا را دارد. او دیالوگ هایی با اصطلاحات و عبارات مفید به زبان انگلیسی آمریکایی نوشته است، به علاوه هر دیالوگ تمرین تمرینی دارد. شما واژگان انگلیسی خود را در کمترین زمان بهبود خواهید بخشید.

کتاب مکالمه انگلیسی English Conversation اثر ژان یتس Jean Yates

کتاب English Conversation مهارت های لازم برای مکالمه به زبان انگلیسی را با اطمینان به دست آورید!

مکالمه راحت با یک زبان جدید می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. این راهنمای قابل دسترس به شما کمک می کند تا مهارت های برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را با اطمینان ایجاد کنید. این کتاب مملو از توضیحات شفاف، مثال‌های واقعی و ده‌ها تمرین جذاب است که به شما در تقویت مهارت‌های مکالمه کمک می‌کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه خود را معرفی کنید، قرار ملاقات بگذارید، مکالمه را شروع کنید و خیلی چیزهای دیگر.

تمرین کامل می‌کند: مکالمه انگلیسی در 14 واحد سازماندهی شده است که موقعیت‌های مکالمه‌ای خاص و سناریوهای معمول و روزمره را ارائه می‌کند. هر واحد دستورالعمل های مفیدی در مورد تلفظ صحیح، دستور زبان، نحو و استفاده از کلمه ارائه می دهد. برنامه انحصاری McGraw-Hill Language Lab دارای پخش صدای ضبط شده از دیالوگ های کتاب است.

بهترین کتاب مکالمه روزمره زبان انگلیسی

کتاب آموزش اسپیکینگ و مکالمه زبان انگلیسی A Conversation Book

توجه: این یک کتاب مستقل است.

کتاب مکالمه 1: انگلیسی در زندگی روزمره، نوشته تینا کاسلوف کارور و ساندرا دی. فوتینوس-ریگز، به دانش‌آموزان سطح مبتدی کمک می‌کند تا روان گفتگو را توسعه دهند. متن و صوت دانش آموز محور واژگان و مهارت های زندگی لازم برای برقراری ارتباط طبیعی را آموزش می دهد. هر یک از ده واحد بر روی یک جنبه ضروری از زندگی روزمره مانند غذا، خرید و کار تمرکز دارد. فعالیت‌های مختلف از ایفای نقش گرفته تا نظرسنجی‌های گروهی نوید یک کلاس پر جنب و جوش را می‌دهد و به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به مهارت‌های زبانی مورد نیاز برای موفقیت در مدرسه و کار دست یابند. با شعارهای کارولین گراهام. جدید در این نسخه: *ساختار واحد ساده برای دنبال کردن شامل یک صفحه پیش نمایش، شش درس 2 صفحه ای، تمرین گوش دادن، مرور، و جمع بندی ارزیابی است. مکالمات و مصاحبه‌های شریک به دانش‌آموزان فرصت‌هایی برای صحبت درباره زندگی‌شان ارائه می‌دهد.

شرح

انگلیسی گفتاری خود را در خانه با 101 مکالمه واقعی به زبان انگلیسی ساده و روزمره بهبود بخشید.

“من عاشق کار اولی هستم – و شما هم خواهید داشت!” – باربارا اوکلی، دکترا، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز، ذهنی برای اعداد

افراد واقعی انگلیسی زبان مانند کتاب درسی شما صحبت نمی کنند… بنابراین جای تعجب نیست که وقتی نوبت صحبت کردن می شود احساس آمادگی نمی کنید! این کتاب آن را برطرف می کند. برای اولین بار، با 101 مکالمه معتبر به زبان انگلیسی ساده و گفتاری، صحبت کردن به زبان انگلیسی را در دنیای واقعی یاد خواهید گرفت، بنابراین می توانید در کلمات، عبارات و عباراتی که برای برقراری ارتباط نیاز دارید مانند یک افراد محلی اطمینان حاصل کنید.