باران از نگاه شما…

در این صفحه‌ نگاه زبان‌آموزان موسسه باران را که حس واقعی‌شان را بیان کرده‌اند به‌صورت متن توسط گروه‌های مختلف جمع‌آوری شده و در اینجا گردآوری شده است. به امید روزی که نگاه شما از باران را در این صفحه بتوانیم داشته باشیم.

نظر زبان‌آموزان دوره‌ حضوری

آقای توکلی

«موسسه باران با انتقال دانش زبانی و اعتماد‌به‌نفس به زبان‌آموزان، باعث می‌شود مذاکره موفقی به زبان انگلیسی داشته باشند.»

خانم آتش‌باران

«باران حالم را بهتر می‌کند و روزم را می‌سازد.»

آقای ملکی

«با متد آموزشی باران همه مهارت‌های زبان‌انگلیسی باهم رشد می‌کند. موسسه باران پشتیبانی آموزشی خیلی خوبی دارد به‌طوریکه زبان‌آموز هر‌لحظه بخواهد به محتواهای مناسب دسترسی پیدا می‌کند.»

نظر زبان‌آموزان دوره «آموزش مکالمه‌ی زبان انگلیسی تلفنی»

خانم خسروی
«موسسه باران آدمای بسیار باحالی داره و خیلی برای زبان آموزاش وقت میذاره. باران اصلا سخت‌گیر نیست و این باعث میشه که زبان آموز دلزده نشه. درعین‌حال که سخت‌گیر نیست، برای زبان‌آموز و یادگیریش به‌طور کامل وقت میذاره. یعنی کل 20 دقیقه برای زبان‌آموز و یادگیری زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شه و به بهترین حالت ممکن از 20 دقیقه استفاده می‌شود.»
آقای مودتی
«زبان انگلیسی ضرورت زندگی امروز همه ما است. موسسه باران به‌طرز چشمگیری می‌تواند ما را در کسب این مهارت ضروری یاری دهد. افزایش مهارت و اعتماد‌به‌نفس صحبت به زبان انگلیسی در دوره‌های TCP کاملا اتفاق می‌افتد، خروجی دوره‌های TCP می‌تواند بسیار مفیدتر از هر کلاس حضوری باشد.»
خانم محمد بیگی
«اساتید باران بمب انرژی، بسیار خوش‌برخورد و مهربان هستند. اگر زبان را دوست دارید حتما موسسه باران را انتخاب کنید، چون در مدت کوتاهی هم موفق می‌شوید و هم علاقه‌مند به زبان انگیسی. با موسسه باران انگیزه و علاقه شما برای یادگیری صدچندان می‌شود و این منجر به پیشرفت شما در حوزه کاری و شخصی می‌شود.»
آقای امیرنژاد
«موسسه باران، گروهی منظم، مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و با کیفیت بالای آموزشی است.»

 

نظر زبان‌آموزان دوره آموزش  زبان انگلیسی غیرحضوری

خانم همتی
«باران از روش‌های متنوع مطابق خواسته زبان‌آموز و با شیوه‌ای اصولی و پایه‌ای و صحیح کار می‌کند و پیگیری‌های هدایتگر باعث می‌شود که ارتباط بهتری با زبان‌آموز برقرار شود. مانند شناگری که به جای صرفا یادگیری شنا به همراه مربی خود شنا یاد می‌گیرد.»
خانم دکتر کوهدار
«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»
خانم صادقی
«در تجربه‌های قبلیم حجم زیادی از کتاب استفاده می‌شد که برای من کارایی نداشت. در موسسه باران با شیوه جدید همراه با پیگیری‌های مستمر و هدفمند ارتباط بهتری با زبان‌آموزی را تجربه کردم.»

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

مشاوره آموزشی رایگان و ثبت‌نام

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

نظرات و تجربیات زبان‌آموزان باران راجع‌به موسسه باران و دوره‌های آموزشی که در این موسسه تدریس می‌شود را می‌توانید به‌صورت تصویری مشاهده بفرمایید.

Testimonial - تستیمونیال‌های زبان‌آموزان گروه باران را در آپارات هم دنبال کنید.

Testimonial – تستیمونیال‌های زبان‌آموزان موسسه باران را در آپارات هم دنبال کنید.

نظر خانم دکتر کوهدار

نظر آقای خزایی

نظر آقای دکتر فتحعلیان

نظر آقای حمزه‌ی قربانخانی

نظر آقای سید رضا هاشمی

نظر آقای اسماعیل نجم‌الدینی

نظر آقای میثم سیف فرایی

نظر خانم دکتر شخصیان

نظر خانم شهرزاد حیدرخدایی

نظر آقای وریا صوفی

نظر آقای آرش سلامیان

نظر آقای احمد استکی