وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
$403 هزار تومان
شروع کنید
یا
آموزش زبان غیرحضوری از پایه و آنلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه

ما به شما زبان انگلیسی را از پایه به همراه یک برنامه آموزشی مطابق با هدف شما آموزش می‌دهیم.

محتوای دوره

ویدئو توضیح دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه – استارلینگز سیکرت

در این دوره زبان‌آموز پس از محتوای ویدئویی زبان انگلیسی را مناسب سطح خود دریافت می کند و تحت نظارت یک هدایتگر و یک تیم پشتیبان شروع به انجام تمرینات روزانه و منظم می‌کند. هدایتگر آموزشی هر روز و هرموقع که زبان‌آموز نیاز به کمک داشته باشد، به پاسخ سوالات و همراهی زبان‌آموز در هر مرحله می‌پردازد. (این دوره در موسسه باران با عنوان دوره استارلینگز سیکرت شناخته می‌شود.)

یادگیری اصولی هر زبانی با شنیدن آغاز می شود و باقی مهارت‌ها حول همین محور تقویت می‌شود. در واقع تمرکز اصلی دوره استارلینگز سیکرت ابتدا بر مهارت شنیداری زبان‌آموز است و مهارت گفتاری و نوشتاری افراد نیز تکمیل می‌شود.

مراحل کار به این صورت است که ابتدا به اصطلاح گوش شما باز می‌شود، یعنی کلمات، جملات و آواهای زبان دوم برای گوش شما آشنا می‌شوند و بعد شروع به صحبت کردن می‌کنید که نهایتا روان صحبت کردن را یاد می گیرید.

برای مشاهده تمامی دوره های موسسه باران به آموزش زبان انگلیسی مراجعه بفرمایید.

وقتی با این روش یاد می‌گیرید هیچ چیزی فرار نیست و برای همیشه زبان با شما می‌ماند.

در این دوره شما فایل‌های ویدئویی و صوتی به زبان اصلی برای تمرین و یادگیری دریافت کنید. در این مسیر یک هدایتگر آموزشی است که اشکالات شما را بررسی کرده و جهت پیشرفت از ابتدا تا انتهای این مسیر شما را مانند یک مربی همراهی و کمک می‌کند تا به آنچه که انتظار دارید، برسید. تلاش و تمرین مستمر شما خیلی اهمیت دارد.

چگونه با فیلم دیدن زبان یاد بگیریم؟

امروزه منابع مختلفی برای فیلم‌ها و سریال‌ها در دسترس داریم، می‌خواهم چند نکته عملی به شما بگویم تا بهترین استفاده را از این ابزار داشته باشید.

هدف دوره آموزش زبان انگلیسی مجازی – غیرحضوری چیست؟

ما در دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه یادگیری عمیق و با کیفیت را به هر یادگیریِ سطحی و سریعی ترجیح می‌دهیم، و هدف ما موفقیت زبان‌آموز در مکالمه راحت زبان انگلیسی است. وقتی ما نمونه اولیه صدای شما را با نمونه صدای انگلیسی حرف زدن شما در ترم‌های بعد مقایسه می‌کنیم و از شنیدن صدای پیشرفت شما لذت می‌بریم.

نمونه صدای زبان‌آموزان – قبل و بعد از شروع دوره

صحبت به سختی
عدم توانایی جمله سازی
ترتیب اشتباه استفاده از کلمات

تلفظ و لهجه بهتر
جمله سازی خوب
استفاده کلمه در جای مناسب

صحبت کوتاه ( کمبود اعتماد به نفس)
کلمات و جملات ساده

توانایی مدیریت صحبت در نتیجه صحبت طولانی‌تر (بهبود اعتماد‌به‌نفس)
دایره لغات خیلی بهتر
استفاده از کلمات پیچیده تر در جملات پیچیده‌تر
استفاده از گرامر پیچیده‌‍تر
صحبت طبیعی‌تر

جملات ساده و کلمات ساده
صحبت کوتاه
تلفظ نادرست حرف r

سرعت بیش از حد در ابتدای صحبت
جملات و کلمات پیچیده‌تر
تلفظ درست حرف r
لحن بهتر صحبت
صحبت طبیعی‌تر

می‌خواهید زبان را از پایه یاد بگیرید؟

برای شروع باید نام و نام‌خانوادگی و شماره همراه خود را با کلیک بر لینک زیر و انتخاب دوره «آموزش زبان انگلیسی از پایه» ارسال کنید.

دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه برای چه افرادی مناسب است؟

دوره غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی از پایه (یا همان استارلینگز سیکرت) مناسب افراد با انگیزه‌ای است که دوست دارند زبان انگلیسی را منظم با یه برنامه آموزشی مشخص از پایه یاد بگیرند. و می‌خواهند مسئولیت یادگیری زبان انگلیسی خود را همراه با برنامه‌ریزی و تحت نظارت یک تیم متخصص تا رسیدن به موفقیت پیش ببرند.

اگر از ابتدا شروع کنید و خیلی خوب تلاش کنید، در عرض 6 ماه می‌توانید با لهجه صحیح و روان با تلفظ‌های کاملا درست در مورد موضوعاتی از قبیل اطلاعات فردی، محل سکونت، شغل، کارهای روزانه و تجارب خودت صحبت و تبادل نظر کنید.

همه زبان‌آموزانی که در دوره شرکت می‌کنند حداقل یک سال دوره را ادامه می‌دهند. بعضی‌ها وسط راه مهاجرت می‌کنند و عده‌ای هم بعد از یک سال با اشتیاق خیلی زیادی دوره استارلینگز سیکرت را ادامه می دهند.

به طور میانگین بین 8 تا 10 ترم برای داشتن یه انگلیسی خیلی پایه‌ای درست و کامل لازم هست. مهم ترین کار اینجا این هست که زیربنای زبان شما درست ساخته شود.

خودشان می گویند:

|

تازه طعم شیرین یادگیری زبان را چشیده‌ایم و دیگه فقط به خاطر زبان نیست که ادامه می‌دهیم زبان زندگی مارا عوض کرد.

نظر زبان‌آموزان دوره غیرحضوری استارلینگز سیکرت

|

خانم دکتر کوهدار

«باران بهترین متد‌آموزشی را برای یادگیری زبان‌انگلیسی دارد. این روش هر‌ روز اشتیاق بیشتری برای یادگیری در من ایجاد کرده و کمک می‌کند، آموخته‌های خود را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنم. این متد معجزه می‌کند و منتظر روزی هستم که این معجزه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارم.»

|

خانم مستا صادقی

«در تجربه‌های قبلیم حجم زیادی از کتاب استفاده می‌شد که برای من کارایی نداشت. در موسسه باران با شیوه جدید همراه با پیگیری‌های مستمر و هدفمند ارتباط بهتری با زبان‌آموزی را تجربه کردم.»

|

خانم مهرنوش همتی

«باران از روش‌های متنوع مطابق خواسته زبان‌آموز و با شیوه‌ای اصولی و پایه‌ای و صحیح کار می‌کند و پیگیری‌های هدایتگر باعث می‌شود که ارتباط بهتری با زبان‌آموز برقرار شود. مانند شناگری که به جای صرفا یادگیری شنا به همراه مربی خود شنا یاد می‌گیرد.»

هدایتگر دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه

پشتیبان شما در دوره آموزشی

پشتیبان شما در دوره استارلینگز سیکرت (آموزش زبان انگلیسی مجازی – غیرحضوری) فردی همراه، خوش‌صحبت و آنلاینی است که در تمام طول دوره پاسخ‌گوی سوالات زبان انگلیسی شما است.

موفق شدن برای همه ما مهم است.

وقت می‌گذاریم. تحقیق می‌کنیم. با اطمینان تصمیم می‌گیریم.

0 نظر

نمی‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید؟

و

مشاوره می‌خواهید؟

برای دریافت مشاوره این قسمت را کلیک کنید

مشاوره تلفنی رایگان و ثبت‌نام

 

اگر نمی‌دانید که چه دوره‌ای برای شما مناسب است و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند به‌طور کاملا رایگان به شما مشاوره بدهند. پس وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌زودی با شما تماس بگیرند و راهنمایی کنند.

 

محتوای دوره