وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
577000
آموزش مکالمه زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

از سری آموزش های آموزش زبان انگلیسی موسسه باران

ما به شما کمک می‌کنیم که بدون ترس و اشتباه، مکالمه انگلیسی موفقی داشته باشید.

محتوای دوره

محتوای دوره

بازکردن همه
1-Elementary
2-Pre-Intermediate
Intermediate
Upper Intermediate
Advanced

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی چیست؟

دمو دوره آموزش TCP

برای مشاهده تمامی دوره های موسسه باران به ” آموزش زبان انگلیسی ” مراجعه بفرمایید.

دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی تلفنی (TCP) برای افرادی است که شرایط کاری آن‌ها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی تلفنی به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازه‌ی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به‌اینکه این جلسات از شنبه تا پنجشنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ باران تا پایان همان روز، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای جلسه‌ی بعد نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

  • ۸۳% میزان رضایت زبان‌آموزان شرکت پتروشیمی خارک 83% 83%
نوع دوره تعداد جلسات در هفته بازه زمانی هر جلسه
تلفنی 2 جلسه از 7 صبح تا 11 شب 20 دقیقه

تعریف TCP از زبان کارشناس دوره

دوره‌ی TCP چیست؟

دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

دوره‌ی آموزش مکالمه زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی برای سه گروه زیر پیشنهاد می‌شود:

گروه اول:

«به دلیل عدم اعتماد‌به‌نفس نتوانستند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.»

برای افرادی که خجالتی هستند و تا این زمان به دلیل عدم اعتماد‌به‌نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند. همچنین اعتماد به نفس لازم و کافی برای حرف‌زدن کنار دیگران را به دست نیاورده­‌اند و یا به هر دلیلی از نعمت یادگیری زبان محروم شده‌اند. در این دوره شما در یک محیط آرام مانند خانه یا محل کار خود می‌توانید به راحتی ۲۰ دقیقه که فقط شما و استاد جلسه تلفنی خصوصی داشته باشید. حتی اگر شما اشتباهی هم در کلاس داشته باشید، هیچ فردی جز شما و استاد شما متوجه‌ی آن نخواهد شد. مطمئن باشید که بعد از گذشت چند جلسه همه این اشتباهات برطرف شده و به پیشرفت خیلی خوبی خواهید رسید. این دوره کاملا برای شما خصوصی حساب می‌شود و بعد از گذشت یک یا دو ترم، تجربه می‌کنید که چقدر اعتماد‌به­‌نفس لازم در شما زنده خواهد شد و زبان انگلیسی را خیلی راحت یاد خواهید گرفت.

«به دلیل عدم اعتماد‌به‌نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

گروه دوم:

«مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند.»

مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند. به عنوان مثال می‌توان به گروه سنی بالای ۳۰ سال اشاره کرد. افرادی که ترس شروع دوباره را دارند می‌توانند با ثبت نام در دوره‌ی TCP ترس خود را از بین برده و یک شروع دوباره و موفق داشته باشند. در این دوره فقط زبان‌آموز هست و استاد. با شروع دوره بعد از چند ترم شما به محیط آموزشی بر می‌گردید و این باعث می‌شود که ذهن شما به مرور آمادگی لازم را کسب کند و اعتماد به­ نفس از دست رفته برگردد. مهم‌ترین نکته دوره این است که شما توانستید بر ترس خود پا بگذارید و از آن عبور کنید و زبان انگلیسی را مجدد شروع کنید و دوباره به محیط آموزشی برگردید.

«مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

گروه سوم:

«هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند.»

مناسب افرادی که در گذشته چندین موسسه آموزش زبان ثبت‌نام کرده‌­اند ولی هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند. شما به راحتی می­‌توانید تفاوت این دوره را با بقیه‌ی روش‌های آموزش زبان انگلیسی احساس کنید. در دوره‌ی TCP این تفاوت را متوجه خواهید شد و آن نتیجه‌ای که سال‌ها در کلاس‌های حضوری و موسسات گوناگون به‌دنبال آن بودید را به‌راحتی در تماس‌های ۲۰ دقیقه‌ای در محل کار خود،  خانه یا در یک محیط راحت و امن، در این تماس‌های به‌دست بیاورید.

«هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند.»

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

خانم شایسته خسروی

«موسسه باران آدمای بسیار باحالی داره و خیلی برای زبان آموزاش وقت میذاره. باران اصلا سخت‌گیر نیست و این باعث میشه که زبان آموز دلزده نشه. درعین‌حال که سخت‌گیر نیست، برای زبان‌آموز و یادگیریش به‌طور کامل وقت میذاره. یعنی کل ۲۰ دقیقه برای زبان‌آموز و یادگیری زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شه و به بهترین حالت ممکن از ۲۰ دقیقه استفاده می‌شود.»

آقای بهروز مودتی

«زبان انگلیسی ضرورت زندگی امروز همه ما است. موسسه باران به‌طرز چشمگیری می‌تواند ما را در کسب این مهارت ضروری یاری دهد. افزایش مهارت و اعتماد‌به‌نفس صحبت به زبان انگلیسی در دوره‌های TCP کاملا اتفاق می‌افتد، خروجی دوره‌های TCP می‌تواند بسیار مفیدتر از هر کلاس حضوری باشد.»

خانم معصومه محمد بیگی

«اساتید باران بمب انرژی، بسیار خوش‌برخورد و مهربان هستند. اگر زبان را دوست دارید حتما موسسه باران را انتخاب کنید، چون در مدت کوتاهی هم موفق می‌شوید و هم علاقه‌مند به زبان انگیسی. با موسسه باران انگیزه و علاقه شما برای یادگیری صدچندان می‌شود و این منجر به پیشرفت شما در حوزه کاری و شخصی می‌شود.»

آقای امیرنژاد

«موسسه باران، گروهی منظم، مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و با کیفیت بالای آموزشی است.»