وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
579000
آموزش انگلیسی تلفنی موسسه باران

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی

دوره یادگیری زبان انگلیسی بر پایه تمرین و مکالمه با استاد

آیکون نمره خوب a باران گروه
نوع دوره : تلفنی
آیکون مدرسه - موسسه باران
2 جلسه در هفته
آیکون ساعت سفید
از ۷ صبح تا ۱۱ شب
کلاه فارق التحصیلی آیکون
هر جلسه : 20 دقیقه
آیکون سفید بازی دارت
مهارت مکالمه انگلیسی
آیکون لامپ سفید
انتخاب تایم کلاس توسط زبان آموز

معرفی دوره TCP

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی تلفنی (TCP) برای افرادی است که شرایط کاری آن‌ها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

برنامه آموزشی یادگیری زبان انگلیسی تلفنی به این صورت است که هر زبان‌آموز حداقل دو جلسه در هفته را باید انتخاب کند. هر کدام از این جلسات ۲۰ دقیقه بوده و زبان‌آموز می­‌تواند ساعت دلخواه خود را بین بازه‌ی زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب انتخاب کند. با توجه به‌اینکه این جلسات از شنبه تا پنجشنبه ارائه می‌شود می‌توانند دو روز را به دلخواه انتخاب کنند. طبق ساعتی که مشخص می‌شود با زبان‌آموز تماس گرفته شده و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ باران تا پایان همان روز، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای جلسه‌ی بعد نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

دوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

رود مپ خرید دوره آموزش زبان انگلیسی تلفنی موسسه باران

مناسب برای افرادی که :

1. افرادی که به دلیل عدم اعتماد‌به‌نفس نتوانستند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند

برای افرادی که خجالتی هستند و تا این زمان به دلیل عدم اعتماد‌به‌نفس نتوانسته­‌اند در هیچ کلاس زبانی حضور داشته باشند.همچنین اعتماد به نفس لازم و کافی برای حرف‌زدن کنار دیگران را به دست نیاورده­‌اند و یا به هر دلیلی از نعمت یادگیری زبان محروم شده‌اند. در این دوره شما در یک محیط آرام مانند خانه یا محل کار خود می‌توانید به راحتی ۲۰ دقیقه که فقط شما و استاد جلسه تلفنی خصوصی داشته باشید.حتی اگر شما اشتباهی هم در کلاس داشته باشید، هیچ فردی جز شما و استاد شما متوجه‌ی آن نخواهد شد. مطمئن باشید که بعد از گذشت چند جلسه همه این اشتباهات برطرف شده و به پیشرفت خیلی خوبی خواهید رسید. این دوره کاملا برای شما خصوصی حساب می‌شود و بعد از گذشت یک یا دو ترم، تجربه می‌کنید که چقدر اعتماد‌به­‌نفس لازم در شما زنده خواهد شد و زبان انگلیسی را خیلی راحت یاد خواهید گرفت.
0
نفر زبان آموز
0
دقیقه مکالمه تلفنی
0
ساعت ویدیو آموزشی

مناسب برای افرادی که :

2. مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند

مناسب برای افرادی که چند سال از محیط آموزشی دور بوده‌اند و ترس از شروع دوباره دارند. به عنوان مثال می‌توان به گروه سنی بالای ۳۰ سال اشاره کرد. افرادی که ترس شروع دوباره را دارند می‌توانند با ثبت نام در دوره‌ی TCP ترس خود را از بین برده و یک شروع دوباره و موفق داشته باشند. در این دوره فقط زبان‌آموز هست و استاد. با شروع دوره بعد از چند ترم شما به محیط آموزشی بر می‌گردید و این باعث می‌شود که ذهن شما به مرور آمادگی لازم را کسب کند و اعتماد به­ نفس از دست رفته برگردد. مهم‌ترین نکته دوره این است که شما توانستید بر ترس خود پا بگذارید و از آن عبور کنید و زبان انگلیسی را مجدد شروع کنید و دوباره به محیط آموزشی برگردید.
میزان رضایت زبان آموزان
میزان رضایت 97%

مناسب برای افرادی که :

3. هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند

مناسب افرادی که در گذشته چندین موسسه آموزش زبان ثبت‌نام کرده‌­اند ولی هنوز آن مهارت دلخواه خود در زبان انگلیسی را کسب نکرده‌اند. شما به راحتی می­‌توانید تفاوت این دوره را با بقیه‌ی روش‌های آموزش زبان انگلیسی احساس کنید. در دوره‌ی TCP این تفاوت را متوجه خواهید شد و آن نتیجه‌ای که سال‌ها در کلاس‌های حضوری و موسسات گوناگون به‌دنبال آن بودید را به‌راحتی در تماس‌های ۲۰ دقیقه‌ای در محل کار خود،  خانه یا در یک محیط راحت و امن، در این تماس‌های به‌دست بیاورید.

راحت ثبت­‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن.

دوره‌ی آموزش زبان از طریق تماس تلفنی دوره‌ای می‌باشد که هر جلسه استاد با شما تماس می‌گیرد و زمان هر تماس شما ۲۰ دقیقه می‌باشد. زمان و ساعت کلاس کاملا به دلخواه و انتخاب خود زبان آموز از روز شنبه تا پنجشنبه می‌باشد.

استاد شما را وادار می‌کند انگلیسی صحبت کنید و گزارشی که هر جلسه استاد برای شما ارسال می‌کند شامل تمام نکات اصلاح شده گرامری، لغوی و تلفظی می‌باشد.

با گذراندن این دوره، بعد از مدتی می­‌توانید شاهد روان صحبت کردن در زبان انگلیسی باشید و متوجه خواهید شد که به راحتی توانستید بر ترس خود غلبه کنید و با اعتماد به نفس کامل می‌توانید با دنیای بیرون از خود ارتباط بگیرید.

یادگیری زبان انگلیسی به طور روزانه و از طریق تماس تلفنی به شما این فرصت را می دهد که چند برابر کلاس حضوری و یا هر دوره دیگر، در سریع ترین زمان ممکن به روان ترین حالت صحبت کنید.

تجربه زبان آموزانی که از سال‌های پیش این دوره را گذراندند، ثابت کرده است که انعطاف دوره “آموزش زبان انگلیسی تلفنی” باعث می‌شود زبان‌آموزان با هر مقطع تحصیلی بتوانند شاهد پیشرفت خوبی باشند.

نمونه‌های موفق این دوره حسابدارانی هستند که توانستند در حوزه کسب و کار به موقعیت خوبی برسند، پزشکان و مهندسینی که توانستند به یک سطح قابل قبولی از سطح زبان انگلیسی برسند و خانم‌های خانه‌داری که به زبان آموز تبدیل شدند.

موسسه باران در دوره آموزش زبان تلفنی با انتخاب بهترین اساتید، به صورت خصوصی به شما زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد و کمک می‌کند تا بدون مکث کردن و به صورت روان انگلیسی صحبت کنید.

خدماتی که دوره‌ی باران برای دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی تلفنی ارائه می‌دهد:

آیا واقعا می‌توانم فقط با صحبت کردن از طریق تلفن، انگلیسی یاد بگیرم؟

یادگیری زبان انگلیسی به طور روزانه و از طریق تماس تلفنی به شما این فرصت را می دهد که چند برابر کلاس حضوری و یا هر دوره ی دیگه‌ای، در سریع‌ترین زمان ممکن به روان ترین حالت صحبت کنید. در این دوره شما یکی از ۱۵ نفر نیستید که لازم شود منتظر بمانید آیا فرصت صحبت کردن به شما می‌رسد یا نه؟ از طرفی این دوره مثل یک نرم افزار شما را رها نمی‌کند تا به‌تنهایی با مطالب جدید کلنجار بروید. در عوض، در این دوره یک استاد متخصص به شما آموزش می‌دهد و وادارتان می‌کند صحبت کنید تا در نهایت به مهارت روان صحبت کردن برسید.

۸۰ درصد زبان آموزان در ماه اول به مهارت روان صحبت کردن می‌رسند.

افتخار موسسه باران این است که طی ۱۷ سال سابقه کار در زمینه آموزش زبان انگلیسی توانسته است به سازمان‌هایی زبان انگلیسی یاد بدهد که همگی در رتبه‌بندی IMI، زیر عدد ۱۰۰ هستند.

به جرات می توان گفت که این دوره یکی از جدیدترین و موثرترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی است. چون:

ثمربخشی این دوره کاملا به سطح شما و هدف شما بستگی دارد.

خانم خسروی

«موسسه باران آدمای بسیار باحالی داره و خیلی برای زبان آموزاش وقت میذاره. باران اصلا سخت‌گیر نیست و این باعث میشه که زبان آموز دلزده نشه. درعین‌حال که سخت‌گیر نیست، برای زبان‌آموز و یادگیریش به‌طور کامل وقت میذاره. یعنی کل ۲۰ دقیقه برای زبان‌آموز و یادگیری زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شه و به بهترین حالت ممکن از ۲۰ دقیقه استفاده می‌شود.»

آقای مودتی

«زبان انگلیسی ضرورت زندگی امروز همه ما است. موسسه باران به‌طرز چشمگیری می‌تواند ما را در کسب این مهارت ضروری یاری دهد. افزایش مهارت و اعتماد‌به‌نفس صحبت به زبان انگلیسی در دوره‌های TCP کاملا اتفاق می‌افتد، خروجی دوره‌های TCP می‌تواند بسیار مفیدتر از هر کلاس حضوری باشد.»

خانم محمد بیگی

«اساتید باران بمب انرژی، بسیار خوش‌برخورد و مهربان هستند. اگر زبان را دوست دارید حتما موسسه باران را انتخاب کنید، چون در مدت کوتاهی هم موفق می‌شوید و هم علاقه‌مند به زبان انگیسی. با موسسه باران انگیزه و علاقه شما برای یادگیری صدچندان می‌شود و این منجر به پیشرفت شما در حوزه کاری و شخصی می‌شود.»

آقای امیرنژاد

«موسسه باران، گروهی منظم، مسئولیت پذیر، قابل اعتماد و با کیفیت بالای آموزشی است.»

هیچ روشی بهتر از یادگیری زبان از طریق مکالمه تلفنی نیست. من در جایی زندگی می‌کنم که هیچ کس به زبان انگلیسی صحبت نمی‌کند، به همین دلیل همیشه دغدغه­‌ی ثبت‌نام در یک دوره­ آموزش زبان انگلیسی را داشتم و بالاخره با شرکت در این دوره به نتیجه­‌ای رسیدم که بسیار از آن خرسند و راضی هستم. من ۵ ماه این دوره را گذراندم و از هر دو استادم رضایت کامل داشتم. اساتید من بسیار صبور و باتوجه بودند و تمامی جلسات را به طور کامل برگزار می­‌کردند.

بعد از ثبت‌نام:

دو مرحله برای بهتر صحبت کردن زبان انگلیسی:

  1. جلسه­‌ی اولی که استاد با شما تماس می­‌گیرد، جلسه تعیین سطح و نیازسنجی شما است. ­
  2. بعد از مرحله تعیین سطح و نیازسنجی، استاد در روز و ساعتی که خود شما مشخص کرده‌اید، با شما تماس می‌گیرد.

چطور می‌توان از طریق مکالمه تلفنی، زبان انگلیسی را یاد گرفت؟

 

روان صحبت کردن زبان انگلیسی

با این دوره، زبان انگلیسی را روان صحبت کنید. به این ترتیب که استاد خصوصی شما در روز و ساعتی که خود شما انتخاب کردید تماس می‌گیرد و با شما انگلیسی صحبت می‌کند.

در این دوره بدون ترس اشتباه صحبت کنید و نکته مهم تر اینکه در هر جایی که هستید می‌توانید کلاس خود را برگزار کنید، حتی در مسافرت.

داشتن کلاس زبان انگلیسی به صورت خصوصی و روزانه به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در محل کار و یا در بین دوستانتان و همکارانتان زبان انگلیسی را روان صحبت کنید. اساتید مجرب ما علاوه بر دانش بالای زبان انگلیسی، در ارتباط‌گیری با زبان‌آموزان بسیار متخصص هستند و دوره‌های مرتبط را گذرانده‌اند. کیفیت دوره، این اطمینان را به زبان آموز می‌دهد که در طی کلاس، تمام توجه استاد فقط به مکالمه زبان آموز منعطف است.

نکته‌ای که باعث شده این دوره جز بهترین دوره‌های زبان انگلیسی باشد، نتیجه‌ای است که زبان آموزان ما در این سال‌ها گرفته و توانسته‌اند در جوامع مختلف حضور پررنگی داشته باشند.

اگر دوست دارید به انگلیسی روان صحبت کنید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی ثبت نام کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که از طریق تمرین روزانه، اصلاح اشتباهات‌تان و شبیه‌سازی موقعیت‌هایی که شما را مجبور به حرف زدن می‌کند، به شما کمک می‌کنیم با ترس خود بجنگید و بر آن غلبه کنید تا بتوانید به راحتی زبان انگلیسی را صحبت کنید.

« با تمرین روزانه، مکث‌های بیجا را از زبان انگلیسی خود حذف کنید و روان صحبت کردن را جایگزین آن کنید. » « صحبت کردن به صورت فردی با استادتان به شما کمک می‌کند در هر موقعیتی بتوانید زبان انگلیسی را بدون مکث صحبت کنید. »

چطور می توانیم زبان انگلیسی را از طریق مکالمه تلفنی یاد بگیریم؟

داشتن کلاس خصوصی با یک استاد نسبت به کلاس های گروهی، فایل های صوتی و نرم افزارهای مختلف به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مهارت‌های خود را به سرعت تقویت کنید.

این روش بسیار موثر است، چراکه تمام اساتید و کسانی که زبان انگلیسی را به صورت روان صحبت می‌کنند از همین روش استفاده کردند: تمرین و تمرین.

تمرین زبان انگلیسی به صورت مکالمه مستقیم دونفره، موانع را از بین می‌برد.

پیرو بررسی‌های روانشناسی، موانعی که برای صحبت کردن زبان انگلیسی وجود دارد، همگی از طریق تمرین کردن، داشتن استاد خصوصی و اصلاح اشتباهات به صورت همزمان قابل رفع است. روش های تدریس سنتی، متاسفانه طوری طراحی نشده است که فرد بتواند استاد خصوصی داشته باشد.

تمرینات هر جلسه ما طوری طراحی شده است که فقط مناسب یک نفر است. زبان آموز تنها مرکز توجه کلاس است و استاد هر جلسه تمامی اشتباهات زبان‌آموز را اصلاح می کند.

به شما کمک می‌کنیم انگلیسی فکر کنید تا بتوانید روان صحبت کنید.

برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را با اعتماد به نفس کامل صحبت کنید، باید شروع کنید به فکر کردن به زبان انگلیسی در ذهنتان. تمرین‌هایی که ما برای شما در نظر گرفتیم دقیقا به همین منظور است، تمرینات شما را وادار می‌کند هر فکری که به زبان مادری به ذهنتان می‌رسد، سریعا به زبان انگلیسی ترجمه کنید.

اطلاعات تکمیلی:

  • می‌توانید در عرض ۲ ماه، با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی صحبت کنید.
  • در این دوره می توانید مهارت‌های مکالمه، اشتباهات گرامری و تلفظ را تقویت کنید.
  • با داشتن استاد خصوصی شما می توانید به روان بودن زبان مادری خود، به زبان انگلیسی صحبت کنید.

با توجه به خصوصی بودن این دوره و موثر بودن این دوره، شما می توانید کارمندانی را که با زبان انگلیسی در ارتباط هستند ثبت نام کنید تا بتوانند  در کار خود پیشرفت داشته باشند.

برای کارکنان خود برنامه یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید. دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی تلفنی دقیقا، ویژه افراد پر مشغله طراحی شده است بتوانند در برنامه روزانه خود آموزش زبان انگلیسی را داشته باشند. دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی تلفنی چگونه به کارکنان شرکت زبان انگلیسی یاد می‌دهد؟

دوره‌ی تی‌سی‌پی تمامی تمرین‌ها را به صورت منسجم برای زبان‌آموزان طراحی کرده است: بسیاری از زبان‌آموزان در زمینه مدیریت و منابع انسانی به موفقیت قابل توجهی رسیده‌اند. تمامی تمرین‌های ارسالی برای زبان آموزان، طبق تعیین سطح و نیاز سنجی است که جلسه اول برای هر زبان آموز انجام می شود. هر جلسه برای هر زبان‌آموز طوری طراحی شده است که بتواند بهترین بهره را از کلاس خود ببرد.

اساتید بعد از هر جلسه، گزارش را برای زبان آموز ارسال می‌کنند. گزارشی که هر هفته توسط مدیریت واحد چک و بررسی می‌شود. مدیریت واحد این دوره به صورت ماهانه با اساتید، تمامی گزارش ها را بررسی می کنند.

  • گزارش‌های نهایی و فایل های ارسالی توسط مدیریت واحد و زبان آموز نیز بررسی می‌شود.
  • زبان آموز می‌تواند در طول ترم، سوالاتی را که دارد از استاد خود بپرسد.
  • کل این دوره برای پیشرفت زبان آموز به صورت بنیادی طراحی شده است که خوشبختانه تا به امروز زبان آموزان به نتایج دلخواه رسیده‌اند.

 

چطور می‌توان از طریق تماس تلفنی زبان انگلیسی را فراگرفت؟

آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی بر پایه تمرین مداوم زبان آموز است و در دوره آموزش زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی زبان آموز پس از تماشای ویدیو های آموزشی شروع به تمرین با استاد از طریق تماس تلفنی میکند که به شدت سرعت یادگیری و رشد زبان آموز را بالا می‌برد.

سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی چیست ؟

شما زمانی زبان انگلیسی را به سرعت یاد می‌گیرید که در شرایط آن قرار بگیرید . دوره آموزش زبان انگلیسی باران از طریق تماس تلفنی شما را در شرایطی قرار می‌دهد که مجاب به یادگیری هرچه سریع تر زبان انگلیسی قرار بگیرید .