آموزش زبان انگلیسی برای مدیران - VIP

زبان انگلیسی ویژه مدیران سازمان‌ها

بیش از 20 سال آموزش زبان انگلیسی به شرکت‌های بزرگ ایرانی

زبان انگلیسی سازمانی چیست؟

آموزش زبان انگلیسی سازمانی که با عنوان «Corporate Language Training Service» در دنیا مطرح است به معنی نوعی از آموزش زبان می‌باشد که در سازمان و برای مدیران ارشد شرکت‌ها و پرسنل در راستای اهداف سازمان طراحی شده است. این به معنای راه‌اندازی آموزشگاه زبان داخل سازمان نیست بلکه الگویی است که یک سازمان برای موفقیت دنبال می‌کند.

آموزش زبان سازمانی مجموعه‌ای از زبان عمومی، زبان تجاری و مهارت‌های حرفه‌ای مانند ارائه محتوا با هدف فروش، نامه‌نگاری و پاسخگویی تلفنی است که در کنار ظرافت‌های مورد نیاز در یک مذاکره تخصصی که شامل مباحث حقوقی، مالی و فنی است منجر به موفقیت در آموزش زبان سازمانی، کار تیمی قوی‌تر، فروش بیشتر، بهره‌وری بالاتر و توسعه سازمان می‌‌گردد.

بنابراین آموزش زبان سازمانی متفاوت ازآنچه در اذهان عمومی تعریف شده است قرار می‌گیرد و در این زمان است که سازمان ها از موسساتی که متخصص آموزش زبان سازمانی هستند کمک می‌گیرند.

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران (موسسه باران) با بهره‌گیری از تکنیک نیازسنجی و استفاده از متد تخصصی باران که KLS نام دارد و انتخاب اساتید متخصص در آموزش زبان سازمانی و در نهایت با کوشش تیم پشتیبانی باران که صمیمیت، انعطاف‌پذیری و نوآوری را سر لوحه کار خود قرار داده است، تلاش می‌کند این فرایند را به فرایندی موفق و نتیجه بخش تبدیل کند.

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران (موسسه باران) با بهره‌گیری از تکنیک نیازسنجی و استفاده از متد تخصصی باران که KLS نام دارد و انتخاب اساتید متخصص در آموزش زبان سازمانی و در نهایت با کوشش تیم پشتیبانی باران که صمیمیت، انعطاف‌پذیری و نوآوری را سر لوحه کار خود قرار داده است، تلاش می‌کند این فرایند را به فرایندی موفق و نتیجه بخش تبدیل کند.

%

78 درصد از مدیران ارشد شرکت‌های دنیا برای پیشرفت در کسب‌و‌کار خود به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارند.

4 ویدئو از مدیران Sony, Starbucks, Intel and Olympus

در باره اهمیت زبان انگلیسی در کسب‌و‌کار

موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران (موسسه باران) دارای 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی آموزش زبان انگلیسی به مدیران عالی (مدیران عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین، مشاورین و…) سازمان‌های بزرگ کشور در حوزه پولی، بانکی و نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. این دوره‌ها به صورت انفرادی (خصوصی) و سازمانی طراحی و اجرا می‌شود.

در حال حاضر 47% مشتریان موسسه باران در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، 21% در صنعت پولی و بانکی و 19% در وزارتخانه‌ها مراکز و سازمان‌های بزرگ کشور و 13% هم در صنایع و معادن و فلزات فعالیت دارند.

%

صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

شرکت صنایع پتروشیمی بندر امام
شرکت ملی صنایع پتروشیمی
پتروشیمی مارون
شرکت صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان

%

بازار پولی و سرمایه

بانک سپه
بانک ملی
بانک رفاه کارگران
بانک صنعت و معدن

%

سازمان‌های بزرگ

شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران
سازمان تامین اجتماعی
شهرداری تهران
شرکت فرابورس

%

صنایع، معادن و فلزات

ایده پردازان صنعت فولاد
سازمان توسعه و نوسازی صنایع و معادن ایران - ایمیدرو
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
فولاد مبارکه اصفهان

مدیران سازمان‌های بزرگ کشور

اگر می‌خواهید درآمد سازمان خود را افزایش دهید و تجارت بین‌المللی موفقی داشته باشید، و در جلسات بتوانید به راحتی مکاتبات انگلیسی داشته باشید، همین حالا یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به شما کمک کند.

دوره‌های آموزش زبان سازمانی

آموزش زبان انگلیسی مدیران ارشد | وی‌آی‌‎پی

این دوره با تمرکز بر تقویت مهارت شنیداری، صحبت کردن و نهایتا روان صحبت کردن مختص مدیران عالی‌رتبه، نتیجه‌گرا و پرمشغله طراحی شده است. کلاس‌ها مطابق با نیازهای فرد برنامه‌ریزی و به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

آموزش زبان نیمه‌گروهی مدیران میانی | سی‌آی‌پی

این دوره با هدف ارتقا سطح زبان عمومی مدیران و به صورت گروه‌های دو تا چهار نفره، ویژه مدیران ارشد ومدیران میانی سازمان‌ها است که در یک فضای آموزشی کنار هم قرار می‌گیرند و مسیر مشترک و همچنین انفرادی یادگیری آنها برنامه‌ریزی می‌شود. برگزاری آن به صورت آنلاین و حضوری است.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تلفنی | تی‌سی‌پی

این دوره برای افرادی است که شرایط کاری آنها و یا شرایط زندگی آنها اجازه نمی‌دهد که در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و شدیدا نیاز دارند که مکالمه‌ی انگلیسی خود را تقویت کنند.

دلایل موفقیت باران در آموزش زبان سازمانی چیست؟

یکی از سوالاتی که همواره از ما پرسیده می‌شود این است که موسسه باران در آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران ارشد چه کاری انجام می‌دهد که توانسته نتیجه بگیرد و موفق باشد؟
برای اغلب افراد بسیار جالب است که شاهدِ این هستند که مدیران و کارشناسان کلیدی در سازمان‌های خود سال‌ها برای آموزش زبان انگلیسی زمان گذاشته بودند و متاسفانه اکثر آن‌ها نتیجه مطلوبی نگرفته بودند، پس از ورود به دوره‌های آموزشی باران نتیجه متفاوتی می‌گیرند و اشتیاق آن‌ها برای یادگیری زبان چندین برابر می‌شود!

اگر ما نتیجه را مرکز توجه قرار دهیم، وقتی یک مدیر بتواند در یک جلسه خوب بشنود و بتوانند حرف‌های که می‌خواهد بزند را بیان کند و هم‌زمان اینکار را در شان یک مدیر انجام دهد یعنی با تلفظ، بیان و انتخاب کلمات صحیح داشته باشد؛یعنی به نتیجه مطلوب رسیده است .

متد آموزش انحصاری باران چه مزیتی دارد؟

یکی از ویژگی‌های موسسه باران روش آموزش آن است، یعنی متدی که ما در آموزش به کار می‌بریم پشتوانه علمی دارد و براساس سال‌ها تحقیق و بررسی تیم تخصصی باران و همچنین بهره‌گیری از تجربه‌ای که در طی این سال‌ها کسب کرده‌ایم، به‌دست آمده است. این متد کمک می‌کند زبان‌آموز از طریق یک مسیر درست به نتیجه دلخواه برسد.

این متد علمی KLS نام دارد که یک روش کاملا انحصاری و مختص موسسه باران است که به هر مدرس در ابتدای  ورود به باران آموزش داده می‌شود و در ادامه مسیر کاری خود سطوح پیشرفته آن را فرا می گیرد.

موسسه باران در این 20 سال تمرکز خود را بر آموزش بزرگسالان قرار داده و در جلسات متعدد دغدغه مدیران را شنیده است

و در آخر بر همین اساس متد KLS را طراحی کرده است.

این بدین معنی است که شنیدن نتایج موفق و ناموفق کارکنان سازمان‌ها که در مسیر شغلی و زندگی شخصی خود داشته‌اند را گوش کرده ودرک کرده‌ایم؛ چرا یک بزرگسال در سن 40 یا 45 سالگی به اهدافی که در زندگی داشته است رسیده ولی نقطه ضعفش تنها همین یادگیری زبان انگلیسی است که برایش تبدیل به یک دغدغه بزرگ شده است!

باران این مطالب را گوش کرده است و بعد از شنیدن آنها بر اساس وظیفه، تحقیقات انجام داده است. در همین زمینه شما می توانید در اینترنت جستجو کنید مدیران ایرانی چطور زبان را یاد می‌گیرند؟
نتیجه این خواهد بود که مقاله‌های موسسه باران که در کنفرانس‌های بین‌الملی ارائه و نقد شده و بعد از پذیرش در  ارائه و چاپ شده است را مشاهده می‌کنید.
این که تحقیقات موسسه باران بر اساس یافته‌های واقعی از مشکلات و دغدغه‌های مدیران بوده است و راه حل‌هایی پیدا کردیم که با راه حل‌های جهانی بتوانند تطابق داشته باشند و استانداردهای علمی خود را داشته باشد، یکی از نقاط قوت شیوه آموزشی باران است.

اگر تمایل دارید که با سازمان شما تماس بگیریم، فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

زبان انگلیسی سازمانی

آقای رضا امیری - پتروشیمی بندر امام

آقای رضا امیری - پتروشیمی بندر امام

پیشرو بودنِ باران در متدهای جدید آموزشی و درک خواسته‌های زبان‌آموز و برنامه‌ریزی برای رسیدن به آنها مهم‌ترین شاخصه‌ی باران است.

آقای سعید محمد ‌علیزاده - سازمان بورس

آقای علیزاده - سازمان بورس

اساتید باران از نظر دانش به‌روز، باسواد و پرانگیزه هستند و متد باران یادگیری زبان‌انگلیسی را راحت کرده.

دکتر رحمانی - DR. Rahmani

دکتر رحمانی - رئیس اداره کل آموزش و ترویج صندوق بیمه کشاورزی

برخلاف سایر موسسات آموزش زبان که معمولا به «فرایند آموزش» توجه می‌کنند، «موسسه باران» بر «فرایند یاددهی-یادگیری» تمرکز دارد، و این ویژگی در بین موسسات ایرانی تقریبا منحصربه‌فرد است.

خانم سوسن قربان علی‌نژاد

سوسن قربان علی نژاد - مدیر حسابرسی داخلی و سرپرست مدیریت اموراداری و منابع انسانی

برای من تجربه آموزش زبان انگلیسی در موسسه باران تجربه‌ای جدید وشیرین بود.
روش آموزش زبان انگلیسی در موسسه باران برگرفته ومنطبق با روحیات وعلایق زبان‌آموزان است که منجر به افزایش اعتمادبه‌نفس و انگیزه ایشان می‌گردد.
تنوع مطالب آموزشی و ‌اساتید فوق‌العاده موسسه باران یکی از دلایل علاقه من به شرکت در کلاس‌های زبان بوده است.
در این کلاس‌ها معنی واقعی جمله «برای یادگیری هیچوقت دیر نیست» را لمس کردم.
از تمام مدیران، عوامل واساتید مهربان خون‌گرم و صمیمی ماهر و کار بلد موسسه باران برای تجربه دوره خوش آموزش سپاسگزارم و برای تمام علاقمندان به آموزش زبان انگلیسی آرزومند تجربه مشابه هستم

|

آقای مهندس طباطبایی - مدیرعامل نوین کیش

تجربه چندین ساله زبان‌آموزی در موسسه باران به علت انعطاف زمانی بالا با برنامه مدیران، صمیمیت، حمایت و صبوری اساتید و پشتیبانی موسسه، مدیریت مناسب بحران کرونا و تغییر سریع نحوه آموزش بسیار مثبت و سازنده بوده و من برای زبان‌آموزی به همکاران و دوستانم موسسه باران را معرفی می‌کنم.