Select Page

مدرس زبان انگلیسی

استخدام

مدرس زبان انگلیسی

استخدام

استخدام مدرس زبان انگلیسی

اساتید باران جوان هستند و دارای حداقل ۵ سال سابقه آموزش بوده و از بالاترین سطح انعطاف پذیری برای یادگیری زبان‌آموزان باران استفاده می‌کنند.

این افراد دارای مدارک لیسانس، فوق لیسانس، و دکترا بوده و از نظر سطح زبان انگلیسی همانطور که در سایت دانشگاه Cambridge هم ثبت شده آزمون تخصصی زبان انگلیسیِ تجاری را می­‌گذرانند و از سطح بالایی در چهار مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing برخوردار هستند.

علاوه بر اینکه اساتید تحصیلات آکادمیک و آشنایی کافی با زبان تجاری دارند؛ دورههای آموزشی که می­‌گذرانند کمک کرده که شناخت خیلی خوبی از مدیران و سازمان ها داشته باشند و رفتار سازمانی مناسب مدیران داشته باشند. از طرف دیگر اساتید آموزشی باران به صورت مستمر و منظم از ابتدای ورود به مجموعه‌ی باران آموزش های لازم به آنها داده می‌شود. این آموزش‌ها تا به امروز ادامه داشته و در هیچ شرایطی این آموزش‌ها قطع نشده‌اند.

علت اینکه آموزشهای گروه باران برای اساتید به صورت مستمر برگزار میشود را میتوان اهمیت بروزرسانی و بهبود روشها ذکر کرد تا بتوانیم در زمان کمتر نتیجهی مطلوب را کسب کنیم.

آموزشهای باران نتیجه محور بوده و تمام تلاش ما صورت می­ گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود و این مهمترین اصل برای آموزشهای باران است.

انتخاب اساتید باران از فرآیند بسیار دقیقی برخوردار است. اساتید علاوه بر مهارت تخصصی آموزش زبان انگلیسی و داشتن سواد و دانش زبان کافی، توانمند در مهارت های ارتباطی هستند که این جزو معیارهای مهم در باران است.

در دورههای آموزشی باران، اساتید علاوه بر تخصص آموزش و یادگیری مدیران، با صنایع مختلف از جمله صنعت نفت، صنعت بانکداری، صنعت حمل و نقل، بازرگانی و …. آشنا می‌شوند و دورهی آموزشی مخصوص آن صنعت را یاد میگیرند تا بتوانند بهترین شرایط یادگیری را برای مدیران ارشد و کارشناسان کلیدی آن سازمان فراهم کنند.

با افتخار از شما عزیزان دعوت می‌نماییم جهت پیوستن به جمع اساتید باران ‌و در یافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نظر آقای دانیال موسوی

فرهاد تاش

آقای فرهاد تاش یکی از اساتید قدیمی و با تجربه‌ی گروه باران می‌باشد که دارای سابقه‌ی آموزش زبان انگلیسی سازمانی برای مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. همچنین آقای فرهاد تاش مدیر کانال تلگرام “Baran VIP English” نیز می‌باشد.

حانیه قزلو

«از روزی که اولین کلاس حضورم را در باران شروع کردم تقریبا یک سال می‌گذرد. در این یک سال همیشه به این فکر کردم که چقدر این نوع تدریس در باران تجربههای متفاوتی را به من یاد داده است. برای مثال در درجه‌ی اول محیط کاری کاملا متفاوت از محیط‌هایی بود که قبلا در آنها درس می‌دادم. خود این موضوع باعث شده که من هم به لحاظ روابط اجتماعی، هم به لحاظ رفتار ظاهری خیلی متفاوت‌تر شدم. افرادی که به آنها تدریس می‌کنیم، هر کدام مطالب مختلفی به ما یاد می‌دهند.»

شیوا زمانی

«حدود ۵ سال پیش بود که استادم باران را به من و چندتا از دوستام معرفی کردند. امسال بعد از فارغ‌التحصیلی در مقطع ارشد با تکیه روی تجربیاتی که در طول چند سال تدریس پیدا کرده بودم، تصمیم گرفتم وارد باران شوم. ورود به باران برایم تجربه ا‌ی متفاوت بود به این دلیل که ماهیت کار در این شرکت با سایر جاها متفاوت است. مدت زیادی نیست که در باران هستم، اما در همین مدت، متوجه تغییراتی در خودم شدم. دید من به شغل، درآمد، و حتی تدریس متفاوت شده.»

دانیال موسوی

«باران خانواده ی دوم من استباران فرهنگی گرم و صمیمی و در عین حال حرفه‌ای و غنی دارد که موجب ارتقاء رفتاری اعضای سازمانش بصورت داخلی می‌شود. ازطرف دیگر مخاطبین و مشتریان باران سازمان‌های بزرگ کشور و مدیرانی هستند که نقش موثری در اداره‌ی کشور دارند. بنابراین، من با رویکردی کاملا متفاوت وارد کلاس می‌شوم: آمادگی بیشتر قبل از کلاس، آراستگی ظاهری و آگاهی از مسائل داخلی و خارجی بخصوص در مورد صنعت و کسب و کاری که زبان‌آموز در آن  مشغول به فعالیت است بسیار با اهمیت هستند.»

برگزاری کارگاه چابکی در یادگیری در هولدینگ سازمان توسعه مسکن ایران

کارگاه چابکی در یادگیری در هولدینگ سازمان توسعه مسکن ایران با حضور جمعی از مدیران عامل و اعضای هئیت مدیره هولدینگ و شرکت‌های زیر مجموعه به مدت ۱۲۰ دقیقه برگزار شد.

راحت ثبت‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن. (TCP)

آموزش زبان انگلیسی تلفنی راحت ثبت­‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن.   می‌خواهم تی‌سی‌پی را امتحان کنم. دوره‌ی آموزش زبان از طریق تماس تلفنی دوره‌ای می‌باشد که هر جلسه استاد با شما تماس می‌گیرد و زمان هر تماس شما ۲۰ دقیقه می‌باشد. زمان و ساعت کلاس...

کارگاه آموزش زبان انگلیسی سازمانی

اکوسیستم آموزش زبان انگلیسی سازمانی چیست؟ از ابتدای سال ۱۳۹۶ موسسه افق ارتباط بین المللی باران اجرای کارگاه نقش کلیدی مدیران منابع انسانی و آموزش در افزایش اثربخشی آموزش زبان انگلیسی سازمانی را آغاز کرد. هدف این کارگاه آشنایی بیشتر مدیران آموزش و منابع انسانی...
خلاصه:
امتیاز کاربران:
5 based on 4 votes
نوع سرویس:
استخدام | استخدام مدرس زبان انگلیسی | آموزش زبان انگلیسی سازمانی «گروه باران»
نام ارائه کننده:
گروه باران | Barangroup.ir,
shahidi st., Telephone No.02188201529
منطقه:
تهران
توضیحات:
استخدام مدرس زبان انگلیسی در تهران توسط موسسه زبان «گروه باران» که متخصص آموزش زبان انگلیسی سازمانی به مدیران و کارشناسان سازمان‌ها می‌باشد.