(021)88201529-30 vip@barangroup.ir

استخدام مدرس زبان انگلیسی

اساتید باران جوان هستند و دارای حداقل ۵ سال سابقه آموزش بوده و از بالاترین سطح انعطاف پذیری برای یادگیری زبان‌آموزان باران استفاده می‌کنند.

این افراد دارای مدارک لیسانس، فوق لیسانس، و دکترا بوده و از نظر سطح زبان انگلیسی همانطور که در سایت دانشگاه Cambridge هم ثبت شده آزمون تخصصی زبان انگلیسیِ تجاری را می­‌گذرانند و از سطح بالایی در چهار مهارت Listening، Speaking، Reading، Writing برخوردار هستند.

علاوه بر اینکه اساتید تحصیلات آکادمیک و آشنایی کافی با زبان تجاری دارند؛ دورههای آموزشی که می­‌گذرانند کمک کرده که شناخت خیلی خوبی از مدیران و سازمان ها داشته باشند و رفتار سازمانی مناسب مدیران داشته باشند. از طرف دیگر اساتید آموزشی باران به صورت مستمر و منظم از ابتدای ورود به مجموعه‌ی باران آموزش های لازم به آنها داده می‌شود. این آموزش‌ها تا به امروز ادامه داشته و در هیچ شرایطی این آموزش‌ها قطع نشده‌اند.

علت اینکه آموزشهای گروه باران برای اساتید به صورت مستمر برگزار میشود را میتوان اهمیت بروزرسانی و بهبود روشها ذکر کرد تا بتوانیم در زمان کمتر نتیجهی مطلوب را کسب کنیم.

آموزشهای باران نتیجه محور بوده و تمام تلاش ما صورت می­ گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود و این مهمترین اصل برای آموزشهای باران است.

انتخاب اساتید باران از فرآیند بسیار دقیقی برخوردار است. اساتید علاوه بر مهارت تخصصی آموزش زبان انگلیسی و داشتن سواد و دانش زبان کافی، توانمند در مهارت های ارتباطی هستند که این جزو معیارهای مهم در باران است.

در دورههای آموزشی باران، اساتید علاوه بر تخصص آموزش و یادگیری مدیران، با صنایع مختلف از جمله صنعت نفت، صنعت بانکداری، صنعت حمل و نقل، بازرگانی و …. آشنا می‌شوند و دورهی آموزشی مخصوص آن صنعت را یاد میگیرند تا بتوانند بهترین شرایط یادگیری را برای مدیران ارشد و کارشناسان کلیدی آن سازمان فراهم کنند.

با افتخار از شما عزیزان دعوت می‌نماییم جهت پیوستن به جمع اساتید باران ‌و در یافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.

تعریف از شغل خود در باران:

«در باران تدریس زبان انگلیسی فراتر از مرزهای آموزشی صورت می‌گیرد.»

اصلی ترین ویژگی خود بعنوان استاد:

«ارتباط خیلی خوب در سطح عالی با زبان‌آموزان»

دلیل تلاش در این مسیر شغلی:

«آشنایی و ارتباط با قشرهای مختلف جامعه که انسان های بسیار پاک و بی آلایشی هستند و با فاصله‌های هزاران کیلومتری قلبشان برای ایران می‌تپد.»

الهام عاطفی

استاد کلاس‌های تی‌سی‌پی

نظر خانم بهاره شهامت – از مدرسین زبان انگلیسی گروه بارن

اساتید گروه باران

پای صحبت اساتید گروه باران

اساتید جوانی قبل از ورود به باران با دانش آموزش زبان انگلیسی کم و زیاد خود تجربه‌ی موفقی از آموزش زبان انگلیسی به هردلیل نداشته، با ورود به باران تفاوت را احساس کرده‌اند و از شغل خود احساس خرسندی و رضایت دارند. این حس رضایت باعث شده موقع تدریس هم خود موفق باشند و هم زبان‌آموز موقع یادگیری زبان تجربه‌ی یادگیری موفقی داشته باشد. برای آشنایی با اساتید باران که چه کسانی هستد و اینکه چطور عضوی از خانواده‌ی باران شده‌اند را به می‌توانید بخش “پای صحبت اساتید گروه باران” را مطالعه کنید و با تجربیات آنها آشنا شوید.

اگر زبان‌آموز باران هستید و یا تصمیم دارید عضوی از خانواده‌ی باران باشید، به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند که این بخش را مطالعه تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

آقای فرهاد تاش
خانم حانیه قزلو
آقای دانیال موسوی
خانم شیوا زمانی

برگزاری کارگاه چابکی در یادگیری در هولدینگ سازمان توسعه مسکن ایران

کارگاه چابکی در یادگیری در هولدینگ سازمان توسعه مسکن ایران با حضور جمعی از مدیران عامل و اعضای هئیت مدیره هولدینگ و شرکت‌های زیر مجموعه به مدت ۱۲۰ دقیقه برگزار شد.

راحت ثبت‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن. (TCP)

آموزش زبان انگلیسی تلفنی راحت ثبت­‌نام کن. راحت یاد بگیر. راحت گوش کن. راحت حرف بزن.   می‌خواهم تی‌سی‌پی را امتحان کنم. دوره‌ی آموزش زبان از طریق تماس تلفنی دوره‌ای می‌باشد که هر جلسه استاد با شما تماس می‌گیرد و زمان هر تماس شما ۲۰ دقیقه می‌باشد. زمان و ساعت کلاس...

بررسی تطبیقی آموزش زبان انگلیسی سازمانی در ایران و برخی کشورهای غیر‏انگلیسی زبان از دید مدیران آموزش سازمان‌های بزرگ ایرانی (قسمت چهارم-پایانی)

بررسی تطبیقی آموزش زبان انگلیسی سازمانی در ایران و برخی کشورهای غیر‏انگلیسی زبان از دید مدیران آموزش سازمان‌های بزرگ ایرانی (قسمت چهارم و پایانی)

بررسی تطبیقی آموزش زبان انگلیسی سازمانی در ایران و برخی کشورهای غیر‏انگلیسی زبان از دید مدیران آموزش سازمان‌های بزرگ ایرانی (قسمت سوم)

بررسی تطبیقی آموزش زبان انگلیسی سازمانی در ایران و برخی کشورهای غیر‏انگلیسی زبان از دید مدیران آموزش سازمان‌های بزرگ ایرانی (قسمت سوم)

چرا آموزش زبان انگلیسی سازمانی مهم است؟

چه بخواهید چه نخواهید، امروزه زبان انگلیسی زبان دنیای تجارت است. شرکت‌های چندملیتی تلاشی روز افزون برای گسترش استفاده از زبان انگلیسی در سطح سازمان دارند – برای مثال شرکت‌هایی مثل ایرباس، دایملر، کرایسلر، فست ریتیلینگ، نوکیا، رنو، سامسونگ، اس‌اِی‌پی، تکنیکالر، و مایکروسافت در پکن – همه برای تسهیل تعاملات و افزایش بهره‌وری در سطح بین‌المللی در تلاش هستند.

زبان انگلیسی خصوصی