آموزش زبان انگلیسی

راهنمای آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد

اگر در گذشته یادگیری زبان انگلیسی یک مزیت به حساب می‌آمد، اکنون داشتن دانش زبان به خصوص زبان انگلیسی برای پیشرفت در زندگی بسیار واجب است. به همین دلیل اقدام به آموزش زبان انگلیسی یک امر ضروری برای افراد در تمامی سنین است.

زبان انگلیسی، یک زبان بین‌المللی است و دانستن آن به معنای باز شدن دروازه‌های پیشرفت در تمامی جنبه‌های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی و ارتباطی است. بنابراین داشتن برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی، بسیار ضروری است. پس بهتر است هر چه زودتر برای آموزش زبان انگلیسی اقدام کنید تا فرصت از دست نرود.

در این مطلب از صفر تا صد گام‌های آموزش زبان انگلیسی، صحبت می‌کنیم. با موسسه باران همراه باشید.

راهنمای آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد

دوره های آموزشی باران

با موسسه باران برترین دوره های آموزش زبان انگلیسی را تجربه کنید.

ما به شما کمک می‌کنیم که بدون ترس و اشتباه و با تسلط مکالمه انگلیسی موفقی داشته باشید.

ما به شما زبان انگلیسی را از پایه به همراه یک برنامه آموزشی مطابق با هدف شما آموزش می‌دهیم.

بیش از ۲۰ سال آموزش زبان انگلیسی به شرکت‌های بزرگ ایرانی، مارا به مرجع این حوزه بدل کرده.

ویدیو معرفی آموزش زبان انگلیسی تلفنی

ویدیو معرفی آموزش زبان انگلیسی از پایه

ما به شما کمک می‌کنیم که بدون ترس و اشتباه و با تسلط مکالمه انگلیسی موفقی داشته باشید.

ما به شما زبان انگلیسی را از پایه به همراه یک برنامه آموزشی مطابق با هدف شما آموزش می‌دهیم.

بیش از ۲۰ سال آموزش زبان انگلیسی به شرکت‌های بزرگ ایرانی، مارا به مرجع این حوزه بدل کرده.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

در اوخر قرن بیستم، «یونسکو» یا همان «سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد»، تعریف جدیدی از معیارهای باسواد بودن ارائه داد. طبق این تعریف، علاوه بر توانایی خواندن و نوشتن، معیارهای دیگری چون داشتن دانش کار با رایانه، صحبت و درک مطلب به زبان خارجی از معیارهای باسوادی محسوب می‌شود.

اما چرا یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است؟

ممکن است خیلی از شما از اهمیت بالای زبان انگلیسی آگاه باشید و یادگیری زبان جز اهداف‌تان باشد، اما هنوز دلیل یا انگیزه کافی برای شروع آموزش زبان انگلیسی نداشته باشید.

یادگیری زبان انگلیسی فرایندی طولانی، زمان‌بر و گاهی خسته‌کننده است. برای همین تنها کسانی که هدف روشنی برای یادگیری زبان دارند، انگیزه کافی برای طی این مسیر را خواهند داشت.

پس در اولین گام، از خود بپرسید که چرا تصمیم دارید زبان را یاد بگیرید؟ هدف شما از آموزش دیدن چیست؟ به دنبال چه نتایجی هستید؟ و در نهایت، انتظار شما از یادگیری زبان چیست؟ می‌خواهید مهاجرت کنید؟ به راحتی متون انگلیسی را بخوانید؟ در کار خود پیشرفت کنید؟ با سرمایه‌گذاران خارجی به راحتی مذاکره کنید؟ یا اینکه بتوانید از منابع درسی انگلیسی استفاده کنید؟ چه چیزی به شما انگیزه کافی برای یادگیری می‌دهد؟

پس حتما دلیل محکمی برای شروع داشته باشید و سپس اقدام کنید تا آموزش را نیمه‌کاره رها نکنید. البته که ما در موسسه باران از ابتدای مسیر همراه شما هستیم. برای همین در ادامه مطلب، مهم‌ترین دلایلی که برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارند را بیان می‌کنیم تا علاوه بر یادآوری اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، انگیزه کافی برای شروع را به شما بدهیم.

    1. انگلیسی زبان رسمی ۵۳ کشور جهان است.

انگلیسی، زبان اول ۴۰۰ میلیون نفر در سرتاسر جهان است. علاوه بر این، زبان رسمی بیش از یک چهارم کشورهای جهان است.

    2. در بسیاری از کشورها، انگلیسی زبان دوم است.

بسیاری از مردم جهان، بعد از زبان مادری خود، زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. در واقع به ازای هر پنج نفر روی زمین، حداقل یک نفر تا حدودی با انگلیسی آشنا است.

برای همین یاد گرفتن زبان انگلیسی، می‌تواند به شما کمک کند تا با افراد زیادی از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنید.

    3. می‌توانید سفر راحتی به کشورهای مختلف جهان داشته باشید.

اگر انگلیسی بلد باشید، می‌توانید به راحتی با مردم محلی ارتباط برقرار کنید و تمام احتیاجات خود را در طی سفر برطرف کنید.

۱۳ دلیل برای آموختن زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، انگلیسی، زبان آموزی، زبان بین المللی

    4. زبان انگلیسی برای مهاجرت بسیار مهم است.

در بسیاری از کشورها آشنایی بالای متقاضی با زبان انگلیسی، یکی از شرط‌های اصلی برای پذیرش پرونده مهاجرتی است. پس اولین اقدام قبل از مهاجرت، یادگیری زبان انگلیسی است.

    5. با دانستن انگلیسی، به دنیای سرگرمی دسترس دارید.

فیلم‌ها، سریال‌ها، کتاب‌ها و آهنگ‌های زیادی در جهان به انگلیسی منتشر می‌شوند. حتی اگر زبان اول‌شان انگلیسی نباشد، پس از انتشار به سرعت به انگلیسی ترجمه می‌شوند. اگر انگلیسی بلد باشید می‌توانید به راحتی به این محتواها دسترسی داشته باشید.

    6.به راحتی می‌توانید هر مهارتی را یاد بگیرید.

حجم زیادی از محتواهای آموزشی جهان به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند. فیلم‌های آموزشی، وبسایت‌های آموزش آنلاین و دوره‌های زیادی وجود دارند که محتوای همه‌ی آن‌ها انگلیسی است. اگر انگلیسی بلد باشید می‌توانید به راحتی در هر زمینه‌ای آموزش ببینید و به‌روز باشید.

    7. داشتن دانش زبان در تحصیلات دانشگاهی بسیار کاربردی است.

تمام مقالات، پایان‌نامه‌ها و کتاب‌های دانشگاهی به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند. ندانستن انگلیسی، به معنای کند شدن پیشرفت درسی، تحمیل هزینه‌های بالای ترجمه و زمان بیشتر برای دسترسی به منابع روز است.

    8. به راحتی کار با ابزارها و تکنولوژی‌های جدید را یاد می‌گیرید.

هر ابزار جدیدی که به دنیا معرفی می‌شود یا دفترچه‌ی راهنمای انگلیسی دارد، یا اینکه از این زبان در سیستمش استفاده شده است، مانند کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند. اگر به خوبی با انگلیسی آشنا باشید، می‌توانید به راحتی کار با این دستگاه‌ها را یاد بگیرید.

   9. انگلیسی زبان تجارت است!

انگلیسی زبان اصلی کسب ‌و کار و تجارت است. تمام ارتباطات تجاری بین‌الملی به زبان انگلیسی است. هر مدیری که انگلیسی بلد نباشد بخش زیادی از بازار هدف کسب‌ و کار خود را از دست خواهد داد.

آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، انگلیسی، زبان آموزی، زبان بین المللی

    10. امکان پیشرفت شغلی و کسب درآمد ارزی خواهید داشت.

با توجه به کاهش ارزش پول ملی، داشتن درآمد ارزی از خارج از کشور تاثیر زیادی در افزایش توان مالی شما خواهد داشت. و یکی از شروط لازم برای کسب درآمد ارزی، آموزش زبان انگلیسی است.

    11. می‌توانید در هر دانشگاهی در سرتاسر جهان تحصیل کنید.

در اکثر دانشگاه‌های معتبر و طراز اول دنیا، تدریس به زبان انگلیسی است و تنها با داشتن دانش زبان انگلیسی است که شما امکان تحصیل در این دانشگاه‌ها را خواهید داشت.

    12. انگلیسی زبان صنعت رسانه است.

تمام اخبار، روزنامه‌ها و مجلات در جهان، به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند و شما می‌توانید بدون واسطه از منابع اصلی اخبار روز را دریافت کنید یا اینکه به سرعت اخبار تحولات بازار بورس، سرمایه و ارزهای دیجیتال را رصد کنید.

    13. یادگیری زبان دوم باعث تقویت ذهن و افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد.

متاسفانه آلزایمر، به یکی از بیماری‌های شایع این دوران تبدیل شده است. یادگیری زبان دوم، با افزایش فعالیت سلول‌های مغز می‌تواند روند پیر شدن مغز را کند و یا حتی متوقف کند.

مشاوره آموزشی برای انتخاب بهترین دوره زبان انگلیسی

زمان، انرژی و هزینه‌ای که برای آموزش زبان انگلیسی می‌پردازید، بسیار باارزش است. بنابراین باید هدفمند روی خود سرمایه‌گذاری کنید تا نتایج تلاش‌ها و زحمات‌تان هدر نرود.

برای داشتن بهترین انتخاب در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، همکاران ما در موسسه باران به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مناسب‌ترین دوره‌ی زبان انگلیسی که متناسب با اهداف شما باشد را انتخاب کنید.

به همین منظور، فرمی در صفحه ثبت درخواست مشاوره موسسه باران قرار داده شده است و شما می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره، منتظر تماس همکاران ما باشید. همکاران ما وضعیت و سطح زبان انگلیسی شما را بررسی کرده و متناسب با اهدافی که برای یادگیری زبان دارید، مناسب‌ترین و بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

انجام آزمون استاندارد تعیین سطح زبان انگلیسی

بعد از اینکه هدف خود را از آموزش زبان مشخص کردید، نوبت اقدام است. اولین اقدامی که در مسیر آموزش زبان انگلیسی باید انجام شود، اندازه‌گیری میزان توانایی‌های زبان‌آموز در «مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی» است.

مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی، شامل مهارت صحبت کردن یا “Speaking”، مهارت گوش کردن یا “”Listening، مهارت خواندن یا “”Reading و مهارت نگارش یا “Writing” می‌باشد.

شما باید با انواع مهارت‌های چهارگانه زبان آشنا باشید تا بتوانید علاوه بر شناخت نقاط قوت و ضعف خود، مسیر آموزش زبان انگلیسی را به طور اصولی طی کنید تا فرایند یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان انجام شود.

۱. مهارت صحبت کردن یا “Speaking”

در این مهارت نحوه تلفظ کلمات انگلیسی و داشتن توانایی مکالمه بسیار مهم است. برای تقویت این مهارت، باید بتوانید ترس خود را از صحبت کردن کنار بگذارید و حتی دست و پا شکسته با خود یا دیگران صحبت کنید، یا اگر در محیطی انگلیسی زبان قرار دارید، با یک بومی انگلیسی زبان صحبت کنید.

اما از آنجایی که در ایران، به فرد انگلیسی زبان دسترسی ندارید، می‌توانید برای حل این مساله از دوره‌های مکالمه تلفنی موسسه باران یا (TCP) استفاده کنید.

شما می‌توانید با ثبت نام در دوره‌ی (TCP)، ترس خود را از بین برده و یک شروع دوباره و موفق داشته باشید. همچنین دوره خصوصی مکالمه زبان انگلیسی تلفنی (TCP)، برای کسانی که به خاطر شرایط قرنطینه کرونا، مشغله کاری، زمان بالا برای رفت و آمد و یا شرایط زندگی نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و نیاز دارند که مکالمه‌ی انگلیسی خود را تقویت کنند، بسیار مناسب است.

در این برنامه آموزشی، هر زبان‌آموز با توجه به شرایطش، حداقل دو جلسه در هفته را بین بازه زمانی ۷ صبح تا ۱۱ شب را انتخاب می‌کند. مدرس، در زمان مشخص شده با زبان‌آموز تماس گرفته و به مدت ۲۰ دقیقه مکالمه انجام می‌شود.

طبق برنامه‌ی تنظیم شده‌ی موسسه‌ باران، تا پایان همان روز، یک گزارش کیفی از نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز و مطالبی که برای یادگیری تا جلسه‌ بعدی نیاز دارد، برای زبان‌آموز ارسال می‌شود.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، به این صفحه مراجعه کنید.

مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی چیست ؟

۲. مهارت گوش کردن یا ““Listening

مهارت شنیدن از چالش برانگیزترین مهارت‌های زبان است. زیرا زبان انگلیسی به دلیل گستردگی خود لهجه‌های بسیار متفاوتی دارد که درک برخی از این لهجه‌ها، برای خود انگلیسی زبان‌ها نیز دشوار است. همچنین ممکن است گوش ما عادت به زبان انگلیسی نداشته باشد، در نتیجه شنیدن و درک کردن مستلزم صرف دقت و انرژی زیادی است.

برای تقویت این مهارت، باید تمرین زیادی داشته باشید. فیلم و اخبار ببینید و پادکست و آهنگ گوش کنید. علاوه بر این، ویدیوهای آموزشی زیادی برای تقویت لیستنیگ شما وجود دارد. همچنین با شرکت در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی از طریق تماس تلفنی موسسه باران، این مهارت در شما تقویت خواهد شد.

3. مهارت خواندن یا ““Reading

توانایی خواندن متون در هر زبانی اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید مطالب زیادی در کتاب‌ها، وب‌سایت‌ها، روزنامه‌ها، مقالات و غیره را بخوانید و درک کنید.

متاسفانه اکثر زبان‌آموزان این مهارت را نادیده می‌گیرند و چندان به آن توجه نمی‌کنند. در حالی که با تقویت این مهارت است که درک مطلب شما بهبود می‌یابد، دایره لغات شما گسترده‌تر می‌شود و گرامر زبان انگلیسی شما تقویت می‌شود.

می‌توانید برای بهبود این مهارت، از خواندن کتاب های داستان کوتاه انگلیسی استفاده کنید. یا حداقل روزی یک بخش کوتاه مقاله، خبر، روزنامه، کتاب داستان مصور و غیره بخوانید.

۴. مهارت نگارش یا “Writing”

برای کسب نمره بالا در مهارت نگارش، زبان‌آموز باید آشنایی کافی با گرامر زبان انگلیسی و دایره لغات گسترده‌ای داشته باشد. برای تقویت این مهارت، باید تلاش کنید و بنویسید. می‌توانید خاطرات روزانه یا افکار خود را به انگلیسی بنویسید و هر جا کلمه‌ای را نمی‌دانستید به دیکشنری مراجعه کنید.

ممکن است در ابتدا کار سختی برای شما باشد و دایره لغات کمی داشته باشید. اما نوشتن روزانه، حتی اگر کم و در حد یک پاراگراف باشد، در دراز مدت توانایی شما در نوشتن را افزایش می‌دهد.

همچنین می‌توانید هر روز، متن کوتاهی را از فارسی به انگلیسی ترجمه کنید. پس از نوشتن نترسید و هر چه به ذهن‌تان می‌رسد را بر روی کاغذ پیاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، انگلیسی، زبان آموزی، زبان بین المللی

اما کدام یک از این مهارت‌های چهارگانه مهم تر هستند؟

برای این سوال نمی‌توان پاسخ مشخصی داد. زیرا جواب به این سوال بستگی به هدف شما از یادگیری زبان دارد.

به طور مثال کسی که نویسنده وبلاگ‌های انگلیسی زبان است، برایش مهارت‌های خواندن و نگارش اهمیت بیشتری دارد.

یا مدیری که با کسب‌وکارهای زیادی در خارج از کشور سروکار دارد باید مهارت‎های نوشتن، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن بالایی داشته باشد.

یا برای کسی به قصد سفر زبان را یاد می‌گیرد، مهارت خواندن، مکالمه و صحبت کردن بالایی باید داشته باشد.

اما به طور کلی، مهم ترین مهارت‌های زبان، مهارت صحبت کردن و گوش دادن است.

 

تعیین سطح زبان انگلیسی

بعد از اینکه با مهارت‌های چهار گانه زبان آشنا شدید، ممکن است سوالاتی برای شما پیش آمده باشد. به عنوان مثال، سطوح مختلف زبان انگلیسی چیست؟ و با چه ابزاری می‌توانم به طور دقیق مهارت‌هایم را در این چهار بخش اندازه‌گیری کنم؟

براساس مهارت زبان‌آموز در این چهار بخش، سطح زبانی که در آن قرار دارید مشخص می‌شود. سطوح مختلف زبان شامل پنج سطح است. این سطوح عبارتند از:

۱. Elementary (مقدماتی و پایه)

۲. Pre-Intermediate (قبل از متوسط)

۳. Intermediate (متوسط)

۴. Upper-Intermediate (بالاتر از متوسط)

۵. Advanced (پیشرفته)

برای اینکه مشخص شود در کدام سطح زبان قرار دارید، باید آزمون تعیین سطح انجام دهید. انجام آزمون تعیین سطح مزایای زیادی دارد. از جمله اینکه سطح دانش زبانی شما به طور دقیقی اندازه‌گیری می‌شود و می‌توانید میزان پیشرفت خود را در طی مسیر یادگیری زبان را پیگیری کنید.

همچنین، نکته مهمی که در آموزش زبان انگلیسی باید مد نظر داشت، شروع یادگیری از سطح مناسب است. زیرا اگر آموزش زبان از سطحی پایین‌تر از سطح زبان‌آموز شروع شود، به دلیل تکراری بودن مطالب، آموزش زبان انگلیسی موجب خستگی و دلزدگی زبان‌آموز می‌شود. همچنین اگر از سطحی بالاتر آموزش را شروع کنید، فرایند یادگیری زبان برای شما بسیار سخت و دشوار شده و آن را رها خواهید کرد.

بنابراین، مزیت بعدی که انجام آزمون تعیین سطح برای شما دارد، این است که از سطح مناسب خود یادگیری زبان را شروع می‌کنید.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین و رایگان همراه با کارنامه

موسسه باران، جهت راحتی شما عزیزان یک آزمون تعیین سطح آنلاین طراحی کرده‌ است تا شما بتوانید در هر کجا که هستید این آزمون را انجام دهید. همچنین بعد از اتمام آزمون، کارنامه‌ای نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به طور دقیق نتایج خود را مشاهده کنید.

آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، انگلیسی، زبان آموزی، زبان بین المللی

مدت زمان آزمون ۱۰ دقیقه بوده و برای خودآزمایى مهارت‌های شما در دو مهارت گرامر زبان انگلیسی و دایره لغات می‌باشد. شما پس از اتمام آزمون، می‌توانید برای سنجش سطح مهارت‌های شنیداری و مکالمه‌ای، شماره تماس خود را ثبت کنید تا با برای انجام آزمون با شما تماس بگیریم.

جهت انجام آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین، به این صفحه مراجعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه

آموزش زبان انگلیسی در موسسه باران، طبق یک برنامه آموزشی اصولی از پایه و مطابق با اهداف شما از یادگیری زبان انجام می‌شود. بعد از انجام تعیین سطح، آموزش زبان انگلیسی به شما تحت نظارت یک هدایتگر و تیم پشتیبان انجام می‌شود.

از آن‌جایی که یادگیری اصولی زبان با شنیدن آغاز می‌شود، موسسه باران دوره‌ استارلینگز سیکرت را برای آموزش زبان انگلیسی طراحی کرده است. طبق متد طراحی شده در این دوره، زبان‌آموز با تکیه بر مهارت شنیدن، می‌تواند باقی مهارت‌های لازم برای یادگیری زبان انگلیسی را تقویت کند.

در این فرایند آموزشی، شما محتوای ویدئویی آموزشی مطابق با سطح خود دریافت کرده و زیر نظر هدایتگر تمرینات روزانه برای ارتقای سطح دانش و مهارت‌های خود انجام می‌دهید.

با انجام این تمرینات، گوش شما با زبان انگلیسی آشنا شده، سپس شروع به صحبت کردن کی‌کنید تا نهایتا بتوانید به صورت روان با دیگران به زبان انگلیسی گفتگو کنید.

همچنین هدایتگر به طور مرتب روند پیشرفت شما را بررسی، اشکالات شما را برطرف کرده و تا انتهای مسیر آموزش زبان انگلیسی همراه شما خواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

مزایای دوره استارلینگز سیکرت

  • برگزاری دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین
  • آموزش زبان انگلیسی تحت نظارت هدایتگر و تیم پشتیبان
  • پیگیری مداوم و منظم فرایند آموزش توسط هدایتگر موسسه باران
  • آموزش اصولی زبان انگلیسی به طور منظم و منطبق بر برنامه‌ریزی اصولی
  • آموزش زبان انگلیسی مطابق با اهداف شما از یادگیری زبان
  • توانایی داشتن مکالمه با لهجه درست، برای تلفظ کلمات انگلیسی در عرض شش ماه
  • جذابیت بالای روش آموزشی استارلینگز سیکرت در مقابل روش‌های رایج و خسته‌کننده آموزش زبان

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه، به آموزش زبان انگلیسی از پایه مراجعه کنید.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

به نظر شما بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی از چه سنی شروع می شود؟

برای پاسخ به این سوال، تحقیقات زیادی انجام شده است. اکثر پژوهش‌های انجام شده نشان می‌دهند که بهترین سن برای آموزش زبان انگلیسی، قبل از ده سالگی به خصوص در بازه سنی شش تا هفت سالگی و یا طبق نظر دانشگاه هاروارد از دو الی سه سالگی است. برای همین بسیاری از والدین به دنبال دوره‌هایی برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان هستند.

با این حال طراحی دوره‌ای برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های خاص خود را دارد. والدین می‌توانند از طریق مشاوره با موسسه باران، یک دوره مناسب غیرحضوری و یا تلفنی زبان انگلیسی را انتخاب کنند و هم‌زمان شاهد پیشرفت خودشان و فرزندشان باشند.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آموزشی زبان انگلیسی برای بزرگسالان

از طرفی دیگر طبق تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان دانشگاه ام‌آی‌تی (MIT) بر روی بزرگسالان، نشان داد که بسیاری از افرادی که در سنین بالاتر به یادگیری زبان می‌پردازند، با وجود داشتن زمان کمتر برای مطالعه باز هم می‌توانند به سطح شبه‌بومی برسند.

طبق این تحقیق، مهم نیست که زبان اول شما چه باشد، شما با می‌توانید در صورت طی درست مسیر آموزش زبان انگلیسی در طی یک سال، به این زبان کاملا مسلط شوید.

موسسه باران جهت آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان، چندین دوره‌ آموزشی متناسب با اهداف شما از یادگیری زبان، را طبق اصول آموزش زبان انگلیسی طراحی کرده است. که در ادامه مطلب، با این دوره‌ها آشنا می‌شوید. با ما همراه باشید.

زبان انگلیسی ویژه مدیران سازمان‌ها

همان‌طور که در ابتدای مطلب گفته شد، زبان انگلیسی زبان تجارت است و با داشتن دانش کافی در این زبان می‌توانید فرصت‌های شغلی فراوانی را به دست آورید و یا در سازمانی که مشغول به کار هستید، پیشرفت کنید.

به این منظور، موسسه باران با بهره‌گیری از تکنیک نیازسنجی و استفاده از متد تخصصی باران که “KLS” نام دارد، دوره‌ای جهت آموزش زبان انگلیسی سازمانی طراحی کرده است.

این دوره‌ها به صورت خصوصی و سازمانی، مطابق با نیازهای سازمان شما طراحی شده و برای اجرا از اساتید متخصص در زمینه آموزش زبان انگلیسی سازمانی به همراه تیم پشتیبانی باران استفاده می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی مدیران سازمانی

معرفی انواع دوره‌های آموزش زبان سازمانی

با توجه به اینکه افراد در سازمان بر اساس سمت خود اهداف متفاوتی برای یادگیری زبان دارند موسسه باران چندین دوره‌های آموزشی زبان سازمانی جهت دستیابی به اهداف زبان‌آموزان طراحی کرده است. این دوره‌ها عبارتند از:

  • دوره آموزش زبان انگلیسی مدیران ارشد | وی‌آی‌‎پی
  • دوره آموزش زبان نیمه‌گروهی مدیران میانی | سی‌آی‌پی
  • دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی تلفنی | تی‌سی‌پی

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی سازمانی بر روی لینک کلیک کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی غیر حضوری

با توجه به شرایط پیش آمده در دوران کرونا و لزوم به کاهش میزان رفت و آمد، دوره‌های آموزش زبان انگلیسی موسسه باران، به صورت تلفنی و آنلاین انجام می‌شود تا شما عزیزان دغدغه رفت و آمد برای حضور در موسسه را نداشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دوره مکالمه تلفنی موسسه باران یا (TCP) و دوره آموزش زبان انگلیسی غیر حضوری با ما تماس بگیرید.

دگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.