آموزش زبان انگلیسی سازمانی | English Language Learning Organizational

اکوسیستم آموزش زبان انگلیسی سازمانی چیست؟

از ابتدای سال ۱۳۹۶ موسسه افق ارتباط بین المللی باران اجرای کارگاه نقش کلیدی مدیران منابع انسانی و آموزش در افزایش اثربخشی آموزش زبان انگلیسی سازمانی را آغاز کرد. هدف این کارگاه آشنایی بیشتر مدیران آموزش و منابع انسانی سازمان‌های بزرگ کشور با شیوه‌های برنامه‌ریزی آموزش زبان انگلیسی سازمانی بود.

در این کارگاه آموزشی بخشی از نتایج علمی و تجربی گروه باران در زمینه آموزش زبان انگلیسی سازمانی به همراه بررسی موردهای موفق خارجی آموزش زبان سازمانی در سه کشور چین، ژاپن و هنگ کنگ مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

این جلسات به صورت ماهیانه با حضور  حداکثر ۱۰ نفر از مدیران آموزش و منابع انسانی به منظور حداکثر بهروری از نظرات دوستان برگزار شد. شرکت کنندگان در این کارگاه نمایندگان شرکت‌های برتر در حوزه پولی و بانکی، نفت و گاز و پتروشیمی و سازمان‌های زیربنایی کشور بودند و مشارکت و ارائه تجربیات هر کدام از شرکت کنندگان ازرش افزوده ای برای این جلسات آموزشی به دنبال داشت.

پس از اجرای این کارگاه آموزشی، مقالات علمی مرتبط با کارگاه برای علاقمندان ارسال گردید. یکی از مقالات ارائه شده در کارگاه با عنوان

مدیران ایرانی چگونه زبان انگلیسی می آموزند؟

از تحقیقات ارائه شده تیم پژوهشی گروه باران در سال ۲۰۱۰ بود که در کنفرانس منابع انسانی “International Conference of the Asia Chapter of AHRD ” مطرح شد.

نظرات مدیران آموزش و منابع انسانی در مورد کارگاه

“نقش کلیدی مدیران منابع انسانی و آموزش در اثربخشی آموزش زبان انگلیسی سازمانی

نماینده شرکت خدمات انفورماتیک

کارگاه بسیار جذاب و کاربردی بود.

نماینده شرکت راه‌آهن

ارائه محتوا و مراحل اجرای کارگاه کاملا نوآورانه و ابتکاری بود.

نماینده بانک رفاه کارگران

برنامه‌ریزی مراحل اجرا و محتوا عالی بود، منتظر کارگاه‌های بعدی شما در آینده هستیم.

نماینده گروه رامپکو

بهترین بخش و جنبه این کارگاه این است که مباحث مطرح شده کاربردی و عملی هستند.