توصیف سازمان:

برخورد حرفه‌ای و محترمانه‌ی موسسه باران اولین مسئله‌ای است که توجه اساتید آموزش زبان انگلیسی را در نگاه اول جذب می‌کند. از آنجا که مدیریت باران برپایه‌ی استانداردهای بین‌المللی است، می‌تواند شما را برای فعالیت در سطوح بین‌المللی آماده و هم‌تراز کند. همکاری شما با باران شروع یک مسیر هیجان‌انگیز در یک تیم آموزشی و سازمانی تخصصی در بخش آموزش زبان انگلیسی خواهد بود.
موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران را ۲۲ سال پیش اساتید زبان راه اندازی کردند. این موسسه که سابقه آموزش زبان در ۲۰۰ شرکت برتر کشور را دارد، آموزش کارآمد برای زبان‌آموزان را هدف اصلی خود می‌داند تا تجربه خوب یادگیری را برای زبان‌آموزان در سراسر کشور خلق کند.
متد اختصاصی باران با نام KLS پس از ورود شما به موسسه و برای هماهنگی بیشتر بین تیم‌های آموزشی موسسه، به شما آموزش داده می‌شود. لازم به ذکر است که برای کسب نتایج بهتر از کلاس و دوره‌ها، آموزش و ارتباط شما در تیم همیشگی بوده و چندین تیم آموزشی همواره شما را پشتیبانی می‌کنند. برای رسیدن بهترین آموزش خروجی-محور، شرایط شغلی مانند بیمه و سایر مزایا براساس انتظار اساتید حرفه‌ای فراهم شده است.
همراهی مستمر با زبان‌آموز، ارائه‌ی بازخورد، انضباط کم‌نظیر در اجرای تعهدات آموزشی، تمرکز بر کارآمد بودن و نیز خلق شیوه‌های نوین و علمی آموزش زبان انگلیسی علاوه بر سطح استاندارد بالا در برگزاری کلاس‌ها از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد موسسه باران است که موجب همراهی رضایت‌بخش سازمان‌های مختلف اعم از شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی، موسسات پولی و بانکی، حوزه فناوری، معادن و فلزات، صنعت دارو و همچنین شرکت‌های بزرگ کشور شده است.
موسسه باران خدمات آموزش زبان انگلیسی حضوری و غیرحضوری را در سراسر کشور ارائه می‌کند.

تجربه اساتید باران

هستی شاولی

باران برای من جاییه که می تونم یاد بدم و یاد بگیرم و تجربه کار گروهی در یک فضای حرفه ای و صمیمانه رو داشته باشم.

فاطمه رضایی

کیفیت بالای فعالیت باران به عنوان یک موسسه بین المللی در زمینه آموزش زبان، عامل ایجاد انگیزه مضاعف در من برای تلاش در جهت پیشرفت بیشتر، چه از لحاظ علمی و چه در جنبه های مختلف شخصیتی و تعاملات اجتماعی بوده است.

نازنین فعلی

باران فقط یک شرکت و موسسه نیست... باران برای من، به عنوان یک مدرس، مثل خونه دوممه. اینجا همه سعی میکنیم بهترین ها رو به زبان آموزان ارائه بدیم.

شکوفه غفارپور

در این چند سال که با باران همکاری می‌کنم بسیار از جو صمیمانه بین همکارانم و کار تیمی لذت بردم و همواره در حال یاد گرفتن هستم.

شیدا نصیری

باران برای من بستری است برای رشد حرفه ای و اجتماعی. تجربه ای لذت بخش و پرچالش از تدریس. خوشحالم که عضوی از این خانواده هستم.

محدثه موسوی

خوشحالم که در این مسیر، کار تیمی توأم با جو صمیمانه و آرامش بخش را تجربه کرده‌ام. باران با فراهم ساختن بستری پویا، این فرصت را در اختیار مدرسین قرار می‌دهد تا همراه با زبان آموزان رشد کنند.

سحر اشرفی

قصه من در باران از روزی شروع که تصمیم گرفتم هم یاددهنده باشم و هم یادگیرنده؛ روزی که مسیر حرفه‌ای‌تر شدن رو آغاز کردم. حالا باران شده خانه‌ی دوم من. جایی برای رشد و توسعه‌ی فردی و حرفه‌ای.

سمانه بهمنش

همونطور که هیچ استادی بدون اشتباه استاد نمیشه، هیچ یادگرفتنی هم بدون جرئت اشتباه کردن امکان پذیر نیست. در باران جرئت اشتباه کردن و تجربه کردن داریم و این شروع یادگیری است.

مونا حسن زاده

باران در کار تیمی بسیار خوب عمل کرده و تونسته ارتباط نزدیکی را بین مدرسین برقرار کنه و این موضوع به هماهنگی بیشتر تیم‌ کمک شایانی کرده.

علی آویان

به گذشته که فکر می‌کنم، می‌بینم اینجا پر و بال پرواز پیدا کردم؛ باران نهال زندگی و حرفه منو رشد داد و کمک کرد به نسخه بهتری از خودم تبدیل بشم.

سعید امامی

برای کسانی که تدریس زبان انگلیسی را نه تنها یک کار حرفه‌ای بلکه عشق و علاقه می‌دانند، کار در گروه باران فرصت فوق‌العاده‌ای است.
 

سارا بهرامی

مؤسسه باران رو تیمی از کارشناسان و اساتید حرفه ای زبان انگلیسی تشکیل دادند که همه در راستای افزایش کیفیت برگزاری کلاس‌ها و خروجی عالی در تلاش هستند.

زهره امیرجهانی

موسسه باران به من این فرصت رو داد که در کنار اساتید حرفه ای از زبان لذت ببرم؛ یاد بگیرم، یاد بدم و رشد کنم. درست مثل باران که باعث رشد دانه ها میشه.

راحله شاپوری

باران جایی است که فضایی پویا رو برای مدرسین علاقمند به کسب تجربه‌ی کاری متفاوت و تدریس بر پایه شیوه های نتیجه-محور و کارآمد فراهم می کند.

محمد زاهد

هنگامی که همه به دنبال تدریس با شیوه‌های قدیمی و تقریبا منسوخ هستند، در باران روش تدریس جدیدی رو آموختم و تجربه‌ای وصف نشدنی دارم. من در اینجا، آن چیزی که همه "جایگاه اجتماعی شغل" می‌نامند را هر روز در بالاترین سطح تجربه می‌کنم.

نفیسه وثوقی

معلم مهمترین عامل ایجاد کننده شرایط مطلوب یادگیری و یاددهی است که بعد از شاگرد دومین عنصر مهم یادگیری به شمار می‌رود، اما این شرایط مطلوب باید در بستری حرفه‌ای و با همکاری یک تیم حرفه‌ای ایجاد شود. این تعریف باران است.

مینا محمدی

از همکاری با مؤسسه باران لذت می‌برم؛ چرا که شاهد شکوفایی زبان آموزان بی شماری بوده‌ام. برای من کار کردن با این تیم به یک تجربه ارزشمند تبدیل شده است.

آرزو علومی

در محیط همکاری با بارانی ها، شادابی و لطافت و همدلی وجود داره و نوع کار با سازمان ها و آموزش تیم های گوناگون صنعت، بانکداری و تجارت ایران، فرصت میده که توانمندیها و روابط انسانی ات رو همزمان با دانش و تجربه آموزشی ات بالا ببری.

یاسین علیمرادی

باران برای من همیشه یادآور لحظات شیرین یادگیری زبان انگلیسی بوده؛ جایی که دغدغه ها به برنامه، و نگرانی ها به مسیری لذت‌بخش ختم میشن …

امیرعلی‌ عسگری

باران مسیر من رو برای رسیدن به آرزوهام به عنوان مدرس زبان انگلیسی هموارتر کرده. فرصتی که توی هیچ موسسه دیگه ای نداشتم.

علیرضا صداقت نیا

باران جوی بسیار متفاوت و صمیمی داره؛ جایی که همه‌ی پرسنل دنبال پیشرفت مجموعه هستند. روش تدریس کاملا از شیوه‌های سنتی و خسته کننده فاصله داره.

سارا میرمبین

بسیار خوشحالم که فرصت همکاری با تیم حرفه ای و متعهد باران رو داشتم. امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت روزافزون مجموعه و همکاران عزیزم باشم.

صبا چخماغی

در باران احترام، انعطاف، خلاقیت، اعتماد، تنوع، مشارکت و مفید بودن را در کنار همکاران و زبان آموزانی آگاه تجربه کردم.

علی شکوری

همکاری با باران از بهترین تجربه های من بوده است و به من این فرصت را داده است که در کنار اساتید ماهر و توانمند پیشرفت کنم و آموزش خودم را به بهترین شکل انجام دهم.

فرهاد تاش

در خانواده باران، اساتید مجرب و متخصص در کنار اساتید جوان و با استعداد به شما کمک می‌کنند تا در یک سیستم آموزشی منسجم و کارآمد با استفاده از نبوغ و خلاقیت خود، تجربه‌ای جذاب و متفاوت در تدریس زبان انگلیسی داشته باشید.

حمید قهرمانی

باران فرصت همکاری با گروهی پیگیر و حرفه ای و آشنایی با روش تدریس جدیدی رو برای من فراهم آورده که با اتکا به برنامه درسی هدفمند و محتوای آموزشی شخصی سازی شده مطابق با نیازهای هر زبان آموز، فعالیت رو برای هر دو طرف مفرح و ثمربخش میکنه.

محمد رضا گرجی

تدریس در باران به شما امکان آشنایی با افرادی موفق و حرفه ای در مسیر کاری‌تان را هدیه می کند و شما را در مسیر‌ رشد و ترقی به عنوان یک استاد زبان قرار می دهد.

مهدی هدایتی

“کار” کردن میتونه طعم تلخی داشته باشه. ولی وقتی در محیطی مثل باران و در کنار همکارانی مثل همکاران من “کار” میکنی، هارمونی خاصی رو تجربه میکنی که باعث میشه همکاری با باران نه تنها یک “شغل” نباشه، یک لذت باشه، بلکه با موقعیت های فراوان برای یادگیری بیشتر، راه رسیدن به اهداف رو هموار تر میکنه.

علیرضا تصمیم

اولین موضوعی که خیلی به چشم میاد، احترام متقابل بین اعضای مجموعه باران و اساتید هستش که بسیار دلگرم کنندس. روش تدریس در باران با مؤسسات دیگه کاملا متفاوته و برای مدرس آزادی عمل بیشتری رو فراهم می‌کنه که به نظر من می‌تونه تجربه تدریس رو برای مدرس بسیار لذت بخش تر کنه.

حسین صفری

تو باران خستگی معنا نداره، همش انگیزه و علاقه؛ جایی که همه احترام همدیگه رو میگیرن و برای رشد همدیگه تلاش میکنن. کار گروهی اینجا معنی پیدا میکنه.

مجتبی قلم بر

باران با به کارگیری متد‌های روز و برگزاری کلاس‌های دانشجو محور، این فرصت رو به همه‌ی زبان‌آموزان میده تا در فضایی دوستانه و در عین حال آکادمیک به صورت حرفه‌ای زبان انگلیسی رو یاد بگیرند.


شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر و ارسال رزومه برای باران، درخواست خود مبنی بر همکاری با باران را برای ما ارسال نمایید.