توصیف سازمان:

برخورد حرفه‌ای و محترمانه‌ی موسسه باران اولین مسئله‌ای است که توجه اساتید آموزش زبان انگلیسی را در نگاه اول جذب می‌کند. از آنجا که مدیریت باران برپایه‌ی استانداردهای بین‌المللی است، می‌تواند شما را برای فعالیت در سطوح بین‌المللی آماده و هم‌تراز کند. همکاری شما با باران شروع یک مسیر هیجان‌انگیز در یک تیم آموزشی و سازمانی تخصصی در بخش آموزش زبان انگلیسی خواهد بود.
موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران را ۲۲ سال پیش اساتید زبان راه اندازی کردند. این موسسه که سابقه آموزش زبان در ۲۰۰ شرکت برتر کشور را دارد، آموزش کارآمد برای زبان‌آموزان را هدف اصلی خود می‌داند تا تجربه خوب یادگیری را برای زبان‌آموزان در سراسر کشور خلق کند.
متد اختصاصی باران با نام KLS پس از ورود شما به موسسه و برای هماهنگی بیشتر بین تیم‌های آموزشی موسسه، به شما آموزش داده می‌شود. لازم به ذکر است که برای کسب نتایج بهتر از کلاس و دوره‌ها، آموزش و ارتباط شما در تیم همیشگی بوده و چندین تیم آموزشی همواره شما را پشتیبانی می‌کنند. برای رسیدن بهترین آموزش خروجی-محور، شرایط شغلی مانند بیمه و سایر مزایا براساس انتظار اساتید حرفه‌ای فراهم شده است.
همراهی مستمر با زبان‌آموز، ارائه‌ی بازخورد، انضباط کم‌نظیر در اجرای تعهدات آموزشی، تمرکز بر کارآمد بودن و نیز خلق شیوه‌های نوین و علمی آموزش زبان انگلیسی علاوه بر سطح استاندارد بالا در برگزاری کلاس‌ها از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد موسسه باران است که موجب همراهی رضایت‌بخش سازمان‌های مختلف اعم از شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی، موسسات پولی و بانکی، حوزه فناوری، معادن و فلزات، صنعت دارو و همچنین شرکت‌های بزرگ کشور شده است.
موسسه باران خدمات آموزش زبان انگلیسی حضوری و غیرحضوری را در سراسر کشور ارائه می‌کند.

تجربه اساتید باران

سحر اشرفی

قصه من در باران از روزی شروع که تصمیم گرفتم هم یاددهنده باشم و هم یادگیرنده؛ روزی که مسیر حرفه‌ای‌تر شدن رو آغاز کردم. حالا باران شده خانه‌ی دوم من. جایی برای رشد و توسعه‌ی فردی و حرفه‌ای.

سمانه بهمنش

همونطور که هیچ استادی بدون اشتباه استاد نمیشه، هیچ یادگرفتنی هم بدون جرئت اشتباه کردن امکان پذیر نیست. در باران جرئت اشتباه کردن و تجربه کردن داریم و این شروع یادگیری است.

مونا حسن زاده

باران در کار تیمی بسیار خوب عمل کرده و تونسته ارتباط نزدیکی را بین مدرسین برقرار کنه و این موضوع به هماهنگی بیشتر تیم‌ کمک شایانی کرده.


شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر و ارسال رزومه برای باران، درخواست خود مبنی بر همکاری با باران را برای ما ارسال نمایید.